Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Paczuszka dotarla do nas wczoraj. Córcia gdy tylko zobaczyła kartonik z deserkiem strasznie sie uradowała a jako ze z niej mała mrówka i preferuje prawie tylko słodkości deserek zniknął w mgnieniu oka:-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Wczoraj na drugi ogień poszedł u nas po śniadanku deserek do picia o smaku jabłuszko, banan, mango i ananas. Lenka po raz pierwszy smakowała soczek z dodatkiem mango i ananasa, ale tak jej bardzo zasmakował, że nie było mowy żebym nie dała jeszcze jednego. Gdy pytana czy jej smakuje, robi ' mmm - i masuje się po brzuszku '. A jej mama ? Jest bardzo zadowolona, że córcia ma pełny i zadowolony brzuszek.

      Po deserku przyszedł czas na obiadek. W ruch poszedł makaron z sosikiem bolońskim i wołowiną. Efekt ? Zjedzony cały obiadek z wielkim apetytem, a mama nie musi biegać za uciekającym urwisem żeby wszystko zjadło.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        My wczoraj miałyśmy na obiadek ziemniaczki z sosikiem z wołowinką. Ze smakiem wszystko zjedzone, dzisiaj wypijemy deserek, zobaczymy czy bedzie smakowal

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witam! Mój maluszek skończył 13 miesiąc gdy byliśmy w szpitalu z powodu zapalenia uszka, po powrocie do domu nagle przyszła paczka z zestawem DoReMi i była to dla nas ogromna przyjemność po ostatnich przeżyciach. Otworzyliśmy szybciutko paczkę, a że odwiedziła nas szwagierka z synkiem (14 m-cy) to poczęstowaliśmy i jego. Każdy chwycił kartonik z musem owocowym i ciągnął przez słomkę, byłam w szoku, że maluchy poradziły sobie niemal od razu z piciem przez słomkę. Starszemu synkowi (4 lata) również bardzo smakowało. Wszystkie kartoniki zostały opróżnione po kilku minutach.

          Jeden z sosików już został skonsumowany wczoraj na obiad wybraliśmy na początek sosik pomidorowy z papryką i kurczakiem, do niego zagotowałam drobny makaron w kształcie literek. Starszak był zachwycony i po raz pierwszy chyba zjadł mi tak szybko obiad młodszemu również bardzo smakowało i przyznam się że i ja kilka kęsów podebrałam

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Ja dziś podałam mojemu synkowi deserek pitny(jabłko brzoskwinia banan), jak tylko zobaczył kartonik to reakcja jego była: mniam mniamBardzo mu smakował szybciutko wypił i jeszcze chciał ale w kartoniku już pusto byłoSama tez spróbowałam i naprawde bardzo smaczny

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              witam
              jesteśmy po teście większości produktów, został nam tylko sosik brokułowy który pojdzie w ruch dzisiaj
              sosik pomidorowy poszedł gładko nawet z małą dokładką ale muszę z przykrością stwierdzić ze sosik boloński nie przypadł do gustu mojemu szkrabkowi i wylądował na podłodze a jeśli chodzi o deserki to Miki podzielił się z mamusią jemu przypadł do gustu z mango (chyba jest mniej słodki) a na ten z brzoskwinią to po jednym łyczku powiedział "nie" i żadnym podstępem nie szło tego zmienić... ale nie ma tego złego mamusi smakowało

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                U nas pierwsza próba Lenki (23mies.) z deserkiem do picia jabłko, banan, mango i ananas nie wyszła najlepiej. Deserek jest dość gęsty i przez tak cienką rurkę może sprawiać kłopoty małym leniuchom . Mała zrobiła kilka łyków i oddała mi kartonik. Być może nie była głodna bo deserek jest sycący, a może chodziło o smak. Druga próba wyszła super z tym, że podałam jej jabłko, banan i brzoskwinkę. Okazało się, że mimo gęstości da się wciągnąć cały deserek w mgnieniu oka. Bardzo jej smakował Wypróbujemy jeszcze raz ananasa i damy znać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  niestety sosik bolonski nie smakował ale dzis bedziemy prubowac dalej:-)

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Do nas paczuszka dotarla wczoraj. Córcia uwielbia soczki w kartonikach wiec gdy tylko zobaczyła zawartość przesylki radość nie miala końca:-) na pierwszy ogień poszedl deserek brzoskwinia, jabłuszko i banan, Ewelinka- typowa 'mrówka' która preferuje praktycznie tylko pokarmy słodkie pochłonęła go w mgnieniu oka:-)

