Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Testowanie zakończone.
    Deserki, jak już pisałam- strzał w dziesiątkę.
    Córeczce bardzo posmakowały, a przy okazji to samo zdrowie..
    Co do sosów, niestety ten z papryką jej nie smakuje, próbowałam jej podać w kilku wersjach, z makaronami, z ziemniaczkami, z ryżem, ale niestety to papryka tak działa na nią odpychająco. No cóż, może z wiekiem jej przejdzie i nabierze ochoty na taki smak.
    Ale pozostałe sosiki były przepyszne. Z brokułami zajadała z apetytem, ale boloński to sama rozkosz dla mojej córci- tak jej posmakował, że tata już nas zaopatrzył w te pyszności, jak i w deserki.
    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyniku.
    Jedzonko zdrowe, pożywne, jak nie ma się czasu- różnie bywa, można szybko podać dziecku pełnowartościowy obiadek plus owoce w postaci deseru. Dla nas mam- to komfort. A i wszędzie możemy zabrać je ze sobą, zarówno sosy jak i desery, aby było jak podgrzać (sosy oczywiście)..
    Dziękujemy za możliwość testowania. Polecamy z czystym sumieniem.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Witajcie Kochani!

      Dzisiaj kolejny dzień testowania produktów Gerber DoReMi i to w większym gronie niż zazwyczaj! Już wyjaśniam co mam na myśli. Dzisiaj około godziny 12 odwiedziła mnie moja siostra Ania razem ze swoim synkiem Kubusiem, który za kilka tygodni skończy trzy latka. Kiedy Kubuś i mój synek Piotruś bawili się klockami opowiedziałam siostrze, że niedawno otrzymałam produkty Gerber DoReMi do testowania. Wyjaśniłam jakie produkty były w mojej paczce i pokazałam te sosiki i deserki DoReMi, których Piotruś jeszcze nie skonsumował.
      Wówczas Ania powiedziała, że deserki Gerber DoReMi są jej i Kubusiowi doskonale znane. Siostra często kupuje te wyjątkowe deserki do picia dla Kubusia. Powiedziała, że mały uwielbia ich smak a ona wysoko je ceni za pyszny smak, wyjątkowy skład, brak konserwantów i bardzo wygodne opakowanie, które można zawsze mieć przy sobie.

      Skoro Kubuś lubi i zna deserki do picia Gerber to zaproponowałam aby spróbował teraz sosików do potraw DoReMi. Siostra była bardzo mile zaskoczona moją propozycją i z przyjemnością razem z synkiem przystąpiła do testów.
      Ugotowałam makaron: małe muszelki i podałam Piotrusiowi z „Sosikiem bolońskim z wołowinką” a Kubusiowi z „Sosikiem pomidorowym ze słodką papryką i kurczakiem”. Kiedy do ciepłego makaronu dodałam sosiki Gerber DoReMi w kuchni unosił się wspaniały zapach pomidorów, papryki, cebuli oraz oregano. Nie mogłam oprzeć się pokusie i spróbowałam łyżeczkę z miseczki mojego synka! Makaron z sosikiem bolońskim był wspaniały. Potrawa miała wyrazisty smak i bardzo przyjemny zapach. Następne łyżeczki tego rarytasu powędrowały do buźki Piotrusia i cała porcja zniknęła w mgnieniu oka. Piotruś z zadowoloną minką i pełnym brzuszkiem ułożył się do popołudniowej drzemki.
      W tym samym czasie Kubuś sam zajadał makaron z sosikiem pomidorowym z papryką i kurczakiem. Piękny to był widok jak niespełna trzylatek z entuzjazmem pałaszował makaron z sosikiem. Bardzo szybko Kubuś zjadł całą miseczkę dania i z błogim uśmiechem na twarzy pogłaskał się po brzuszku oraz powiedział: „Doble to było!”

