Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    My też dostaliśmy dzisiaj paczuszkę Również były tam cztery sosiki i cztery soczki. Marek (23 miesiące) od razu wypił jeden, który bardzo mu smakował Reszta czeka na później, a niedługo zabieramy się za sosiki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      właśnie jesteśmy po deserku <wow> niestety moje dziecko jeszcze nie potrafi pić z tak małej słomkiwięc mieliśmy problem Do połowy sam sobie radził lecz później trzeba było interwencji butli myślałam co by z tym fantem zrobić i cudowne oświecenie!!może zmiana opakowania??grafika taka sama kolorowa,bajkowa lecz inne opakowanie może coś na wzór "musu" innej marki ?? woreczek,saszetka z ustnikiem łatwa do przechowywania i do spożycia przez najmłodszych? wydaje mi się ,że to by było wyjście z sytuacji dla dzieci które jeszcze nie potrafią obsługiwać kartonika i słomki to tyle o opakowaniu natomiast zawartość to bajka nie za rzadki i nie za gesty testowaliśmy :BRZOSKWINIA,JABŁUSZKO,BANAN WNIOSKUJE PO BUTKI ,ŻE BYŁO PYSZNE BO ZNIKNĘŁA W REKORDOWYM TEMPIEI ZASTANAWIAMY SIĘ NAD NASTĘPNYM DESERKIEM BO ALEX CHODZI DO KUCHNI I POKAZUJE NA SZAFKĘ małym paluszkiem mówiąc DA,DA... Moja ocena 9/10 tylko ze względu na opakowanie które niestety nie pasuje mojemu synkowi .Pozdrwaiamy i do następnego postu Buziolki:*

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Kochani,

        Nasze produkty testowe przyjechały 2 dni temu a ponieważ w domu mam małego Żarłoka to już przetestowaliśmy wszystkie
        Z przyjemnością dzielę się informacją, że wszystkie soczki w kartonikach mojemu maluchowi smakowały. Ba! Prosił o jeszcze. Dwa razy podałam je na śniadanie, 2 razy na deser. Super skomponowały się z kanapeczkami z dżemem domowej roboty, taka owocowa bomba. Deser spożywany był na spacerze także kartonik z rurką jest genialnym rozwiązaniem bo picie z rurki jest u nas preferowane. Nie zauważyłam preferencji do konkretnego smaku ale ze swej strony mogę mieć uwagę: wypuście jakiś deserek do picia, w którym nie ma banana (chociaż może jest w ofercie ale my dostaliśmy wyłącznie smaki z bananem). Mały ma problemy z wypróżnianiem a banany- wiadomo - zatwardzają. Wiem, wiem, może nie powinnam się dzielić takimi intymnościami ale w moim odczuciu to bardzo ważna opinia. W sklepie zawsze omijam deserki z bananami.
        Wracając do tematu... Jeśli chodzi o wytrawne sosiki na tym polu również sukces: pomidorowy Mały wcinał najchętniej i, inaczej niż sugeruje zdjęcie od producenta, zaserwowałam mu go na ziemniaczkach. Miodzio
        Brokułowy smakował najmniej(niestety), boloński z wołowinką na makaronie też ekstra.
        Gdybyście mieli ochotę dowiedzieć się czegoś jeszcze, służę
        Dziękuję serdecznie,

        Pozdrawiam,
        unacantante

        PS. Koniecznie zróbcie danie z buraczkami, kupimy zapas

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Testy rozpoczęte soczki smakowały fajne bo gęste i sosiki także fajne więc wszystko pozytywnie

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Moi synkowie byli zachwyceni deserkami GERBER. Były pyszniutkie. Od razu wypili p[o @ "soczki". Uwarzam, że to doskonały pomysł na "przemycenie" witaminek dla dzieci Zupki DOREMI to porzywne posiłki i sądząc po tym jak dzieci wcinały-muszą byc wysmienite

