Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe Próbki I Gadżety

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

    A ja jeszcze nic nie dostałam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

      JA TEŻ ZAMAWIAŁAM Z LOWELI I ZAZNACZYŁAM ,ŻE W LISTOPADZIE ,ALE JESZCZE MI NIC NIE PRZYSZŁO ALE MAM NADZIEJE PRZYJDZIE.

      Skomentuj


        Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

        dzieczyny prosze o http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/2584

        Skomentuj


          Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

          Napisane przez Angel1090 Pokaż wiadomość
          A jakie wybrałaś państwo żeby do Polski dotarło ? bo ja wybieram rosję np. i wyskakuje jakiś błąd xD
          wiesz ja zaznaczyłam POLAND bo ja miałam Polskę. Może z innego linku brałyśmy :P


          Skomentuj


            Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

            Napisane przez grazyna1974 Pokaż wiadomość
            właśnie dostałam, a z nią czapeczka i rękawiczki dla niemowlaka, sliczności
            A duża ta czapeczka???
            Bo mój synek 4-miesięczny już ponad 9 kg ma i długi jest taki i w ogóle pewnie dla niego za małe będzie co???


            Skomentuj


              Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

              Aha a pamiętasz może tego linka ?? ;P

              Póki co u mnie w skrzynce pustki. Ciekawe może mają w loveli dużo zgłoszeń i jest opóźnienie. Cóż mam nadzieję że dostaniemy

              Pozdrawiam.


              Skomentuj


                Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                http://www.cosmetics4free.com/?u=72409117680 zawieszka do telefonu
                http://www.dazuu.eu/index.php?ref=maburekk nagrody za granie w zdrapki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                  Napisane przez Angel1090 Pokaż wiadomość
                  Aha a pamiętasz może tego linka ?? ;P

                  Póki co u mnie w skrzynce pustki. Ciekawe może mają w loveli dużo zgłoszeń i jest opóźnienie. Cóż mam nadzieję że dostaniemy

                  Pozdrawiam.
                  Ja właśnie sobie sprawdziłam i ja jednak nie tego perfmu dostałam próbkę tylko perfumu avril lavinge.
                  Zrobiłam Cię w konia, ups sorka hehe

                  Ja dziś dostałam paczkę ZDROWY START W PRZYSZŁOŚC,drugą częśc tego co w szpitalu


                  Skomentuj


                    Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                    prosze o glosik http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/2584
                    ja sie odklikam jak bedzie trzeba pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                      Napisane przez mamusianikusia Pokaż wiadomość
                      Ja właśnie sobie sprawdziłam i ja jednak nie tego perfmu dostałam próbkę tylko perfumu avril lavinge.
                      Zrobiłam Cię w konia, ups sorka hehe

                      Ja dziś dostałam paczkę ZDROWY START W PRZYSZŁOŚC,drugą częśc tego co w szpitalu
                      Heh nie szkodzi każdemu może się zdarzyć.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                        O a skoro mowa o Avril dziś i ja dostałam próbkę rzeczywiście piękny zapach


                        Skomentuj


                          Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                          A ja dzisiaj dostałam maila od loveli, że skończyły im się darmowe pakiety!
                          Zaproponowali mi, że mogą wysłać próbkę proszku wraz z książeczką z poradami, ale na początku nowego roku i żeby potwierdzić czy się zgadzam!
                          No to potwierdziłam! Później może znowu coś wymyślą, albo liczą na to, że zapomnę!
                          Skoro mieli tyle zgłoszeń, to po co przyjmowali ich jeszcze więcej, trzeba mierzyć siły na zamiary, a nie...
                          Zawiodłam się na nich, a piorę w tym proszku już 4,5 roku!

                          Skomentuj


                            Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                            Ale za to dostałam bulionetkę knorr do testowania i mapę samochodową Polski!
                            To tak na otarcie łez po loveli!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                              Ja też właśnie dostałam mail od loveli!! :/
                              Cóż zobaczymy po nowym roku... Póki co już niedługo do nas zawita


                              Skomentuj


                                Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                                JEDNA WIELKA ŚCIEMA Z TĄ LOVELĄ JAK TYLKO TO WYSZŁO TO ZAMÓWIŁAM I CO...-NIC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X