Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biżuteria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kamijka
    replied
    Odp: Biżuteria

    w ciąży to już żadnej bo normalnie to pierścionki tylko nosiłam ale tak mi popuchły palce że nie mam jak i niewygodnie

    Leave a comment:

  •    
       

  • korcze89
    replied
    Odp: Biżuteria

    Szukasz oryginalnej i niepowtarzalnej biżuterii ? Odwiedź stronę Markowesrebro.pl

    Leave a comment:


  • AniaOs
    replied
    Odp: Biżuteria

    Ja lubię minimalizm. Bardzo spodobał mi się ten prosty, nowoczesny pierścionek xxx Teraz tego typu rzeczy sa na czasie, ale ja zawsze lubiłam takie formy, pasują do mojego stylu ubierania się. Na co dzień taki pierścionek jest dla mnie idealny.
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:14. Powód: link

    Leave a comment:


  • Kamila_85
    replied
    Odp: Biżuteria

    Cześć, a ja ostatnio postawiłam na autorską biżuterię, gdyż nie chcę masówki. W internecie znalazłam sklep ze złotą biżuterią xxx. Ktoś może kupił biżuterię w tym sklepie? Mają bardzo dobre opinie. Mi bardzo się podoba naszyjnik litera xxx
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:13. Powód: link

    Leave a comment:


  • Akasha89
    replied
    Odp: Biżuteria

    Ja mogę polecić xxx jest tam bardzo duży wybór biżuterii i mają mega promocje. Szczególnie fajne mają kolczyki z motywami kwiatowymi.
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:13. Powód: link

    Leave a comment:


  • Sonne820
    replied
    Odp: Biżuteria

    Ja kupowałam świetną biżuterię w sklepie mokobelle - xxx. Mówiąc szczerze, to jest jedna z najlepiej wykonanych bransoletek jakie kupiłam. Wykonana z dbałością o detale, to bardzo mi się podoba. No i do tego cena nie była wcale taka wysoka
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:13. Powód: link

    Leave a comment:


  • Hulda
    replied
    Odp: Biżuteria

    Bardzo ciekawe propozycje z Waszej strony. Ja jednak kupuję tylko i wyłącznie z xxx . Jest to znana marka, która cieszy się dobrą opinią. Na pewno każda kobieta byłaby zadowolona z takiego naszyjnika. Koniecznie to sprawdźcie.
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:13. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • suskus
    replied
    Odp: Biżuteria

    Witajcie ! Chciałbym kupić mojej żonie w prezencie piękną bransoletkę i zastanawiam się nad sklepem internetowym, który nazywa się Decore. Kupowaliście może kiedyś w tym sklepie biżuterie? Jeśli tak to polecacie? Pozdrawiam!
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:12. Powód: link

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Biżuteria

    Ja lubię biżuterię Kruka. Jest elegancka, stylowa.

    Leave a comment:


  • markietanka
    replied
    Odp: Biżuteria

    Noszę jeden łańcuszek srebrny. Czasem kolczyki, ale to głównie okazjonalnie.
    Nie przepadam za złotą biżuterią.
    Na codzień wolę coś typu koraliki, rzemyki etc.

    Raczej wolę srebrną niż złotą. Jeśli szukałabyś dla siebie ładnej biżuterii to polecam zerknać sobie tutaj:
    xxx

    W sklepie mają od jakiegoś czasu dobre promocje na biżuterię.
    Last edited by disne; 08-08-2020, 19:12. Powód: reklama

    Leave a comment:

  •    
       

  • emmaz
    started a topic Biżuteria

    Biżuteria

    Dziewczyny jaką biżuterię nosicie na co dzien?

    Co lubicie?
       
Working...
X