Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Napisane przez olusia12005 Pokaż wiadomość
    Witam czy można gdzieś zobaczyć ile głosów internautów zebrało nasze zdjęcie?
    Niestety, na razie nie ma takiej możliwości.

    Leave a comment:

  •    
       

  • olusia12005
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witam czy można gdzieś zobaczyć ile głosów internautów zebrało nasze zdjęcie?

    Leave a comment:


  • paulinka661
    replied
    Odp: Konkurs dziecko na okładkę - kod

    podpinanam sie pod ten post gdyz mi tak samo pisze

    Leave a comment:


  • cebulka20
    replied
    Konkurs dziecko na okładkę - kod

    Witajcie mamusie Kupiłam wczoraj gazetę "Mamo, to ja", chcemy wziąć udział w konkursie dziecko na okładkę. Ale nie wiadomo z jakiej przyczyny kod jest nieprawidłowy, nie możemy się w ogóle zgłosić.. Co w takim przypadku zrobić?

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Napisane przez tynia-1 Pokaż wiadomość
    witam mam podobną sytuację wszystko wypełniam jak trzeba a wyskakuje mi komunikat "uwaga nie dodano żadnego zdjęcia" mimo iż zdjęcie dodaje i zaznacze, że w prawidłowym formacie. Ktoś wie jak się z tym uporać?
    Prawdopodobnie dodawane zdjęcia są za duże.

    Leave a comment:


  • tynia-1
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Napisane przez justyna2409 Pokaż wiadomość
    Witam.Mam problem dodania zdjecia do konkursu na okładke. Wyskakuje mi ze zdjecia nie dodano. To jak to sie robi prawidłowo.??
    witam mam podobną sytuację wszystko wypełniam jak trzeba a wyskakuje mi komunikat "uwaga nie dodano żadnego zdjęcia" mimo iż zdjęcie dodaje i zaznacze, że w prawidłowym formacie. Ktoś wie jak się z tym uporać?

    Leave a comment:


  • justyna2409
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witam.Mam problem dodania zdjecia do konkursu na okładke. Wyskakuje mi ze zdjecia nie dodano. To jak to sie robi prawidłowo.??

    Leave a comment:

  •    
       

  • 23magdalenka
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Pod tym linkiem ogłaszane są wyniki comiesięcznego głosowania internautów!!! Gdzie można zobaczyć wyniki obrad jury, które zdjęcie wygrało w cotrzymiesięcznej edycji zdjęcia na okładkę??????????

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Wyniki ogłaszane są tu:
    http://babyonline.pl/dziecko-na-okla...l,6727,r1.html

    Leave a comment:


  • Kasiolek
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Napisane przez Kasiolek Pokaż wiadomość
    Szkoda, że nikt nie raczył mi odpowiedzieć na moje pytanie, zwłaszcza szanowna Redakcja, mimo zamieszczenia pytania na forum i wysłania zapytania bezpośrednio do Redakcji. Widzę jednak, że moje zapytanie coś zmieniło, bo zmienił się regulamin i wiek uczestników.
    Konkurs trwa już tak długo i dziwie się, że nikt nie zauważył takiej rozbieżności i błędów.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Kasiolek
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Napisane przez Kasiolek Pokaż wiadomość
    Witam, mam pytanie dotyczące wieku zgłaszanych dzieci. Na stronie http://okladka.mamotoja.pl/ pisze, że "czekamy na zdjęcia dzieci w wieku do 5 lat", natomiast w regulaminie konkursu pkt 2.2 pisze, że "Małoletni, których zdjęcia zostały zgłoszone przez Uczestników do Konkursu, zarówno na zdjęciach będących przedmiotem zgłoszenia jak i w momencie dokonywania samego zgłoszenia nie mogą mieć ukończonych 19 miesięcy". Zatem, dzieci w jakim wieku mogą zostać zgłoszone do konkursu?
    Szkoda, że nikt nie raczył mi odpowiedzieć na moje pytanie, zwłaszcza szanowna Redakcja, mimo zamieszczenia pytania na forum i wysłania zapytania bezpośrednio do Redakcji. Widzę jednak, że moje zapytanie coś zmieniło, bo zmienił się regulamin i wiek uczestników.

    Leave a comment:


  • nela2013
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witam
    mam pytanie czy już są wyniki które dziecko wygrało "Dziecko na okładkę"?
    Gdzie można to sprawdzić

    pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Kasiolek
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witam, mam pytanie dotyczące wieku zgłaszanych dzieci. Na stronie http://okladka.mamotoja.pl/ pisze, że "czekamy na zdjęcia dzieci w wieku do 5 lat", natomiast w regulaminie konkursu pkt 2.2 pisze, że "Małoletni, których zdjęcia zostały zgłoszone przez Uczestników do Konkursu, zarówno na zdjęciach będących przedmiotem zgłoszenia jak i w momencie dokonywania samego zgłoszenia nie mogą mieć ukończonych 19 miesięcy". Zatem, dzieci w jakim wieku mogą zostać zgłoszone do konkursu?

    Leave a comment:


  • delinka
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Dziękuję bardzo i czekam na wiadomość, sorki za kłopot
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    delinko - tak, głosowanie odbywa się jedynie przez sms. Sama nie możesz sprawdzić ilości głosów, ale poprosiłam redaktorkę, która opiekuje się tematem o sprawdzenie, ile Twoje zdjęcie ma głosów

    Leave a comment:

       
Working...
X