Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs andrzejkowy - do 30.11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs andrzejkowy

    Kochana Córeczko, choć jeszcze Cię nie ma na świecie, już mama-wróżka czaruje Twoją przyszłość by była świetlana...
    Rozsiadam się wygodnie i głaszcząc Cię w brzuszku wpatruję w ciepłe światło świecy... Widzę jak rośniesz zdrowo i radośnie, uczysz się nowych rzeczy i poznajesz świat. Zdobywasz prawdziwych przyjaciół i zakochujesz się po raz pierwszy. Dorastasz i stajesz się mądrą kobietą, która potrafi walczyć o swoje marzenia. Widzę jak realizujesz się w pracy i zakładasz rodzinę - jesteś szczęśliwa. A ja i tata jesteśmy cały czas przy Tobie, żeby Cię wspierać.
    Nagle płomień świecy porusza się i Ty robisz to samo. Jeszcze tylko dwa miesiące...

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs andrzejkowy

      Mam jedno marzenie odnośnie przyszłości mojego synka- chciałabym żeby przez całe życie dopisywało mu zdrowie. Nad tą sprawą nie mamy kontroli. Co do reszty to już kwestia wychowania, okazywania miłości. Mogę zapewnić mu bezpieczny dom, edukację, miłość, szacunek ale to zdrowie jest bezcenne. Mogę również poniekąd wpłynąć na jego cechy charakteru- nauczyć uczciwości, pracowitości, cieszenia się z małych rzeczy, dążenia do wybranego celu. I to najchętniej bym wywróżyła mojemu Mikołajowi- żeby zawsze był zdrowy, reszta sama przyjdzie

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs andrzejkowy

        "W andrzejkowy wieczór, kiedy cisza wkoło, a moje dziecko się śmieje wesoło,
        płomień świeczki tańczy, jak liście na wietrze, wszystko jest magiczne i bardzo bajeczne.
        W swym fotelu siadam, klucz z szafy wyciągam, wosk leje wolno, na synka spoglądam. Ma dopiero maluch za sobą pięć wiosen, ale codziennie o dobra przyszłość dla niego proszę.
        Chciałabym jak jakaś dobra wróżka z baśni wyczarować życie pełne szczęścia, bez waśni.
        Oddech uspokajam, oczy swe zamykam, i pełna pięknych myśli do świata magii znikam:
        -Synku najkochańszy, jesteś moim cudem, życzę Ci by życie Twoje było długie. Bądź zdrowy, szczęśliwy, spełniaj swe marzenia, poznaj wiele rzeczy, nie zaznaj cierpienia.
        Ufaj zawsze w dobro i miej szczere serce. Walcz tylko o miłość- bo to najważniejsze"

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs andrzejkowy

          Czary mary,
          nadeszła chwila na wielkie czary!
          Drogi Sebastanie,
          co ma się stań niech się stanie...
          Zaraz ta kula przyszłości Ci przepowie,
          a ja wszystko po kolei Ci opowiem.
          Widzę, widzę słońce:
          to znaczy, że twoje dni będą słoneczne i radością tryskające.
          Ooo i cukierek się pojawia-
          czeka Cię słodkie życie, które szczęście Ci sprawia.
          I jeszcze Asklepiosa z wężem widzę,
          dużo zdrowia? A może karierę lekarza Tobie przewidzę?
          Ale nie: zostaniesz tym kim zostać będziesz chciał
          i wykorzystasz swój talent, jaki Bóg ci dał.
          Kim będziesz w przyszłości to tajemnica wielka
          ooo widzę jeszcze gromadkę dzieci i kobietę, która z czułością na Ciebie zerka.
          Ale to już za dużo szczegółów będzie,
          pamiętaj- bądź sobą: zawsze i wszędzie!

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs andrzejkowy

            Zakładam Michalinkowe skrzedełka wróżki (z zestawu księżniczkowego kupionego przez tatę), biorę jeszcze do kompletu różdżkę i siadam do okrągłego stolika... Potrząsam kulą z bałwankiem w środku, płatki śniegu szaleją w kuli a ja... piję gorącą czekolade i widzę... o tak, widzę, że moja córeczka będzie szczesliwą osobą, z szacunkiem do innych ludzi i wrodzoną życzliwością. Wszyscy będa ją kochać, lubić i szanować. Ona będzie zarażać swoim szczęściem! Będzie pomocną osoba, a ta bezinteresownośc kiedyś do niej wróci w postaci cudownego męża i kochanego dziecka. Kiedyś to ona będzie siedzieć przy kuli i wróżyć przyszłośc swojemu synkowi...

