Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybieramy dziecko miesiąca - SIERPIEŃ - głosuj teraz! Uwaga! Sonda zakończona!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    wszystkie dzieci są śliczne, ale mój głos pofrunął do Piotrusia

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Głosik oddany oczywiście na Adasia, bo najbardziej mi się podoba to zdjęcie

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez dudunia Pokaż wiadomość
        i jak sie patrzy na Twoje fotki... kobieta z dwojka dzieci... niby normalnie wygladajaca.... nie wstyd Ci tak okradac innych z zasluzonych wygranych??
        brak mi slow.... potrafisz podniesz cisnienie.... mam nadzieje ze Redakcja szybko zareaguje w Twojej sprawie i zrobia wreszcie porzadek...

        Dziewczyny spokojnie to tylko konkurs wiadomo wszystkie dzieci są śliczne ale wybieramy najładniejszą fotkę, nie ma się o co kłócić. Chcecie usunąć dziewczynę tylko dlatego że jej zdjęcie wygrywa smutne

        Skomentuj


          #34
          glosuje na Adasia
          innym mamom guzik do tego, kto na kogo glosuje
          czy wam sie inni wtracaja i oskarzaja o oszustwa?
          czy to takie dziwne, ze ladne dziecko otrzymuje sporo glosow?
          osadzacie Agulke30 o nienormalnosc, moze czas sie zastanowic na soba?

          Skomentuj


            #35
            Napisane przez dudunia Pokaż wiadomość
            kobieto nie pisz sama ze soba bo to sa juz oznaki jakiejs choroby.... moze rozdwojenie jazni...?? hmmm... zwazywszy na to ile kont juz zalozylas zeby tylko Adas wygral to nawet bardzo prawdopodobne

            mam juz opinie na Twoj temat od innych konkursowiczek i nie omieszkam napisac w Twojej sprawie do Redakcji zeby Cie dokladnie przeswietlili....

            ciesza Cie takie niby wygrane?? hmmm... to juz chyba mania przesladowcza... grac zeby za wszelka cene wygrac... ktos juz wczesniej dobrze Cie okreslil!!

            moze ty niedowartosciowa jestes...?? i w ten sposob nadrabiasz...
            ciezki przypadek.....
            Dziewczyno chyba masz jakiś problem Twój synek jest śliczny co nie znaczy że komuś nie może podobać się inne zdjęcie a ta nagonka którą robisz świadczy tylko o tym że to z Tobą jest coś nie tak i choćby dlatego nie oddałam głosu na twojego synka (chociaż uważam że zdjęcie jest super)
            trzymaj się Adaś masz super uśmiech
            pozdrawiam Luandzia i Zuzia

            Skomentuj


              #36
              Nie dlatego, że wygrywa tylko dlatego, że jakiś wredny babsztyl zakłada dziesiątki czasem blisko setki fikcyjnych kont by głosować na własne fotki w wielu konkursach.. i to jest dopiero smutne..
              Czy nuŚka to kolejne z nich
              Jeżeli w ogole masz sumienie to nie powinno Ci ono dać spokoju!

              P.S. Dobrze mieć męża informatyka i różne ciekawe nakładki do programów.. Wszystko widac jak na dłoni.. kto kiedy gdzie i z jakiego komputera
              Redakcja bedzie wniebowzieta..
              Poczekam jeszcze chwilke z tymi niusami.. moze sie "zainteresowana" sama opamieta..
              Miłego dnia dziewczęta

              Skomentuj


                #37
                Witam
                Drogie Panie szkoda, że atmosfera wokół konkursu robi się niemiła. Wiem, że po to bierze się w nim udział, aby w nim wygrać, ale jak to słusznie same zauważyłyście, nie za wszelką ceną.

                W sprawie użytkowniczki 30Agulka mogę tylko napisać, że pod jej adresem IP zarejestrowany jest tylko jeden użytkownik.

                Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy .
                Redakcja3
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Ile jeszcze kont założysz zeby sie bronic??
                  Jestes i smieszna i zalosna zarazem

                  Koniec dyskusji z mojej strony!!!

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez dudunia Pokaż wiadomość
                    Nie dlatego, że wygrywa tylko dlatego, że jakiś wredny babsztyl zakłada dziesiątki czasem blisko setki fikcyjnych kont by głosować na własne fotki w wielu konkursach.. i to jest dopiero smutne..
                    Czy nuŚka to kolejne z nich
                    Jeżeli w ogole masz sumienie to nie powinno Ci ono dać spokoju!