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Witajcie drogie Mamy!
              Wczoraj dostałyśmy paczuszkę od Gerbera z nowościami z linii DoReMi. Od razu moja córeczka wpadła w zachwyt nad deserkiem do picia. Myślę, że największą frajdą było picie przez słomkę, ale rzeczywiście deserek jest bardzo smaczny (obydwa warianty smakowe) oraz gęsty, co chroni dziecko i wszystko w koło przed zalaniem. Według nas bardzo fajny sposób na przemycenie witamin dla maluszków, które nie chcą jeść owoców w całości.
              Sosiki na pierwszy rzut oka wydają się być rewelacyjną alternatywą dla gotowych obiadków-wystarczy ugotować makaron, ryż lub ziemniaczki, podgrzać sosik, polać i pyszne danie gotowe:-) Moja mała próbowała sosu pomidorowego z papryką i kurczakiem wraz z makaronem kolankami. Sosik bardzo dobry, smakował, ma fajną konsystencję, zapach i dobrze smakuje. Jedyne moje ale...Słoik 190g jak dla nas jest MEGA porcją...Córka zjadła do makaronu 1/3 słoiczka, kolejna 1/3 będzie na jutro do ryżu, ale resztę, będę musiała już wyrzucić...
              Ogólnie jesteśmy zachwycone takimi propozycjami od Gerbera, kolejne relacje na pewno napiszemy po spróbowaniu następnych smaków sosików.

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Witam trochę zimowo, a jednocześnie smakiem wiosny. Przetestowaliśmy dzisiaj soczek banan z brzoskwinią i jabłuszkiem.... dobrze, że wcześniej schowałam pozostałe kartoniki, bo nasz testowy dzień soków zakończyłby się dzisiaj. Mój synek powiedział "dań" czytaj daj! , a potem pomasował się po brzuszku, wypił wszystko i powiedział "łał" czytaj WOW
                Musiałam go niestety oszukać, że więcej nie ma.
                Przyznaję, że nie często kupuję mu soczki kartonikowe, jakoś nie ufam tym kolorowym pudełeczkom, obawiam się, że opakowania z postaciami z bajek kuszą wzrok dzieci, a w środku kryje się zabarwiona barwnikami woda, cukier i aromaty smakowe... nie wspomnę o konserwantach.
                jutro ugotujemy makaron i przetestujemy jakiś sosik... mam nadzieję, że zachwyt się powtórzy.
                pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  A więc wczoraj przed południem przybyła zgrabna paczuszka. Oskarek, mój dwuletni synek sam zabrał się do odpakowania, kiedy zobaczył deserki do picia, zarechotał wesoło i skrupulatnie rozpoczął rozpakowywanie słomki i zabieranie się do konsumpcji. Oskar je TOTALNIE uwielbia, wszystkie, bez wyjatku i dobrze je zna. Przyznam, bez ściemy, że do picia niczego tak łatwo nie jest mi go namówić, jak właśnie tych deserków. Zatem pierwszy deserek, jabłuszko, mango, banan został wciagnięty ustami I NOSEM co sprawiło, że niewielka ilość została spowrotem wykichana Jeśli chodzi o słomki, to jest to strzał w dziesiatkę, od praktycznie 11 miesiaca życia Oskar popija napoje przez słomki i to jego ulubiona forma picia. Jedyny mankament, to to, że, raz delikatnie się zadrasnał w podniebienie końcówka takiej słomki a to bywa bolesne. Dobrym patentem byłyby może słomki z jakimiś miękkimi, gumowymi końcówkami
                  Jeśli chodzi o sosiki też zdaja egzamin, głównie te pomidorowe i wszelkie z dodatkiem pomidorów. Trochę ciężej zachęcić Oskara do brokułowych. Zreszta, tego brokułowego Gerbera jeszcze nie próbował. Jutro zrobimy z dodatkiem makaronu i startego żółtego sera. Może i to wciagnie noskiem
                  Sosiki bardzo dobrze sprawdzaja się, kiedy w domu mam np. tylko makaron i może trochę jakiegoś mielonego mięsa i nie mam koncepcji na obiad. Wtedy wyciagam taki sosik Gerbera i obiad gotowy, Oskar szamie aż uszy mu się trzęsa i wszyscy sa zadowoleni. Dzisiaj właśnie próbował Bolognese, talerz został oczyszczony, a to mówi samo za siebie. Polecam nie tylko zabieganym mamom, ale i takim które czasem sa zmęczone i nie maja pomysłu na zdrowy, smaczny obiadek dla brzdaca