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs andrzejkowy

              Moje dzieciństwo, to z czasów szkoły podstawowej, to czas spędzany poza szkołą i nauką na zabawach z moją przyjaciółką. Gdy tak teraz wracam myślami do tamtych czasów to widzę jak mało miały one wspólnego z tym, co dzieje się dzisiaj... I mimo, że nie mieliśmy komputerów, komórek, mp3 czy 4 ani żadnych innych elektronicznych gadżetów to mieliśmy coś więcej - wyobraźnię i siebie nawzajem.

              I taką przyszłość widzę dla synka - jego wśród przyjaciół z krwi i kości, jego w gwarze radosnych rozmów i wybuchów śmiechu, niekoniecznie w formie ...

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs andrzejkowy

                Ja po prostu chciałabym aby moje córki były szczęśliwe, aby miały wokół siebie kochających ludzi, aby żyły z szacunkiem dla innych. Chciałabym aby miały swoje pasje, coś co ciągle będzie pchało je do przodu i nadawało sens każdemu dniu. Aby codziennie odkrywały radość życia i czerpały z niego pełnymi garściami, uśmiech na ich twarzach będzie dla mnie najlepszym wyznacznikiem. Niech ich przyszłośc nie będzie taka jakiej oczekuję, ale taka jaką same sobie wymarzą, a ja będę im kibicować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Konkurs andrzejkowy

                  W Andrzejkowy wieczór zamieniam się we wróżkę...
                  W ciemnym pokoju, gdzie palą się świeczki, zasiadam przed kulą i widzę... tak widzę przyszłość mojej córeczki.
                  Widzę, że jest ona szczęśliwa. Tak, to najważniejsze.
                  Widzę też, oo tak, widzę jej rodzinę. Męża i dwoje dzieci. Parka.
                  Widzę też, że Victoria jest dobrą i szczerą osobą, kochającą swoją rodzinę ponad wszystko. Jest ceniona przez innych ludzi. Bo dobro zawsze powraca.
                  Taką właśnie przyszłość chciałabym wywróżyć mojej kochanej córeczce.





                  Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Konkurs andrzejkowy

                    Moje drogie dziecko ze względu na to, że uwielbiamy razem oglądać bajki, to chciałabym Ci wywróżyć kilka życzeń właśnie z tych bajek.
                    Pierwsza wróżba z Dzwonnika z Notre Dame
                    Abyś zobaczył, że w życiu nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, a ktoś kto nie jest piękny i silny jak macho może mieć cudowne serce.
                    Druga wróżba z Pięknej i bestii
                    Pamiętaj, że miłość potrafi zmienić każdego człowieka nawet takiego najbardziej złego i ponurego.
                    Trzecia wróżba z Króla Lwa
                    Zawsze pamiętaj kim jesteś, nie zależnie co cię spotka złego i nie ważne z jakimi trudnościami będziesz się zmagał po prostu bądź sobą i pamiętaj o swoich korzeniach. Pozostań lojalnym własnym przekonaniom i marzeniom.
                    Czwarta wróżba z Małej Syrenki
                    Powinieneś dążyć do postawionego sobie celu i wiedzieć, że mimo przeciwności losu zawsze masz przyjaciół, którzy ci pomogą zrealizować własne marzenia.
                    Piąta wróżba z Herkulesa
                    Kochanie pamiętaj, że silna wola i szczere chęci wystarczą abyś mógł poczuć się jak bohater i tak jak Herkules możesz stać się Bohaterem.
                    Mam nadzieję, że te życzenia były pomocne. Przed tobą jeszcze dużo bajek z których możesz się nauczyć wielu rzeczy.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Konkurs andrzejkowy

                      Nie będę wróżyć przyszłości memu dziecku, nie będę czarować rzeczywistości - żeby magicznie nie zapeszyć. Może tylko jedną rzecz o przyszłości napiszę, bo nawet mamy - wróżki mają swoje doświadczenia...
                      Moja córeczka urodziła się z Apgarem dwa, potem świat internetu pokazał mi rzeczywistość i doświadczenia - na szczęście różne - dzieci i rodziców po takim doświadczeniu.

