Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szampon do włosów cienkich

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • malgosia90
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Do cieńkich włosów najlepiej wybrać takich szampon, który dodatkowo ich nie obciąży. Dlatego wszystkie szampony z parabenami, sls, siarczanami itd odpadają. Dobre jakościowo kosmetyki i w przysępnych cenach ma Inoar. Do cieńkich włosów wypróbujcie sobie chociażby tę serię Help W zestawie jest szampon i odzywka. Ekspresowo doprowadza je do ładu i nie obciąża. włosy szybko nabierają zdrowego wyglądu i są super nawilżone.

    Leave a comment:

  •    
       

  • pinga
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Moje włosy także uległy osłabieniu, a w szczególności zauważyłam pojawiające się problemy z kondycją włosów na przełomie sezonów. Szukałam na internecie jakiś porad jak dbać o suche i cienkie i włosy Przede wszystkim warto zacząć od profesjonalnych kosmetyków oraz suplementacji. W szczególności dla włosów cienkich sprawdzą się szampony bez substancji drażniących, dzięki czemu nie zostanie naruszona równowaga biologiczna skóry głowy.

    Leave a comment:


  • merlinmonro12
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Używam Loreal, ale ostatnio byłam u fryzjera i ona mnie przekonała, że mam używać profesjonalne kosmetyki..
    Ale są tak drogie, że nie wiem

    Leave a comment:


  • joanna890
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Może warto przerzucić się na dobrą pielegnację ja używam od inoar i są rewelacyjne nie mam problemów z skórą głowy ani z włosami

    Leave a comment:


  • karolka31
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Dokładnie tak - w takim przypadku szampon ma drugorzędne znaczenie. Trzeba za to poświęcić nieco uwagi wyborowi odpowiedniego serum lub odżywki.
    Na pewno nie warto kierować się tylko reklamami w tv czy gazetach. Zamiast tego lepiej przejrzeć parę artykułów w stylu tego: xxxx . Dzięki temu będziemy w stanie wybrać odżywkę o wiele bardziej świadomie. Szanse na to, że taki przemyślany wybór będzie trafiony i odżywka naprawdę nam pomoże są naprawdę duże.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:25. Powód: link

    Leave a comment:


  • kaarsika
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    W przypadku cienkich włosów szampon to najmniej ważny kosmetyk. Pomyśl raczej o olejowaniu, maskach i odżywkach.

    Leave a comment:


  • tomciom_1987
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    avon ma dobre szampony do cienkich włosów

    Leave a comment:

  •    
       

  • laura_22
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Wybierz szampony dodające włosom objętości. U mnie dobrze się sprawdził szampon pantene aqua light, po jego użyciu wydawało się, że włosów jest jakby więcej

    Leave a comment:


  • peelskyn
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    O dobrze wiedzieć. Dove jak do tej pory mnie jeszcze nie zawiodło więc muszę wypróbować.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Ostatnio Dove wprowadziło na rynek jakąś serię kosmetyków własnie specjalnie dla cienkich włosów. Kupiłam szampon, ale póki co nie widzę cudów, zobaczymy co będzie jak minie nieco więcej czasu, ale nie oczekuję cudu.

    Leave a comment:

  •    
       

  • drogrez
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Ja używam Head & Shoulders. Dużo osób na niego narzeka a według mnie jest bardzo dobry.

    Leave a comment:


  • malafretka
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Mnie pomagają ziołowe szampony. Wcześniej używałam silikonowych i miałam przez to strasznie oklapłe włosy.

    Leave a comment:


  • karolka31
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    Ja zaczęłabym od kupna porządnego szamponu. Poszukaj w necie, jest sporo poradników na ten temat. O tutaj np. dobry artykuł: amfora farmona-radical-szampony-ampulki-do-wlosow-z-lupiezem-suchych-i-lamliwych . Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    I jeszcze jedna ważna rada - nie zniechęcaj się, jeśli efekty nie są widoczne od razu. Zazwyczaj trzeba na nie trochę poczekać.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:24. Powód: link

    Leave a comment:


  • emros
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    U mnie też sprawdza się Garnier. A prawda jest taka, że jak się ma cienkie włosy to cóż, taka natura i żaden szampon czy odżywka cudów nie wywoła na głowie.

    Leave a comment:


  • goska96
    replied
    Odp: Szampon do włosów cienkich

    spróbuj z Garnierem. Mi pomagały

    Leave a comment:

       
Working...
X