Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Moja córeczka bardzo chętnie piła deserki ze słomka wręcz miała ogromną frajdę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Najbardziej synkowi zasmakował sos boloński, a dodałam go do kopytek, których on nie lubi ale jak dodałam ten sosik, zjadł wszystko heh nawet tatuś nie zauważył że dodałam sosik z gerbera do jego porcji i zjadł z apatytem ale miał minę hehe kiedy dowiedział się co mu dałam taki mały kawał mu zrobiliśmy z synkiem))

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Dzisiaj przyszła pora na testowanie kolejnego sosiku tym razem był to pomidorowy z papryka i kurczakiem. Podałam córci sosik z ryżem, fajne proste danie które można przygotować w ciągu 15 minut a to przecież jest najważniejsze żeby było szybko a pysznie i u nas to się sprawdziło bo córcia zajadała się aż się uszy trzęsły Aż miło patrzeć jak dziecko tak ładnie zajada
        Bardzo się cieszę że udało nam się zakwalifikować do testu DOREMI bo przekonałam się że te sosiki to super sprawa i na pewno często będzie gościć na stoliku mojej Wiktorii.
        A te soczki to pychotka córcia jak wstanie to od razu idzie do szafki gdzie je włożyłam i pokazuje żeby jej dać pić, albo jak się pytam czy chce pić to od razu przynosi ten soczek. Wcześniej żaden soczek jej tak nie zasmakował jak te soczki z DOREMI - jak dla mnie to rewelacje i pozostanie z nami na długo bo dobry jest dla dziecka w każdym wieku.
        Jeszcze raz DZIĘKUJEMY

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witam!Musze nadrobić zaległości za wczorajszy dzień,ponieważ byliśmy u rodzinki na małej imprezie urodzinowej u siostrzenicy i nie było czasu napisać.Wczoraj mój synek wylosował na obiadek Sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem.Zrobiłam mu go z ryżem i z sałatką z pomidorów.Bardzo mu to danie smakowało i oczywiście szybciutko zniknęło z talerzyka.A na deserek wzięliśmy drugi Deserek do picia(brzoskwinia,jabłuszko i banan) już do cioci na imprezkę.Fajny sposób na podanie dziecku owoców,w każdym miejscu te Wasze Deserki.Dzisiaj mój maluch zjadł na obiad Sosik brokułowo-serowy z indykiem.Podałam mu go z ziemniaczkami.Synek szamał,aż mu się uszy trzęsły.To danie jest dla nas szczególne,ponieważ my jak również nasze dziecko jesteśmy wielkimi smakoszami brokół na wszelkie możliwe sposoby,więc zniknęło z miseczki najszybciej ze wszystkich dań.Na podwieczorek dostał ostatni Deserek do picia(jabłuszko,banan,mango i ananas),ale jest on bardzo lubiany przez mojego synka.Dlatego jutro jedziemy po zapas tych deserków,bo w końcu dziecko otrzymuje owoce bez grymaszenia...

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            przetestowaliśmy sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem, mój mały testerek dostał miseczkę makaronu z tym sosikiem, napełnioną po brzegi. Opróżnienie jej zajęło nie więcej niż 10 minut. Potem pusta miseczka stała chwilę na stole, to zrobił jeszcze kilka podejść, próbował sam coś wyskrobać ale skończyło się na oblizywaniu łyżki. Jeśli chodzi o smak to mój synek lubi kurczaka i nie ma różnicy jak jest podany czy z makaronem czy z ryżem za każdym razem test wyszedł pozytynie(bo mieliśmy 2 takie sosiki w paczce).

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              przetestowaliśmy drugi smak deserku brzoskwinia-jabłuszko-banan i jak bym napisała że nie smakował to nie wiem czy by ktoś uwierzył. Oczywiście że tak nie było. Deserek zniknął w mgnieniu oka i nawet to że jest gęsty nie było przeszkodą dla mojego 1,5 rocznego synka, ma na to swój patent. On już wie, że jak naciśnie kartonik to deserek sam wyskoczy. Po chwili dał mi kartonik rozłożył ręce i powiedział "mma" (co znaczy ''nie ma"). Ja nie zgadzam się ze zdaniem innych mam, które uważają, że cena 3.99 za kartonik to za dużo. Podkreślam, że jest to karton TetraPak , który jest tak zbudowany, że zawartość nie wymaga konserwantów. I tak jest w przypadku deserków DoReMi możecie sprawdzić skład i porównać go ze składem tańszych podobnych produktów.Wiadomo najlepsze są świeże owoce lecz to świetne rozwiązanie gdy nie mamy czasu czy jesteśmy w podróży.zdecydowanie polecam