      Razem z siostrą byłyśmy zachwycone, że naszym chłopcom posiłki od Gerber tak smakowały i szybko zniknęły z talerzy. Ania w następujący sposób wypowiedziała się o nowych sosikach Gerber DoReMi: „Mimo, że mój synek ma już trzy latka nadal czasami kupuję mu obiadki w słoiczkach ponieważ bardzo je lubi. A ja podając Kubusiowi obiadek ze słoiczka mam pewność, że danie to jest pełne witamin, składników odżywczych i powstało ze ściśle kontrolowanych surowców. Niestety problem jest taki, że mój synek potrzebuje na obiad większej porcji niż tradycyjne 250 gram zamknięte w słoiczku dla Juniorów. Zazwyczaj podaję mu wówczas półtora takiego słoiczka jednak jest to niezbyt wygodne i mało ekonomiczne. Idealnym zatem rozwiązaniem dla nas są sosiki Gerber DoReMi ponieważ dogotowując do nich ryż, kaszę, makaron czy ziemniaki mogę podać maluchowi odpowiednią do jego potrzeb porcję na obiad. Ponadto sosiki Gerber DoReMi mają wyjątkowy, pyszny smak i są idealnym urozmaiceniem codziennej diety dziecka. Z pewnością będę kupowała dla Kubusia sosiki Gerber DoReMi. Bardzo cieszę się, że mogłam dzisiaj podać synkowi zdrowy i smaczny obiadek.”

      A ja cieszę się, że mogłam podzielić się z siostrą otrzymanymi produktami Gerber DoReMi i w ten sposób powiększyć grono małych konsumentów Gerbera.

      Do przetestowania z Piotrusiem pozostał nam jeszcze jeden sosik brokułowi-serowy z indykiem oraz deserek jabłuszko, banan, mango i ananas. Odezwiemy się zatem wkrótce

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Nie miałam kiedy napisać, a w sobotę udała nam się spróbować deserku do picia jabłko, banan, mango i ananas. Córeczce smakował bo wypiła cały. Ja również nie omieszkałam spróbować i mi ten smak wydaje się za bardzo tropikalny, chyba proporcje owoców powinny być inne. Wcześniej moja córeczka nie próbowała ani mango ani ananasa i prawdopodobnie po tym deserku miała rozwolnienie następnego dnia dlatego na razie drugiego kartonika nie dostanie.
        Dzisiaj natomiast Inga testowała na obiad u babci sosik brokułowo - serowy. Sosik miała podany z kluseczkami. Obiadek bardzo jej smakował więc miseczka została puściutka
        Attached Files
        Last edited by konek6; 19-03-2013, 17:30.

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Kolejny test smaku sosików DoReMi za nami. Wczoraj Iza na obiad dostała kluski śląskie z sosem brokułowo- serowym. Choć Iza lubi nowości i eksperymenty to tym razem smak jej nie podszedł i zjadła tylko pół porcji. Jej zdaniem za dużo było brokułów, które zdominowały cały smak i konsystencja mogłaby być bardziej gęsta, ale ostatecznie stwierdziła że i tak zje bo była głodna po przedszkolu

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Dziękujemy za dostanie się do testowania produktów Gerber Do Re Mi i pozdrawiamy.To była pyszna zabawa po krainie nowych smaków))

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Dziś mój mały tester wziął na widelec sosik brokułowo - serowy z indykiem.
              Pierwsze moje wrażenie: wygląd sosiku jest dosyć nieapetyczny - zielona wodnita breja. Niestety w składzie na pierwszym miejscu znajduje się woda, za konsystencję dałabym mały minus. Dla tej kategorii wiekowej przydałyby się drobne kawałki warzyw, choćby takie jakie widzimy na etykietce słoiczka.

              Mój 15 miesięczny synek otrzymał na obiadek 1/2 słoiczka sosiku ze swoją ulubioną kaszką jaglaną, gdyż taka ilość zdecydowanie wystarcza jako posiłek dla malucha. Jest to duży plus, gdyż jeden słoiczek może wystarczyć na dwa dni lub dwójkę dzieci.
              Początkowo synek niechętnie zabrał się za jedzenie. Szybko zorientowałam się, że powodem jest dosyć niewyraźny smak, indyk mało wyczuwalny zarówno w smaku jak i konsystencji choć przy zawartości 8% to zrozumiałe. Nasz maluch jada zdecydowanie bardziej doprawione potrawy, szybko dodałam więc zioła i obiadek zniknął w mgnieniu oka. Warto więc może pomyśleć aby dania były nieco bardziej doprawione, choć biorąc pod uwagę różne gusta maluchów może lepiej aby indywidualnie robiła to każda mama, więc nie ma się co czepiać
              Generalnie sosik oceniam pozytywnie. Mój maluch jest ostatnio mocno wybredny, a posiłek zjadł więc jestem zadowolona z wyniku testu.

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Ostatnio pisałam,że będę testować produkty DoReMi
                Teraz mogę powiedzieć, że testowanie zostało zakończone powodzeniem!

                Deserek do picia to super sprawa, sama spróbowałam i bardzo mi smakował. Jest dość gęsty i smakowity, nadaje się na podwieczorek jaki do picia. Myślę,że wszystkie dzieci które miały możliwość przetestowania produktów Gerber z serii DoReMi na pewno były zadowolone i najedzone.