                    P.S. Dobrze mieć męża informatyka i różne ciekawe nakładki do programów.. Wszystko widac jak na dłoni.. kto kiedy gdzie i z jakiego komputera
                    Redakcja bedzie wniebowzieta..
                    Poczekam jeszcze chwilke z tymi niusami.. moze sie "zainteresowana" sama opamieta..
                    Miłego dnia dziewczęta
                    Dziewczyno to tylko jakiś nic nie znaczący konkurs a ty robisz aferę jakby nie wiadomo o co chodziło zresztą z tego co zrozumiałam z posta redakcji to nie słusznie jestem nowa na tym forum ale jeżeli panuje tu taka atmosfera to chyba miejsce nie dla mnie

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez luandzia Pokaż wiadomość
                      Dziewczyno to tylko jakiś nic nie znaczący konkurs a ty robisz aferę jakby nie wiadomo o co chodziło zresztą z tego co zrozumiałam z posta redakcji to nie słusznie jestem nowa na tym forum ale jeżeli panuje tu taka atmosfera to chyba miejsce nie dla mnie
                      Dokładnie ja też raczej tu nie zagoszczę na dłużej bo atmosfera nie dla mnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez dudunia Pokaż wiadomość
                        Nie dlatego, że wygrywa tylko dlatego, że jakiś wredny babsztyl zakłada dziesiątki czasem blisko setki fikcyjnych kont by głosować na własne fotki w wielu konkursach.. i to jest dopiero smutne..
                        Czy nuŚka to kolejne z nich
                        Jeżeli w ogole masz sumienie to nie powinno Ci ono dać spokoju!


                        P.S. Dobrze mieć męża informatyka i różne ciekawe nakładki do programów.. Wszystko widac jak na dłoni.. kto kiedy gdzie i z jakiego komputera
                        Redakcja bedzie wniebowzieta..
                        Poczekam jeszcze chwilke z tymi niusami.. moze sie "zainteresowana" sama opamieta..
                        Miłego dnia dziewczęta
                        Skąd tyle nienawiści w mamie takiego ślicznego chłopczyka przykro mi ze mnie też oskarżasz

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez nuŚka Pokaż wiadomość
                          Dokładnie ja też raczej tu nie zagoszczę na dłużej bo atmosfera nie dla mnie
                          i mi też tu się nie podoba hm to już nie można sobie głosować na zdjątko i dzidzię która mi się akurat podoba i którą znam i lubię hm
                          może ja też jestem Agulka
                          nie rozumiem co ty masz za program że ci takie bzdury wykazuje

                          Skomentuj


                            #43
                            Dziewczyny majac np. Neostrade ma sie zmienne IP i wowczas chociazby ktos sto kont zalozyl to mu tego raczej nie udowodnia...
                            Mysle, ze nie ma sensu sie klocic
                            niech wygra najladniejsze dziecko!!!!

                            Skomentuj


                              #44
                              Oj Oj Oj chyba lepiej jakby nie było takich konkursów,bo widzę,że robi się nieciekawa rywalizacja.P.S wszystkie dzieci są śliczne a najważniejsze,że są ZDROWEPozdr...

                              Skomentuj


                                #45
                                Napisane przez Redakcja3 Pokaż wiadomość
                                Witam
                                Drogie Panie szkoda, że atmosfera wokół konkursu robi się niemiła. Wiem, że po to bierze się w nim udział, aby w nim wygrać, ale jak to słusznie same zauważyłyście, nie za wszelką ceną.

                                W sprawie użytkowniczki 30Agulka mogę tylko napisać, że pod jej adresem IP zarejestrowany jest tylko jeden użytkownik.

                                Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy .
                                Redakcja3
                                Napisane przez dudunia Pokaż wiadomość
                                Ile jeszcze kont założysz zeby sie bronic??
                                Jestes i smieszna i zalosna zarazem

                                Koniec dyskusji z mojej strony!!!
                                Czy nie uważasz, że Ty jesteś śmieszna.
                                Kto wie lepiej jaka jest prawda, Twój mąż informatyk czy redakcja, która sama jak widzisz, co napisała na mój temat.

                                I teraz wyszłaś na.... nie powiem na kogo, bo znize sie do Twojego poziomu. I kto tu wiochę sieje. Oczywiście, że Ty.
                                Nie masz racji i sama wiesz o ty doskonale.
                                Jak masz troszeczke rozumu to odwolasz co powiedzialas na moj temat.
                                Last edited by 30Agulka; 04-09-2008, 14:42.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X