                      Dziś wiem, ze wszystko jest ok. Ale pamiętam rozmowę ze znajomymi i moją mamą (gdzieś w tle), kiedy na pytanie jakiejś znajomej, co będzie robić moja córka w przyszłości, powiedziałam, że pójdzie na politechnikę. Na co moja mama powiedziała: "A jak zostanie fryzjerką, to jej nie będziesz kochać?".

                      I wtedy ja, dr nauk humanistycznych, uświadomiłam sobie, że będę, będę kochać równie mocno, bo tak naprawdę nie ważne jest jaką przyszłość będzie miała moja córka.

                      Ja - jej mama wróżka - chciałabym tylko, żeby była to przyszłość szczęśliwa, bardzo szczęśliwa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Konkurs andrzejkowy

                        Życzę sobie aby synek
                        Mój kochany mój rodzynek
                        Kiedy będzie już dorosły
                        Wieści o nim się rozniosły
                        Jego pasją gotowanie
                        Wielkim kucharzem niechaj zostanie
                        Sam bez pomocy potrawy przyrządza
                        I robi to bez żadnych zobowiązań
                        Kto zje u Kuby podwieczorek
                        to wspaniały ma humorek
                        Pasztet z dzika z trufelkami
                        lub kotlety z kasztanami
                        to są jego dania popisowe
                        Każdy chwali że pomysłowe
                        A są i jeszcze desery
                        tort kawowy ,cztery sery.
                        Kiedy za oknem pogoda czy słota
                        nie ważne kiedy najdzie go ochota
                        Zawsze wymyśli jakieś potrawy
                        A przepis wymyśli równie ciekawy
                        Mam nadzieję że swój talent rozwinie
                        I ze swoją pasją gotowania całe życie mu przeminie !

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Konkurs andrzejkowy

                          Taką jak sobie wymarzy!
                          Najważniejsze to życzenia:
                          Umiejętności cieszenia się z drobiazgów, spokoju, miłości, ufności w patrzeniu w przyszłość, zrealizowanych marzeń i tego by szczęście towarzyszyło Ci do końca świata i o jeden dzień dłużej!

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Konkurs andrzejkowy

                            Piękne chwile przysiadają na naszych ramionach niczym motyle, niczym mgnienie oka, muśnięcie wyjątkowego zapachu... A te złe zmieniają nas na zawsze!

                            Dlatego w wieczór wróżb całą siłą matczynej miłości wywróżyłabym Ci, Córeczko, spokój, bezpieczeństwo i zdrowie. I tak długo machałabym magiczną różdżką, aż odgoniłabym smutki, zniszczyła problemy, wysuszyła wszystkie łzy!

                            Życzę Ci, Kochanie, byś zawsze mogła spać tak spokojnie i ufnie, jak dziś

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Konkurs andrzejkowy

                              Kochany mój Bobasku!!!!
                              TY sprawiasz , że cały dzień jest pełen blasku.
                              Wystarczy Twoja urocza mina,
                              a o problemach się zapomina.
                              Twój wesoły usmiech od ucha do ucha,
                              to jak ciepły wiatr na mnie bucha i huha.
                              Serce mi bije z niezwykłą prędkością,
                              spędzanie z Tobą czasu jest ogromną przyjemnością.
                              Jestem Twoją najpiękniejszą wróżą bez wahania,
                              dlatego słuchaj czego wywróżyła wyjątkowa dama
                              Będziesz całe życie księżniczką,
                              pięknie duchowo i z twarzyczką śliczną.
                              W codziennym życiu pełnym miłości,
                              do 100 lat pełna zdrowotności.
                              Na drodze spotkasz księcia,
                              same sukcesy będziesz mieć do wzięcia.
                              Z zabawkami będziesz za pan brat,
                              niczego w życiu Ci nie będzie brak.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Konkurs andrzejkowy

                                Moja Droga Katarzyno, Twoje życie jawi mi się wyraźnie. Widzę Ciebie szczęśliwą, choć Twe życie nie będzie pozbawione trosk. Spełnisz się w pracy i jako żona i matka,odnajdziesz w rodzinie pełnię swego szczęścia. Na swój zawodowy sukces będziesz ciężko pracować, ale docenisz to kiedy osiągniesz wyznaczony przez siebie cel. Wokół Ciebie sporo jest dobrych ludzi, nauczyłaś się dobrze dobierać przyjaciół, znajdziesz w nich oparcie i siłę. Dzięki zakorzenionemu dawno zwyczajowi zdrowego ruchu będziesz się cieszyć świetnym zdrowiem i choroby nie będą Twoją bolączką.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X