                Sosiki są świetne, najbardziej przypadł nam do gustu z pomidorowy ze słodką papryką, ale każdy był smakowity

                To bardzo dobra sprawa, bo to pierwsze na rynku sosiki dla dzieci powyżej 1 roku życia.

                Jestem pewna, że wiele mam będzie chciało wypróbować te sosiki Gerber DoReMI, ponieważ można bardzo szybko wykonać ciekawy posiłek dla dziecka i w dodatku jaki smaczny.

                Bardzo polecam te produkty i wiem,że sama będę je teraz kupowała swojemu dziecku

                Na zakończenie chciałabym podziękować Babyonline.pl , jak również Gerber za możliwość przetestowania produktów.

                Pozdrawiam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Witam dzis moj 14 miesieczny sebus wypil kolejny deserek ten z jablkiem bananem i brzoskwinia,jest super pije z nikapka nie umie jeszcze ze slomkia na obiadek mielismy sosik ze slodka papryka juz niestety ostatni byl super dobry synek jest niejadkiem ale sosik z makaronem i mieskiem i oczywiscie sosik mu bardzo smakowal zjadl bardzo duzo jak na jego mozliwosci,dziekuje za nowe smaki moze teraz synek zacznie lepiej jesc i nikt nie bedzie mowi+
                  ze jest kruszynka.pa pa

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Lepiej obiadek Gerbera przygotować,
                    niż zupkę dla dziecka od zera gotować
                    zupka jest czasochłonna i kiepsko do wieku dobrana
                    Gerberek zaś idealny
                    i dlatego tak popularny
                    żeby nie skłamać, robię tak dzień w dzień,
                    i przez to wielu unikam gnębień

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Czas na podsumowanie testu z produktami DoReMi!
                      deserki do picia
                      plusy:
                      - wygodny (można go wszędzie zabrać i podać w każdym miejscu)
                      -ciekawy dla malucha (możliwość picia ze słomki, kolorowy kartonik)
                      - pyszny, bo wypijał całość i dopominał się o dokładkę
                      - mega owocowy
                      - syty
                      - brak negatywnych reakcji skórnych i jelitowych
                      minusy:
                      - niedostępny w małych miejscowościach
                      - drogi
                      - szybko się kończy

                      sosiki DoReMi
                      plusy:
                      - ciekawe kompozycje smakowe
                      - szybkie i łatwe w przygotowaniu (bardzo wygodne dla pracujących mam)
                      - fajne, bo można podawać je z różnymi dodatkami (ziemniaki, ryż makaron i pieczywo)
                      - pyszne, bo synuś zjadał całość
                      - 1 słoiczek wystarczy na dwa razy
                      minusy:
                      - małemu nie smakował sosik serowo-barokułowy z kurczakiem

                      posumowanie:
                      Jesteśmy stałymi klientami produktów Gerber, a od momentu przeprowadzania testu sosiki i deserki do picia zagościły na stałe na naszej liście zakupów.
                      Dziękujemy firmie Gerber za możliwość testowania nowych produktów!
                      Pozdrawiam wszystkie testerki - buziaki dla waszych maluszków
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witam! Tu znowu Sergiuszek po krótkiej nieobecności, mogę dalej streścić moje przygody z testowaniem Gerberkowych produktów, skończyłem na dwóch deserkach z ananaskiem, przy których nauczyłem się pić przez słomeczkę, więc ten z brzoskwinką i jabłuszkiem, był już prostą sprawą . Smakował mi bardzo, zwłaszcza, że jest słodziutki, ale bez przesady, więc i mama zadowolona i ja...
                        Przejdźmy do sosików. Wpałaszowałem już 2 z tych, które dostaliśmy. Pierwszy był na sosik brokułowy na obiadek z ryżem, pamiętam bo rodzice wtedy zrobili sobie ostre danie, którego niby ja nie mogę , ale w gruncie rzeczy nie żałuję, bo sosik w sumie po za może nie zbyt przyciągającym kolorkiem (wiem jak wyglądają brokułki i są dużo ładniejsze) był smaczny, ale całego nie zjadłem... za dużo tego było.... Mama schowała na później i na drugi dzień dokończyłem go z makaronikiem. A jako, że wolę makaroniki tym razem zjadłem do końca . Test drugiego słoiczka z sosikiem z papryczki i z kurczakiem zacząłem dziś. Mama nagotowała ciągnącego się makaronu i oni (Rodzice)jedli ze swoim sosem, a ja ze swoim, było pysznie. To zdecydowanie mój smak, nie chciałem ominąć żadnej niteczki oblanej sosikiem, więc pomagałem sobie rączkami, najważniejszy jest efekt w postaci pełnego brzuszka. Niedługo napiszę jak sobie poradziłem z resztą paczuszki.