                  Skomentuj


                    Deserek brzoskwinia-jabłko-banan

                    Marcelek 13 m-cy
                    Właśnie wypiliśmy deserek brzoskwinia-jabłko-banan, w kubku niekapku nie została ani jedna kropelka,bo wszystko mój mały łakomczuszek wypił.
                    Ten deserek jest nieziemski, idealne połączenie owoców i ta gesta konsystencja idealnie spełniają rolę deserku i są przepyszne. Jeżeli dziecko nie umie jeszcze pić ze słomki zawsze można to przelać do innego naczynka z którego pije.

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Dzisiaj z moim synkiem ugotowaliśmy razem obiad.Wojtuś sam dla siebie podgrzewał swój nowy sosik boloński bo robiliśmy spaghetti. Na pewno mu smakował bo aż całą swoją miseczkę zjadł i nawet nie musiałam myć bo była aż taka czysta Oczywiście dzisiaj odbyła się pierwsza nauka picia soczku ze słomki Tyle co ja się naśmiałam z mojego bąbla ale daliśmy radę! Soczek z bananem najbardziej mu smakuje Bo chodzi i woła ''Pićku'' -> ''Bani'' Jutro ciąg dalszy naszego testowania wspólnego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witam
                        Dzisiaj otrzymałam paczuszkę pierwsze jak otwarłam moja Nikolka wybrała sobie deserek do picia jabłuszko, banan, mango i ananas byłam ciekawa ponieważ ona jest troche uprzedzona jak czegos nie zna ale pomimo mojego zdziwienia wypiła cały i mówi chce jeszcze. Myślę że taki pomysł deserek w formie soczku świetnie sie sprawdzi i kazdemu maluchowi zasmakuje.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Hej u nas też na pierwszy ogień poszedł deser, mojemu smakoszowi bardzo smakował. A dziś na obiadek był sosik z wołowinką i kluseczkami. Ja osobiście troszkę dosoliłam bo wydawał mi się trochę mdły - ale to moje zdanie, mój niunio też przyzwyczajony jest do troszkę doprawionych potraw, ale tak bez przesady . No i muszę powiedzieć że talerzyk po obiedzie pusty , brzuszek pełny czyli jest ok.

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Dzięki za paczkę mój synek od razu chciał deserek i stwierdził, że jest "mmmmm pycha ", faktycznie spróbowałam sama i jestem tego samego zdania. Słoiczek ze sosikiem pomidorowym też zjedzony z apetytem, byłam lekko zdziwiona, bo Kacper nie przepada za sosami.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witam dzisiaj moja mała testowała sosik pomidorowy dodałam do tego troche makaronu bardzo jej to smakowało nieobyło sie bez ,,umalowania" sosikem buzi i do okoła siebie terenu a na deserek wypiła soczek owocowy z początku niechętnie (nieprzepada zabardzo za owocami) ale ze zdziwieniem patrzyłam jak wypija cały bardzo jej smakowało

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Deserek do picia jest rewelacyjny! - pyszny smak, idealnej wielkości opakowanie i ostatni hit nr 1 w moim domu - słomka
                                Wiktorek (16 mies.)biegał dzisiaj całe popołudnie z kartonikiem i spijał deserek. A jaką miał przy tym zabawę! Przechadzał się kolejno przed każdym z domowników, żeby pokazac, ze pije sam przez słomke i to z kartonika

                                Sosiki do obiadków próbowaliśmy już wcześniej. Sosik do spaghetti z wołowinką, to ulubiony obiadek Wiktorka. Ale nie dziwię się - jest pyszny!!

                                Testerami tak smacznych produktów możemy byc co tydzień!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X