Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe Próbki I Gadżety

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Goplana
    replied
    Ania pisala ze ta promo Z MC Cafe sie juz skonczyla.

    Leave a comment:

  •    
       

  • daisy
    replied
    aniasz8206 a na jakiej stonce się logowałaś do MK Cafe?

    Leave a comment:


  • dorota19791
    replied
    Witam
    Chcialabym Wam przedstawic nowa stronke:
    rejestrujemy sie tu:
    https://www.************.com/pl/app/regist...oTeevJ2ikN0nDA

    czasem sa problemy bo strasznie duzo ludzi wchodzi ale kazdy na pewno zdazy;]

    juz na start otrzymujemy 60 otinek. pozniej ogladamy chwile reklamy i juz za 100 otinek czeka na nas doladowanie za 5zl do dowolnej sieci...






    polecam bo sama doladowanko otrzymalam;]



    z gory dziekuje,
    sprobujcie sami- naprawde warto!!
    Last edited by dorota19791; 07-05-2009, 22:27.

    Leave a comment:


  • Ifka71
    replied
    Mi odpisali z Royala, że prześlą mi i żebym się z nimi kontaktowała w razie pytań

    Leave a comment:


  • aniasz8206
    replied
    Ja otrzymałam w poniedziałek paczkę z MC Cafe Premium a były w niej dwie duże kawy 250g. i 5 małych po 50g. Trzeba było odpowiedzieć na ankietę i w ten sposób zostawało się ich ekspertem, a teraz jest drugi etap, więc już nie można otrzymywać tych kaw. Opłaciło się miły prezent.

    Leave a comment:


  • Ifka71
    replied
    Dzięki. Ja dziś napisałam do royala żeby mi przysłali jakieś próbki dla psa. Jeżeli jakieś macie fajne strony z próbkami dla psiaków napiszcie mi

    Dzięki pozdrawiam

    Leave a comment:


  • aniasz8206
    replied
    Ja też otrzymałam te szaliki z Vizira, są naprawdę super białe i mięciutkie. Tylko się zarejestrowałam. Czekałam też jakieś dwa tygodnie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • daisy
    replied
    Ifka ja się tylko rejestrowałam. Dostałam je w ciągu dwóch tygodni. Śliczniutkie są, milusie i bielutkie, 4 sztuki.

    Leave a comment:


  • Ifka71
    replied
    Daisy tylko trzeba się zarejestrować żeby dostać te szaliki?

    Leave a comment:


  • zgredek007
    replied
    hej

    Własnie odkryłam fajną stronke . Za oglądanie reklam dostaje sie otinki. Zbierasz otinki i mozesz naładować sobie telefon. http://www.************.com/pl/app/public/start jako numer polecajacy podaj 508808480. Dzieki i zapraszam

    Leave a comment:

  •    
       

  • daisy
    replied
    Hejka.
    Jak długo czekacie na próbki? Ja zgłosiłam się na prawie wszystko co było pisane w tym wątku i dostałam tylko szaliki od Vizira.
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • grazyna1974
    replied
    Ja właśnie wypisałam takie ankiety w szpitalu i teraz po 4 miesiącach dostałam paczkę. Jest tam właśnie poradnik żywienia, deserek, słoiczek z jedzeniem i próbki - mleko, kaszka i herbatka. Trzeba cierpliwie czekać

    Leave a comment:


  • Ifka71
    replied
    Cześć Dorotka! Długo czekałaś na link aktywacyjny do tych trzech wybranych próbek???

    Leave a comment:


  • Ifka71
    replied
    Hejka! ja szczególnie polecam hippa! zarejestrujcie się tam a dostaniecie za 2tyg. paczuszkę z jedzonkiem i książeczkę na drugą darmową paczkę

    Leave a comment:


  • dorota19791
    replied
    www.kostkadove.pl AKTYWNE

    Leave a comment:

       
Working...
X