Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygrzebane w sieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wygrzebane w sieci

    Napisane przez SyEla Pokaż wiadomość
    na FB jest duzo informacji o tym konkursie.
    na FB to w ogóle dzieje się szaleństwo z wymyślaniem rozwiązań nietypowych sytuacji, z tego co kojarzę :] w wolnej chwili podczytuję, niektóre pomysły internautów bardzo fajne
    ja całą inicjatywę oceniam na duży plus.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wygrzebane w sieci

      Witajcie,
      takiej bazy jeszcze nie widziałam . Mnie się bardzo podoba, niedawno odkryta strona mamazone - a dokładniej mówiąc kalendarz rozwoju niemowlaka. Jestem w 6 miesiącu i często zastanawiam się jak to będzie jak dzidziuś się pojawi na świecie. Tzn. czy dam sobie radę z moim małym "człowieczkiem". Macie podobne obawy?

      Zobaczcie same, co nas czeka - www.mamazone.pl - filmiki bardzo ciekawe.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wygrzebane w sieci

        Polecam finelife.pl

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wygrzebane w sieci

          Też znam mamazone, duzo poradników i fajnych rozmów, zagladam często. Jest jeszcze taki portal dla mam babyboom, tez całkiem fajny, warto zajrzec.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wygrzebane w sieci

            A dla mam, które chciałyby posprzedawać ciuszki po dzieciakach to najlepsze będzie ***************, coś jak allegro, tylko dodjae się tam darmowe ogłoszenia , więc kaska jest , a nie trzeba płacić za wystawienie do sprzedaży.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wygrzebane w sieci

              Wszystkie mamuśki zachęcam w wolnej chwili do wzięcia udziału w konkursie ze Stefanem ("Przygody Stefana"), organizowanym przez pkt.pl Zabawa raczej prosta i niezbyt czasochłonna, a każdego dnia można wygrać empeczwórkę

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wygrzebane w sieci

                Wszystkie mamy zapraszam do wziecia udziału w konkursie "Jesień w obiektywie" można wygrać fajną książkę
                http://sekretykobiety.e-fora.pl/viewforum.php?f=84

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wygrzebane w sieci

                  Pięknie wyposażona łazienka z pewnością będzie zadowalała i kusiła każdego dnia do spędzania relaksujących chwil w ciągu dnia. Aby wyposażenie tworzyło idealne połączenie z pomieszczeniem to warto wybrać urządzenia produkowane na zamówienie. Ja skorzystałam z oferty aquaroom.pl , bo poleciła mi koleżanka. Jestem zadowolona z ich usług, czasu wykonywania oraz ceny. Mam luksusową łazienkę ze SPA

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wygrzebane w sieci

                    ja jestem ostatnio zachwycona sklepem z zabawkami misialala.pl mja tam dużo zabawek kreatywnych a mam synka starszego już, więc nie jest mu łatwo kupić cos fajnego, polecam

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wygrzebane w sieci

                      Ostatnimi moimi udanymi zakupami w internecie okazały się ubranka dla mojego bobaska. Kupowałam w sklepie odziez-dziecieca.net.pl . Asortyment jest bardzo duży i ceny godne uwagi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wygrzebane w sieci

                        te 3 ostatnie lin ki są the best hihihihihi
                        Doriaś ur.17.03.2008




                        Tristaś ur. 11.03.2010

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wygrzebane w sieci

                          Przy sprzedaży telefonu polecam serwis www.skuptelefonow.pl . Szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu i 100% satysfakcji. Wypłata gotówki w ciągu 24h . Skup telefonów nowych jak i używanych od firm i osób prywatnych.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wygrzebane w sieci

                            ja polecam stilago.pl - jest to renomowana i ekskluzywna firma. Można tu znaleźć ciuchy jak i dodatki zarówno dla mam, dzieci i tatusiów, a wszystko znanych, europejskich marek. I w bardzo dobrych cenach, bo aż w 70% zniżkach, w 3 - 5 dniowych kampaniach sprzedażowych. Żeby się o nich dowiedzieć, wystarczy się zarejestrować i na adres e-mailowy będzie przysyłany newsletter z nowymi promocjami.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wygrzebane w sieci

                              Zachęcam do obejrzenia filmu z warsztatów z jednego z warszawskich przedszkoli, podesłała mi go moja znajoma, której synek uczestniczył w tych zajęciach:
                              http://www.sjaksztuka.pl/index.php/d...esole-kubusie/
                              co o nim myślicie?

                              Dla mnie bomba!

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wygrzebane w sieci

                                Ja mogę polecić www.memoinfo.pl kupiłam tam śliczne buciki dla mojej córci, miła obsługa, szybka wysyłka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X