Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Ostatni dzień testu za nami Dziś Malutka jadła sosik brokułowo serowy z indykiem + kasza. Z racji tego, że musiałam pozałatwiać parę spraw na mieście Amelunie karmiła babcia. Relacja babci z obiadu brzmi tak: z początku jak jej dałam na łyżeczkę to tak gryzła, gryzła, pewnie dlatego, że takiego dania nigdy z kaszą nie jadła, potem zaczęła wkładać paluszki do miseczki i je oblizywać smakując co to takiego ta babcia jej daje ale zjadła wszystko". Więc i to danie Malutkiej smakowało.
    Czas więc na PODSUMOWANIE
    SOSIKI
    * Wszystkie 3 smaki sosików DOREMI czyli: boloński z wołowiną, brokułowo serowy z indykiem, pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem smakowały mojemu dziecku.
    * Według mnie to bardzo fajny pomysł na obiad, bo można je podawać z różnymi dodatkami (ziemniaki, ryż, kasza, makaron) z każdym razem można stworzyć inne ciekawe danie.
    * Jest ekonomiczny bo można go podzielić na dwa razy i tym samym obiadek dla Maluszka na dwa dni mamy z głowy a przy cenie ok 5,50 za sosik obiadek wyniesie nas ok 3 zł (wliczając w cenę dodatki).
    DESERKI
    * Oba smaki deserków Doremi, czyli: jabłko, banann, mango, ananas oraz brzoskwinia, jabłko i banan również moje dziecko z chęcią piło.
    * Deserki są gęste, pożywne i smakują naprawdę bardzo owocowo.
    * Porcja 200ml deserku spokojnie zaspokoi głód małego brzuszka na jakiś czas.
    * Z postów na forum dowiedziałam się, że deserek kosztuje ok 4 zł, więc w naszym przypadku jest to troszkę minusem bo niestety nie stać nas na codzienne serwowanie takich pyszności

    My, życzyli byśmy sobie większego wyboru w obiadkach z rybką. Więc może jakiś sosik DOREMI z rybką?

    Na koniec chciałam podziękować za umożliwienie nam wzięcia udziału w teście. Produkty testowe co prawda się skończyły ale my sięgaliśmy i będziemy sięgać po produkty Gerbera. POLECAMY
    Dobranoc wszystkie kochane Maluszki. Rośnijcie zdrowo.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Dobry wieczór,
      u nas już po przeziębieniu i Toluś dzisiaj testował Sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem przygotowany z makaronem "świderkiem". Przypuszczałam, że wciągnie prawie cały słoiczek, ponieważ uwielbia pomidory i wszystko co pomidorowe.

      Muszę powiedzieć, że po przygotowaniu pierwszego dania z serii "Sosik ..." przekonałam się do tej formy tzn. że oprócz podgrzania słoiczka dogotowuję coś jeszcze, raz mogą to być ziemniaczki, drugi raz makaron, dzięki czemu nie mamy mętnej papki na talerzu tylko normalne jedzenie, które maluch może jeść łyżeczką, widelcem lub rączkami (Antek jest dość samodzielny i lubi jeść sam obiady w związku z czym większe kawałki na talerzu są wskazane, by móc je uchwycić na różne sposoby)

      Ze względu na to, że starszy syn jest alergikiem obiady gotuję sama, dawno z mężem przestawiliśmy się na lekkie zdrowe obiady i Antek właściwie odkąd skończył rok bardzo rzadko je dania ze słoiczków. Zawsze mam oczywiście zapas 3 sztuk w domu, na czarną godzinę.

