Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • delinka
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witajcie,
    zgłosiłam zdjęcie dziecka do konkursu "dziecko na okładkę" i chciałabym zobaczyc ile glosów dostało moje dziecko, jak mogę to zrobić ? i czy można głosować tylko przez sms ?
    z góry dziekuje za odp

    Leave a comment:

  •    
       

  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    nvidia, zgłaszaj nieregulaminowe zdjęcia - w redakcji mamy zbyt mało czasu na sprawdzenie każdego, Wasza pomoc będzie wiec nieoceniona
    pozdrawiamy!

    Leave a comment:


  • nvidia
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witam,
    zauważyłam, że wiele zdjęć wstawianych do konkursu nie spełnia regulaminu i mimo, iż sam regulamin zakłada, że nie powinny pojawić się na portalu to jednak się pojawiają. Zastanawia mnie czy te nieregulaminowe zdjęcia także są brane pod uwagę w konkursie? Widziałam, że nagrody internautów otrzymywały.

    Leave a comment:


  • Kcal
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    W konkursie dziecko na okładkę jest możliwość edycji zdjęcia. czy jest możliwość załadowania po usunięciu tego danego zdjęcia w innym rozmiarze nie tracąc tzw "odwiedzin" oraz głosów sms?

    Leave a comment:


  • ankasos25
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    TU SA WSZYSTKIE WYNIKI: http://babyonline.pl/?page=mamo_to_j...ul&cmn_id=6727

    Leave a comment:


  • Szpagat21
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    tez szukam wyników konkursu z października 2013(dziecko miesiaca) moze ktos mi podpowie gdzie tego szukac???

    Leave a comment:


  • majutki
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Czy są już wyniki konkursu ``Dziecko na okładkę``? Edycja zakończyła się 30.09.2013, niestety nigdzie nie można znaleźć informacji kto wygrał główną nagrodę... W regulaminie jest napisane, że wyniki będą ogłoszone na stronie internetowej w ciągu 3 dni od zakończenia edycji - tylko na jakiej stronie, w którym miejscu???

    Leave a comment:

  •    
       

  • inesita28
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Ja kiedyś brałam udział w konkursach zdjęciowych, teraz już nie. Dla każdej z nas nasze dziecko jest najpiękniejsze. A i tak wygra ten kto zbierze najwięcej głosów. A poza tym naprawdę trudno jest wybrać jedno dziecko z pośród tysięcy takich słodziaków. Ale by wysyłać smsy to już się nie piszę.

    Leave a comment:


  • pokahontas30
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Już wybrali dziecko na okładkę ostatniej edycji, ale niestety nigdzie o tym nie napiszą. Mi odpisali, że wszystko będzie wiadomo w numerze majowym "Mamo to ja" :-(

    Leave a comment:


  • magda_1021
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witam a czy wie ktoś kiedy będa wyniki mamo to ja - ostatniej edycji ?

    Leave a comment:

  •    
       

  • ewelka21
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Napisane przez listopad15 Pokaż wiadomość
    Mam ten sam problem.
    Dziś kupiłam najnowszy, marcowy numer i widziałam w nim kod...

    Leave a comment:


  • listopad15
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Napisane przez kama364 Pokaż wiadomość
    Ja również kupiłam numer 2 z lutego i nie mogę znaleźć kodu do wysłania smsem. Nie wiem gdzie powinnam go szukać,albo co wysłać... Czy ktoś mógłby mi pomóc? z góry dziękuję
    Mam ten sam problem.

    Leave a comment:


  • bozenkakar
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    proszę mi powiedzieć jak długo czeka sie na zdjęcie dziecka na stronie jeżeli było wysłane mmsem gdyż czekam 2 dzień i nadal nie ma

    Leave a comment:


  • kama364
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Ja również kupiłam numer 2 z lutego i nie mogę znaleźć kodu do wysłania smsem. Nie wiem gdzie powinnam go szukać,albo co wysłać... Czy ktoś mógłby mi pomóc? z góry dziękuję

    Leave a comment:


  • pokahontas30
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Ja mam ten sam problem... niestety w magazynie nr 2 z lutego nie ma tego kodu, bo ze sto razy przeglądałam... a raczej ślepa nie jestem... może ktoś ma numer styczniowy i poda kod??? bardzo proszę

    Leave a comment:

       
Working...
X