Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe Próbki I Gadżety

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

    Napisane przez aredzimska Pokaż wiadomość
    to już nieaktualne
    Wiem,że teraz nie ma takiej promocji,ale tak co około 3 mieś.są i my je wypatrujemy,bo naprawdę warto.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

      Napisane przez Amesia Pokaż wiadomość
      Wiem,że teraz nie ma takiej promocji,ale tak co około 3 mieś.są i my je wypatrujemy,bo naprawdę warto.
      W takim razie czekam na wieści
      aredzimska

      Skomentuj


        Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

        Ja też już mam, dwa zestawiki z próbkami (na mnie i na męża) z rossmana,
        polecam też stronkę: *********************, wystarczy się zarejestrować, wejść w zakładkę: 3D White with Pearl, i jak najszybciej godziny 9 zagrać w grę: Villa Elegante, bardzo łatwo można wygrać darmowy zestaw szczoteczka + pasta blendamed. Można próbować codziennie, ale zestaw można wygrać tylko raz.
        Najlepiej zagrać sobie już dzisiaj, zestawu już raczej nie wygracie, ale będziecie wiedzieć gdzie szukać perełek, bo za każdym razem są w tym samym miejscu

        Skomentuj


          Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

          3dwhite

          Skomentuj


            Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

            .pl (adres na raty, bo w całości jakoś nie chce wskoczyć )

            Skomentuj


              Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

              Ja również jak byłam wypisywana ze szpitala wypełniałam jakieś ankiety na darmowe próbki... minęło ponad 4 lata i nic nie dostałam. A znam mamy,które bardzo często i dużo dostawały... Trudno
              Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.



              Skomentuj


                Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                Napisane przez KACPERCIO Pokaż wiadomość
                ja mam chyba pecha do rossmana ,bo juz drugi raz pojawil mi sie prezent ,ale okazalo sie ze y moim miescie limit zostal wyczerpany
                Musisz próbować oni mają codziennie jakiś limit .Ja też raz weszłam i nie było w moim mieście a na drugi dzień się załapałam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                  [QUOTE=Amesia;[/QU
                  Co do tych tabletek to są środki apteczne?Trochę obawiam się łykać czegoś,czego nie znam.[/QUOTE]

                  Przecież cały skład jest opisany na opakowaniu ,możesz też wejść na stronę onozisu i sobie poczytać bardzo dużo dziewczyn je bierze i nikt jeszcze nie złożył reklamacji.To są witaminy na zniszczone włosy i paznokcie.

                  Skomentuj


                    Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                    U mnie dziś 2 długopisy,kalendarzyk na biurko,katalogi,odblaski,naklejka,opaska na ręke(taka gumowa),pocztówki,mapy,informatory,kalendarzyki Jak ktoś coś chce to piszcie co,to podam A za zakupy za ponad 100zł w drogerii Schlecker dostaje się prezent-ja dostałam bransoletke z L'oreal Paris,ładnie opakowana Owocny dzień

                    Skomentuj


                      Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                      Napisane przez KACPERCIO Pokaż wiadomość
                      ja mam chyba pecha do rossmana ,bo juz drugi raz pojawil mi sie prezent ,ale okazalo sie ze y moim miescie limit zostal wyczerpany
                      Mam pytanko czy trzeba mieć jakieś potwierdzenie do odbioru tych prezentów z Rossmana, na jakiej zasadzie to się odbywa.
                      Bardzo prosze o odp.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                        Napisane przez aniasz8206 Pokaż wiadomość
                        Mam pytanko czy trzeba mieć jakieś potwierdzenie do odbioru tych prezentów z Rossmana, na jakiej zasadzie to się odbywa.
                        Bardzo prosze o odp.
                        Musisz pobrać kupon ze strony i wydrukować ,albo po prostu spisać numer i przy kasie się go daje.

                        Skomentuj


                          Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                          Tyna dzięki za info.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                            mi dzisiaj przyszlo z loveli mleczko do prania bedzie na jedno pranko

                            Skomentuj


                              Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                              No właśnie z Loveli miało przyjśc w zamian za to że nie starczyło wcześnie tych łapek i czapeczki, ale jakoś nie dotarło jeszcze do mnie :/
                              Ja w środę dostałam 4 tampony o.b


                              Skomentuj


                                Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                                Ja załapałam się na cały zestawik z Loveli
                                Oprócz tego straszne pustki u mnie... Dostałam w przeciągu tygodnia czy więcej tylko 2 mapy Polski (choć zamawiałam jedną :P) i książeczkę demo poradnik. A póki co wyszperałam próbkę zapachu Escada Desire Me
                                http://www.escada-fragrances.com/des...r-free-sample/


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X