      Fajna sprawa z tymi sosikami, chyba się w większości na nie przestawimy, jeżeli chodzi o nasz zapas na czarną godzinę.
      Zostały jeszcze dwa do przetestowania.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Na dzisiejszy obiad propozycja z ziemniaczkami do sosiku pomidorowego. Takie podanie również wzbudziło pełną akceptację małego brzuszka. Gdy już zaczęłam polewać ziemniaki sosikiem córeczka wołała mama i patrzyła błagalnie na miseczkę, nie dziwię się zapach pobudza apetyt, sama nawet zgłodniałam. Kolejny dzień kiedy miseczka zostaje wręcz "wyczyszczona". Sosik jest rewelacyjnym rozwiązaniem, można go podawać z wieloma dodatkami, dopasowuje się do gustu malucha, w przypadku gdy dziecko nie lubi np. makaronu można wybrać wersję z ryżem. Moja córeczce akurat każde podanie smakowało, aczkolwiek niektóre bardziej. Sosik jest dobrym rozwiązaniem kiedy nie ma zbyt wiele czasu na przyrządzenie posiłku i według mnie gdy chce się urozmaicić codzienne żywienie. Sama na pewno nie przyrządziłabym takiego sosu, moje umiejętności kulinarne nie są fantastyczne, a tak mam pewność że moje dziecko spróbuje różnych dań a ja nie muszę być mistrzynią kuchni. Poza tym mam więcej czasu na zabawę z córeczką lub odpoczynek, bo sosik wystarczy tylko podgrzać i gotowe. Nawet mój partner, który zostaje z córeczką niekiedy sam w porze obiadowej z takim sosikiem świetnie by sobie poradził Sosiki te uważam za rewelację. Dziś nawet kupiłam kilka słoiczków na zapas, by córeczka mogła zjeść je poza testowaniem, skoro jej posmakowały... Cena jak dla mnie jest przystępna, nie odbiega od innych podobnych produktów dla maluchów.
        Jeśli chodzi o deserki mamy jeszcze jeden kartonik, ale czuję że długo nie zamieszka w szafce, bo Lila tęskni za jego smakiem, szkoda że dziś nie spotkałam ich w sklepie...

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Cześć Mamuśki,
          my też (ja i dwuletni Piotruś z Warszawy) cieszymy się z paczki z gerberkami. Na razie przetestowalismy deserek, super zabawa w picie ze słomki, ściskanie opakowania i ścieranie tego, co się wylało ale deserek wchodzi bez marudzenia i jest bardzo smaczny (tez tak uważam ale sos brokułowy - z tym juz było gorzej mimo, że z ulubionymi kluchami. Nie smakuje.
          pozdrawiamy

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Mój Aleks (24 mies) zaczął testy od deserku do picia jabłko, banan, mango i ananas. Syn uwielbia wszelkie napoje ze słomką, ale w tym coś mu nie pasowało, jeszcze nie wiem czy przez to że sok był dla niego za gęsty nie chciało mu się ciągnąć czy chodzi o smak, zobaczymy jak spróbuje drugiego deserku. Jednak muszę przyznać że jak dla mnie pycha smak i gęstość wszystko ok. Na obiad podałam mu makaron i sos brokułowy, jednak tu również coś mu nie pasowało, mimo że bardzo lubi brokuły. No cóż może już wyrósł ze słoiczkowych dań Niebawem sprawdzimy inne smaki