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Sosik brokułowo-serowy z indykiem też już przetestowany zjedzony został z makaronem (mini muszelki) ulubione mojego Xavierka. Ale nie wiem czy wszystkie dzieci tak chętnie zjadłyby ten sosik, bo często nie lubią brokułów. Ja nie mam tego problemu z Xavim często nazywam go " żarłacz malutki" he he bo zjada prawie wszystko. Polecam go jako zdrowe i pożywne danie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Oba smaki soczków zostały wypite przez mojego synka i oba mu równie smakowały. Nie zauważyłam, żeby któryś był dla niego lepszy czy gorszy myślę, że jako taki mini deserek, albo drugie śniadanie sprawdza się idealnie. Wygodne opakowanie ze słomką sprawia, że mogę soczek podać na spacerze

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Dzisiaj na obiadek Eryk dostał sosik boloński z wołowinką + ryż. Nie przepada za ryżem, ale z tak pysznym sosikiem zjadł z apetytem.
                    plusy:
                    - aromatyczny
                    - odpowiedni skład
                    - wystarczy na dwa obiadki
                    minusy;
                    - brak
                    Po obiadku spacerek, a po powrocie szybko deserek do picia jabłuszko, banan, mango i ananas. no i płacz, że tak szybko się skończył.
                    plusy
                    - pyszny
                    - mega owocowy
                    - ulubiony
                    minusy
                    - szybko się kończy
                    - nie jest dostępny w moim mieście

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Dla mnie paczka była zaskoczeniem. Mój mąż zrobił nam niespodziankę.. Tymuś otworzył i wyciągnął soczek.. więc była to pierwsza próba pica ze słomki. Początek trudny.. troche sie denerwował aż w końcu załapał o co chodzi,
                      obiadek myśle jutro zrobic.. moze spagetti
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witam u mnie już deserków brak więc się wzięliśmy za Sosiki i jestem mega zadowolona.Weronika wczoraj dostała makaronik dinozaury plus sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem.Po podaniu zaczęła jeść i nawet przy tym jedzeniu się nie odzywała tylko jadła i jadła.Minkę miała zadowoloną więc wiem że jej smakowało, pytała kiedy następne takie danie Po spróbowaniu samej tego sosiku wiem dlaczego jej posmakował jest pyszny




                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Jestem mama 1,5 rocznej Hania.jak tylko otworzylam przesylke od firmy Gerber coreczka rzucila sie na deserki w kartoniku.Jakze wielka miala frajde z picia przez slomke(pierwszy raz)...troszke sie pobrudzila ale ubaw miala przedni...a i zasmakowaly jej bardzo. Obiadki rowniez polubila...caly sloiczek znika w oka mgnieniu.Mysle ze bede czesto siegac po gotowe dania DOREMI...moja coreczka jest z nich bardzo zadowolona i najada sie do syta!

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Mój synek jest prawdziwym smakoszem. Bardzo lubi próbować nowości. Sosy DoReMi od razu mu zasmakowały. Dodaję je i do makaronu, i do kaszy, i do ryżu, i do ziemniaczków. Najbardziej smakuje mu ten pomidorowy

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              No i był obiadek Makaron z sosem pomidorowym. Moja córcia prawie talerzyk wylizała Super sprawa, obiadek prosty, łatwy w przygotowaniu a smakuje jak domowy. Ja troszkę też podjadałam z talerzyka córeczki bo musiałam wiedzieć jak smakuje i przyznaje, że sama z chęcią zjadłabym dużą porcję )

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Sosik brokułowo serowy z indykiem DOREMI + ryż, właśnie to podałam dziś mojemu dziecku na obiad. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że z moim dzieckiem od urodzenia nie ma większych problemów z jedzeniem więc i w/w danie smakowało Amelci. Ponadto MAŁA jest przyzwyczajona do słoiczkowego jedzenia bo jestem zdania, że dziecko powinno jeść tylko te pokarmy, które są dostosowane do jego wieku, więc jak nawet jej coś gotuję to też z produktów sprawdzonych i dozwolonych. Sosik podzieliłam tym razem na dwa, więc jutro ciąg dalszy smakowania ale z hmmm... może kaszą. Dobranoc MALI Testerzy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X