Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Apel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Apel

    Witam, zwracam się z prośbą do was. Mam na imię Kasia mam 20 lat i jestem samotna matka. Jestem z okolic Solca Kujawskiego i jestem osoba poszukującą pracy. Pisze do z wielka prośbą .Ponad miesiąc temu moja 3 letnia córka poszła do państwowego przedszkola.

    Długo wyczekiwaliśmy odpowiedzi czy grupa trzylatków będzie utworzona i czy moja córka znajdzie się na liście przyjętych. Było dużo chętnych a dostało się tylko 20cioro dzieci. Tegoroczny budżet przedszkola wystarczył jedynie na wyremontowanie sali i wyposażenie jej w podstawowe rzeczy typu: meble, dywan i częściowe wyremontowanie łazienki. Piszę ponieważ po pierwszym zebraniu w przedszkolu dowiedziałem się że wychowawcy na własna rękę wyposażyli sale w takie rzeczy jak: radiomagnetofon ,telewizor, a nawet DVD.

    Przedszkolanki powiedziały ze w tym roku ma być jeszcze karnisz ale na firanki już nie ma pieniędzy. Wiec my jako matki się złożyłyśmy no ale mamy jeszcze inne potrzeby. Na przykład dzieci będą myć ząbki dopiero od stycznia bo w łazienkach nie ma jeszcze lusterek i półek. Przedszkole czeka na nowy budżet, ale nie o to chciałam prosić bo to chyba byłoby za dużo. Przedszkolanki nazbierały trochę zabawek ale w grupie jest dużo dziewczynek a zabawek jest więcej dla chłopców.

    Przejdę do konkretów  Chciałabym was Prosić o pomoc w zbiórce zabawek; typu puzzle, gry, nawet używane bo wiem ze niektórzy maja takie rzeczy a dzieci się już tym nie bawią. Chciałabym dać cos więcej do przedszkola ale sama nie mam tyle pieniędzy mogę dawać papier co jakiś czas i to tyle. Wiem że nawet papieru do kolorowania czasami braknie w starszych grupach, słyszałam że rodzice składali się na telewizor, a mi chodzi pomoc w zbiórce zabawek dla dziewczynek i chłopców, papier do kolorowania, kredki, teczki nawet najdrobniejsza rzecz jest ważna, i nie proszę o nowe rzeczy mogą być używane. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy.

    kasiaweronika177@wp.pl lub GG:8264865
    Pozdrawiam
    Last edited by kasiaweronika; 17-11-2009, 19:20.

    #2
    Odp: Apel

    Proszę o odzew. To nie jest jakaś próba wyłudzenia, nic z tych rzeczy. Dla zainteresowanych mogę podać adres przedszkola. Jeszcze raz proszę o kontakt. To bardzo ważne. Pozdrawiam!

    Skomentuj

           
    Working...
    X