                        Pozdrowienia dla Wszystkich Testujących

                        Smecznego

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Wracamy wreszcie do testowania po kilkudniowej przerwie . Dziś u nas na obiad będzie spaghetti, więc świetna okazja do spróbowania sosiku przez Anusię. Oczywiście najpierw jest "celebracja słoiczka", jak widać na załączonym obrazku .

                          Ania odkąd skończyła roczek uwielbia jeść to co dorośli. Kaszki, mleko, papki..no cóż to chyba przestało być jej ulubione jedzenie. Teraz spoglada błagalnym wzrokiem na nasze talerze i domaga się "AM!!!!", dlatego bardzo ucieszyła się, że bedę mogła jej dać makaron z sosikiem dla dzieci (pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem). Wygląda prawie tak jak to, co my mamy na talerzu, więc nie było problemu z przekonaniem Ani do zjedzenia swojej porcji.
                          Oczywiście nie obyło się bez strat w postaci kilku klusek na podłodze ..., ale takie są uroki samodzielności, którą nasza córeczka stara się teraz nagminie przeforsować.

                          A co myśli o sosiku mama?Otóż.. Lubię te wieksze słoiczki, bo wystarczają w sam raz na dwa obiadki dla mojego dziecka, poza tym są bardziej ekonomiczne, a jako rozsądna mama też biorę to pod uwagę.
                          A mina mojego dziecka chyba jest najlepszym dowdem na to, że mama też jest zadowolona
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            To znów my Julcia dziś testowała sosik brokułowo-serowy a do tego makaronik. Mała była z tego dania bardzo zadowolona zwłaszcza, że przepada za brokułami jak już zjadła przygotowaną porcję to jeszcze zaglądała do talerzyka. A potem po krótkiej drzemce przyszła nam ochota przetestować deserek do picia z mango i ananasem najpierw jakoś bez przekonania do tego się zabraliśmy, ale po chwili już był cały nasz .....

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              i my dzisiaj po kolejnym obiadku z sosikiem, tym razem sosik z papryką i kasza kuskus.
                              Mnie osobiście jakoś już zapachowo nie pasują ale to może wina hormonów pojawiających się w ciąży i stresu związanego z pojawieniem się już w niedługim czasie nowego członka rodziny he he został tylko miesiąc więc w każdej chwili może się zjawić na świecie braciszek Wojtka.

                              Co do obiadku, to o dziwo o ile Wojtek nie lubi kuskus to kaszę polaną tym sosikiem zjadł bez marudzenia narzekania i kombinowania. Wniosek z tego takimi się nasunął, że moje dziecko ma inne preferencje niż ja. Z pewnością sosik ten polecę moim znajomym,które też mają dzieciaczki w tym wieku i tym które spodziewają się pociech. Jak na mój wybredny nos to zapach sosu jest intensywny co sprawia że dziecko chce go spróbować.

                              A i zapomniałabym wczoraj próbowaliśmy tego serowo brokułowego i wnioski podobne jak z paprykowym. Dość intensywny aromat, ciekawa konsystencja, no i najważniejsze w tych sosikach jest to, że można dziecku urozmaicić troszkę posiłek i np połową słoiczka polać kluseczki a drugą połową jakąś kaszę. NA prawdę sosiki pasują do różnych dań i nie ma konieczności podawania dziecku ciągle tego samego na obiad, jeśli dziecko wybierze sobie określony smak tak jak czasami się zdarza, że dzieci przez 2-3 tygodnie chcą na obiad tylko rosołek albo inną zupkę io innym daniu nie ma mowy, a przyznajmy się szczerze takie maluchy potrafią być uparte.

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Mój Maciek soczki pije chętnie widać mu smakują. Picie przez słomkę jest dla niego wciąż atrakcją. Szkoda że tej słomki nie można jednak jakoś tam przymocować bo mi ją ciągle wyciąga i wylewa zawartość kartonika na podłogę i ciapka w tym rękami... Zabawa cud, miód i poziomki..
                                Z obiadkami większy problem, nie posmakowały... został nam jeszcze ten z brokułami do przetestowania i zobaczymy, póki co to albo wycierał makaronki o bluzeczkę, żeby nie było sosu albo nie jadł w ogóle..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X