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Witam wszystkie koleżanki. Dołączamy się do wątku my to znaczy 17 miesięczna Jagoda i mama Joanna.
                      Paczkę dostałyśmy w tym samym czasie co wy (w poniedziałek) , ale malutka była chora i nie było czasu na pisanie.
                      Więc od początku przyszedł pan kurier z kartonowym pudełkiem Jagoda była zachwycona i bardzo zaciekawiona co kryje przesyłka, otwieramy pudełko, a tam mniam mniam i dzidzi (słowa mego dziecka) oraz wielki rogal na twarzy bo znajome słoiczki.Na początku Jagoda poodrywała wszystkie słomki od kartoników (przecież tak trzeba co się mama czepiasz?) Na pierwszy rzut poszedł deserek do picia z bananem, brzoskwinią i jabłkiem. Pachnie super w smaku też dobry. Dla nas świetna alternatywa między piciem a jedzeniem, ponieważ mała od paru dni nie chciała specjalnie ani jeść ani pić. Jakieś wirusisko nas zaatakowało. Wypiła po troszku, ale do wieczora nie było śladu deserku. Biedna chodziła i mama ma ma (skończyło się).
                      Następnego dnia apetyt troszkę wrócił, ale nie podawałam nowinek dałam znów deserek do picia tym razem ananas (którego mała uwielbia), jabłko, banan i mango. I znowu euforia mniam mniam. Cały dzień latała i popijała to cudo. W smaku bardziej egzotyczne od poprzedniego, ale naprawdę smaczne i godne polecenia. to by było na tyle. odezwę się jak damy słoiczek.
                      Pozdrawiamy forumowiczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        My też dostaliśmy już paczuszke. Wypiliśmi już jeden deserek z mango małemu bardzo smakowało. A sosik boloński wprost pochłonął.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam
                          Dzisiaj Igor dostał do picia deserek jabłuszko, banan, mango i ananas i tym razem sam sobie wziął w rączki usiadł na ziemi i siedział dotąd dopóki nie wypił wszystkiego a jak skończył to powiedział ,,Nie ma, mama daj" . Jestem bardzo szczęśliwa , że w końcu mój syn je deserki.
                          Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim mamom

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Pierwszy deserek do picia przetestowany dziś rano, niestety Lena jest za mała na taką słomeczkę, ale bez problemu udało mi się otworzyć kartonik bez rozlewania i przelać do jej kubeczka. Wypiła ładnie. Co do mojej opini smak ok, gęstość nawet do kubeczka dla rocznika też super. Kolor i smka przyciąga uwagę dziecka więc za długo kubeczek nie stał pełny.
                            Wczoraj mieliśmy pierwszy obiadek ziemniaczki z sosikiem z papryką. Wiadomo jak to przy takich rzeczach na temat smaku nie mogę się wypowiedzieć bo ja Lenie jak gotuję tez nie doprawiam. Sosik spowodował, że ziemniaczki nie były suche tylko ładnie je połączył i jadła łyżeczkę za łyżeczką. Pół słoiczka mamy jeszcze na dziś więc z dzisiaj też postaram się zdać relacje. W sosiku nie ma jakiś dużych kawałków, żeby sobie nie mogla poradzić z gryzieniem (ma 8 ząbków). Ogólnie pierwszy deserek do picia i pierwszą porcję obiadków oceniam na plus. To co do tej pory mogłabym spokojnie polecić innej mamie.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              U nas kolejny dzień testowania.
                              Dziś musiałam iść do pracy więc córka została z teściową, która miała zrobić dla Izy śniadanie. Ja wracam do domu po 11 a tu słyszę że Izi nie smakowało śniadanko które dostała i wyszło na to że nic nie zjadła, więc bez namysłu popędziliśmy do naszej paczki z której Iza wyciągneła sosik boloński z wołowinką i powiedziała że to będzie jej śniadanko ;-)) ugotowaliśmy makaron kokardki, podgrzaliśmy sosik i w ciągu kilkunastu minut pojawiło bardzo apetyczne śniadanko, które znikneło w mgnieniu oka ;-)))))) na szczęście dała mi troszeczkę spróbować ;-))) pyszny sosik, który sama z chęcią bym zjadła ;-)))))
                              Kolejny test zakończony sukcesem

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Testowanie rozpoczęliśmy od deserku do picia.
                                Pierwszego łyczka zrobiła mama i muszę powiedzieć że jest bardzo owocowy,i gęsty,co mile mnie zaskoczyło.Za to Bartuś, miał mnóstwo frajdy z faktu że pije przez słomkę wypił prawie cały kartonik i stwierdził że było
                                "mniam-mniam"deserek spokojnie może zastąpić drugie śniadanie lub podwieczorek.
                                Na obiad podałam ziemniaczki polane sosikiem pomidorowym,było to coś w rodzaju testu ponieważ mój dwulatek za ziemniakami nie przepada.
                                nie powiem że cała porcja została zjedzona,ale...zdecydowanie jadł ze smakiem,i to całkiem sporo.
                                Słoiczek spokojnie wystarcza na dwa razy,jak dla mnie rewelacja

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X