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Nasza córeczka (mająca roczek) zalicza się raczej do niejadków i nakarmienie jej to nie lada wyzwanie :-).Helenka nigdy nie uznawała żadnych butli - więc pozostaje nam karmienie łyżeczką, a pije wyłącznie z "dorosłego" kubka.
              Jakiś czas temu darowaliśmy sobie papki - zarówno "słoiczkowe", jak i własnoręcznie robione zawsze były "be". Postawiliśmy na domowe zupki.
              Dziś natomiast wypróbowaliśmy sosik Gerbera z linii DoReMi. Pierwsze prawdziwe "drugie danie" córeczki za nami - sosik pomidorowy z kurczakiem i słodką papryką + drobno pokrojony makaron. Zjadła całą przygotowaną porcję, więc chyba jej smakowało (co nie znaczy, że jej zapał do jedzenia uległ poprawie) :-).
              Zapraszam na naszego bloga na fotorelację - http://maluszkoweinspiracje.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Za nami już również testowanie pitnego deserku. Wprawdzie córeczka nie potrafi jeszcze samodzielnie pić ze słomki i kartonika, ale przelałam zawartość do kubeczka i umożliwiłam jej degustację Myślę, że jej smakował .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Deserki moja córcia wypiła jednym tchem :-) zachwycona była również kolorowym opakowaniem, jej ukochana forma picia to słomka - finalnie ogromne wrażenie :-)
                  Sosiki jeszcze nie tknięte, ale mamy wielki plan. Moje dzieciątko uwielbia makarony, kasze, ryż oraz ziemniaczki więc będziemy je próbować na wiele sposobów:-) damy znać jak wypadły wg mojej małej konsumentki :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Niestety nie mogłam znaleźć swojego poprzedniego posta, w którym testowaliśmy deserek do picia - jabłuszko , banan , mango i ananas i który bardzo moim synkom smakował. Synek nr 1 - ( lat 5 ) do tej pory domaga się "soku baby" z kartonika.
                    Następnie skonsumowaliśmy sosik brokułowo- serowy z indykiem. Dodaliśmy do niego makaron i ...... Miało być tak, że synek nr 2 ( 18 miesięcy ) będzie sam konsumować, jak starszy będzie w przedszkolu, bo po konsumpcji soku do dzisiaj starszy prosi o więcej, a w końcu to nie on miał być TESTEREM. Niestety starszy zachorował i trzeba było dzielić się - drugi kartonik soczku też mu bardzo smakował, tak samo jak młodszemu. Pili na wyścigi.
                    Natomiast sosik brokułowo-serowy z indykiem nie przypadł starszemu do gustu, powiedział, że zapach mu nie odpowiada, natomiast młodsza latorośl wpałaszowała w zaskakująco dobrym czasie. Zapach faktycznie nie jest powalający, ale sam w sobie brokuł i ser też niezbyt fajnie pachną.
                    Następnie był sos pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem, który podałam z ryżem - zarówno starszemu jak i młodszemu to rozwiązanie podobało się i zajadali się z apetytem( okazało się, że drugi słoik z takim sosem został uszkodzony podczas transportu ). Następnie był sosik boloński z wołowiną - tradycyjnie podałam go z makaronem spagetti i znowu smakowało , dzieciaki nie marudziły, przy jedzeniu.
                    Nie karmię dzieci słoiczkami chociaż ten weekend był odstępstwem od normy. Sama gotuję ale bardzo lubimy mieć coś w zanadrzu, na czarną godzinę. Cieszę się że w takim momencie zakwalifikowaliśmy się do tego testu bo po pierwsze wróciliśmy z podróży i nie mieliśmy zbyt wielkiego pola do gotowania, po drugie obecnie- chwilowo jestem matką samotnie wychowująca dwoje wspaniałych chłopców i wszystkie obowiązki męża zostały scedowane na mnie, a tu teraz takie mrozy, nawet nie mam jak wyjechać z tymi budrysami do sklepu, bo jeszcze w dodatku starszy rozłożył mi się, ale sytuacja została opanowana, sosiki smaczne a deserki wyśmienite. Dzięki

