Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki Ziaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • feromona
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    ja tam ziajki nie nie lubie ;/ słabe składy maja

    Leave a comment:

  •    
       

  • angelika2017
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Kosmetyki te firmy są naprawdę dobre. Miałam wiele z nich. Polecam oliwkę do ciała. Seria dla dzieci również jest warta polecenia.

    Leave a comment:


  • madureczka
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Ja akurat za Ziają nie przepadam.

    Leave a comment:


  • madzie2000
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Niektóre produkty są dość dobre, ale szału nie robią Zaleta jest, że najczęściej mają poste składy.

    Leave a comment:


  • wiktorkowa
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Stosuje od lat płynu do higieny intymnej i kremów z kozim mlekiem.dobra firma

    Leave a comment:


  • wiktorkowa
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Stosuje od lat płynu do higieny intymnej i kremów z kozim mlekiem.dobra firma

    Leave a comment:


  • saul258
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Bardzo lubię kosmetyki Ziaja. Uważam że są bardzo dobre zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Kosmetyki są dobre, tanie i łatwo dostępne

    Leave a comment:

  •    
       

  • kankiela
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Krem Odbudowujący HB świetnie działa, pomaga wzmocnić cerę, regeneruje ją i doprowadza do zdecydowanej zmiany. Ogólnie mocna poprawa stanu cery to nie jest kwestia chwili, wiele można zmienić dopiero stopniowo i powinno być lepiej. Sama wiem ile uzyskałam w taki sposób.

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Bardzo lubię Markę Ziaja, a szczególnie żel do mycia dla dzieci Bardzo ładnie pachnie, a przede wszystkim delikatnie koi i nawilża delikatną skórę dziecka

    Leave a comment:


  • kawula89
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Ja uwielbiam kosmetyki Ziai! Są tanie i naprawdę świetne! Jak się je kupuje przez internet to jest jeszcze taniej https://e-ziaja.com/pl/

    Leave a comment:

  •    
       

  • roxi133
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Używałam czasem Ziajkę i byłam zadowolona. Czasem dalej kupuję ale bardziej stawiam na Hipp,Mixa czy Babydream. Ziajka ma nawet dobry skład i są stosunkowo tanie,praktycznie na każdą kieszeń. Stale uzywamy tylko pasty Ziajki bez fluoru najlepiej się u nas sprawdza.I też jakoś szczególnie droga nie jest.

    Leave a comment:


  • laura_22
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Ja bardzo lubię te kosmetyki i często po nie sięgam, są tanie a bardzo dobrze działają nawet lepiej niż niektóre droższe marki

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    A ja właśnie nie dawno poznałam tę markę Jakoś wcześniej nie zwracałam na nią uwagi bo takie tanie kosmetyki...ale odkąd otworzyli butik z ich kosmetykami u nas w mieście tak postanowiłam dać im szanse i powiem szczerze, że są bardzo dobre

    Leave a comment:


  • angleee
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Dawniej jakoś bardziej korzystałam z produktów tej marki. Ostatnio częściej kupuję produkty firmy Rossman.

    Leave a comment:


  • szaumata
    replied
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    W kwestii kosmetyków dla dzieci można się dowiedzieć sporo rzeczy stąd xxxNasze dzieci zasługują na jak najlepszą pielęgnację, czyż nie?
    Last edited by disne; 20-08-2020, 21:48. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X