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Witam wszystkich "testerów" i "testerki" Do nas paczuszka dotarła pod koniec ubiegłego tygodnia i była bardzo miłą niespodzianką Michałek (20 m-cy) od razu zabrał się do degustacji deserku - aktualnie przechodzimy fascynację soczkami ze słomką, więc deserek okazał się strzałem w 10! Poza tym jest tak dobry, że Michałek wypił go dosłownie w 3 min. Myślę, że znaleźliśmy nowy przysmak
                      Następnie zabraliśmy się do degustacji sosiku pomidorowego z kurczakiem, który Maluch zjadł z makaronikiem. Okazało się, że widelec jest zbędny i najlepszym narzędziem do jedzenia są rączki. Michałek zjadł obiadek ze smakiem
                      W tym tygodniu przetestujemy kolejne sosiki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Mój dwuletni synek jest fanem sosiku brokułowego najlepiej podanego z makaronem. A deserki wypiła dziewięcioletnia córka ponieważ syn nie był nimi zainteresowany. Sosiki to super sprawa wystarczy kasza, makaron, ryz i sosik i mamy super danie.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Sosik pomidorowy sprawdzony w 100% Szczerze mówiąc przed testowaniem produktów nie byłam skłonna kupić samego sosiku. Jakoś tak nie widziałam tej opcji pośredniej- albo daję cały słoik albo gotuję sama. Możliwość spróbowania "jak to działa" przekonała nas, a mnie szczególnie, że takie rozwiązanie jest po prostu praktyczne. Kiedy mój mąż gotuje obiad (ja pracuję a on zajmuje się Martą) może bez wyrzutów ugotować "wspólne" ziemniaczki czy ryż, małej podgrzać tylko sosik a sobie np. usmażyć ulubioną soczystą karkówkę. Opcja ta jest też fajna, gdy idzie się w gości i nie jesteśmy pewni w jaki sposób zostały przygotowane dania. Szczególnie, gdy wybieramy się na obiad do osób, które nie mają dzieci, a tym samym nawyku "zdrowego" przygotowywania posiłków. I tu dochodzę do sedna stuprocentowego wykorzystania sosiku pomidorowego. Taką sytuację bowiem mieliśmy wczoraj. Znajomi zaprosili na obiad. Zdrowy pyszny rosołek-mówili- Marta też zje. Okazało się jednak, że rosołek więcej niż z wody składał się z maggi. Poprosiłam zatem gospodynię o sam makaron dla małej, z wózkowej torby wyciągnęłam sosik i obiadek gotowy. Kompromis to podstawa, a sosiki Gerber idealnie go uzyskują. Zdecydowanie jestem na tak!

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Moja córeczka uwialbia soczki ze słomką, ażtrzęsie się na ich widok. A deserki w postaci o konsystencji musu są bardzo dobre, sama próbowałam. A córeczka, no cóż, chce nastepne, więc śmigam do sklepu .... Przynajmniej wie, co dobre.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witam Serdecznie wszystkie testerki produktów Gerber
                              My zaczeliśmy testowanie wczoraj (poniedziałek) troszkę nam sie przedłużyło ponieważ dopiero odebraliśmy przesyłeczkę

                              Jesteśmy zadowoleni z otrzymanych produktów! Od razu na pierwszy obiadek użyliśmy sosu DOREMI brokółowo-serowego z indykiem podanego z makaronem. Moja 22 miesięczna córeczka zjadła całość ze smakiem, zapach dania był przyjemny, wygląd również. Córeczka sama jadła widelczykiem i była zachwycona. Uwielbia brokóły natomiast za serem nie przepadała jednakże takie połączenie bardzo mi odpowiada gdyż zjadła wszystko ze smakiem. Na pewno zakupimy kolejnym razem sosik bo przypadł nam do gustu.

                              Po obiedzie do picia podałam jej deserek jabłuszko, banan, mango i ananas w kartoniku ze słomką. Aurelia uwielbia pić ze słomki dlatego miała wszystko w jednym witaminki+ przyjemność i zabawę Sok jest gęsty, w smaku bardzo owocowy, zapach przyjemny i można wyczuć z jakich owoców jest przygotowany. Wypiła cały soczek, jestem zadowolona!

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                I jestesmy znowu - wczoraj na obiadek byl sosik pomidorowy ze slodka papryka i kurczakiem z ziemniaczkami. Bartus ze smakiem zjadl cala miseczke kurczaczka uwielbia , papryke dopiero pierwszy raz jadl i wiem juz ze ja lubiii . Dzis na snadanko bartus jak zwykle je cos na mleku, dzis wypadlo na platki ryzowe, zawsze jakies owocki dokladam do sniadania aby byl fajny smaczek a dzis wpadlam na pomysl polania sniadanka deserkiem DoReMi do picia jabluszko, mango, banan i ananas - gesta konsystencja super nadala sie do polania. Bartus ucieszyl sie z nowosci i zjadl cale sniadanko.
                                Dziekujemy Gerber za takie pysznosci , dzieki Wam moj synek poznaje nowe smaki oraz nowe skladniki.
                                Odezwe sie jutro jak bedziemy jesc Sosik brokulowo-serowy z indykiem, ktorego boje sie bardzo poniewaz nie wiem czy moj synek lubi takie poleczenie smakow Ale tzreba sprobowac, aby wiedziec .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X