Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczera prawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Coll nie zwalisz na mnie calej pracy
    Mysle ze 2-3 moderatorow to dobry pomysl - w razie zamachu na jednego , bedzie zastepca :P

    I ja dziekuje "glosy".

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      witam was mamcie !
      dzieje się dzieje, rozrasta się ten wątek w mgnieniu oka,
      moderatorki się przydadzą i też popieram kandydatury: Collen i Goplana i Froch może jako trzecia?nawet zdarzyło mi się od nich oberwać po uszach, co mnie wkurzyło na maksa!już miałam się stąd ewakuować, ale o nie! nie dam się -i nadal jestem. Czasem, rzeczywiście wydaje mi się, że za ostro traktują inne forumowiczki, no ale ktoś tego porządku musi pilnować.

      Collen Tobie nie pasują czasem czyjeś czcionki, rzeczywiście niektóre biją po oczach, to fakt. No ale to już raczej indywidulana sprawa i gust forumowiczki, też nie lubię, jak ktoś pisze zmienioną, pogrubioną i powiększoną czcionką, dlatego najczęściej omijam takie posty, aż czytać się nie chce.

      Mamacafe jest "czyste i przejrzyste" i jedyne, na którym się udzielam, inne jakoś wizualnie mi nie podchodziły, nic mnie nie wciągało w nich.

      Tu jest fajnie

      ale czy w ogóle jest jakiś kontakt z administratorem? na jakiej zasadzie miałoby działać to Wasze bycie "moderatorkami"?
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #63
        Goplana i Colleen to takie pewne osoby co do tzreciej trzeba by bylo te wybory zrobic Jedna pojdzie rodzic to druga ja zastapi

        Tez oberwalam od jednej i drugiej, ale ile tez razy mi pomogly. Dzieki Goplanie mam 3/4 wyprawki i pozytywke, a Colleen "wyleczyla" moje sukrcze :P

        Admin czy tez moderator nie am bcy osoba mila, ale pomocna. Pamietam jak bylam adminem na forum o piercingu jedni mnie nienaiwdzili inni kochali za utrzymywanie porzadku i poziomu i wlasnie kogos takiego potrzeba.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #64
          matko a wy dzis piszecie i piszecie!
          najbardziej goracy wątek dzisiejszego dnia!
          ale numer!
          ja tez popieram żeby byli moderatorzy
          na większości forum tak jest i naprawde jest przez to mniej pyskówek i dubli!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #65
            izabela22 bo madry przyzna sie do bledu i poprawi swoje postepowanie a glupi bedzie podskakiwal jak tylko zwroci sie mu uwage.

            Bycie moderatorem bedzie oznaczalo ze wybrane osoby beda mialy "zwiekszone prawa" a co z atym idzie dostep do funkcji typu usun watek, scal watek - przymnajmniej ja mam tak na innym forum.

            Skomentuj


              #66
              diabelecke a chcesz w trzonowca ?! Ty mi ciazy zyczysz teraz ?
              A ja myslałam ze jestes moją funfelą

              Skomentuj


                #67
                Goplana nie koneicznie Tobie, jeszcze Colleen zostala
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Coll chyab tez z radosci by nie skakala chociaz ... Colleen kiedy siostrzyczka dla Julka w planach ? A moze wdrozde tylko nic nie wiem ?

                  Skomentuj


                    #69
                    Goplana ty jakbys miala miec nastepne to od razu blizniaki xD
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      #70
                      No właśnie mam nadzieję, że się już nie rozwija bo coś się ostatnio
                      dziwnie czuję. Ale matko i córko nie teraz....
                      A ja Nie życze Tobie ciąży pisałam, że mam nadzieję, że ja nie jestem
                      bo coś za miła jestem ostatnio

                      Diabeleckie tak ? a jak to wyleczyłam, możesz mi przypomnieć?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        colleen zalozylam temat, a ty dalas jakas trafna rade

                        Nie no dziewczyny ja wam na zlosc cia znie zycze zeby nie bylo
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #72
                          Witajcie.Ale jaja..Dopiero przeczytałam Wasze posty no i obiadu nie ugotowałam tak się opisałyście.Moje zdanie jest takie:Te z wątku"Heloł"może rzeczywście niewiedziały co z czym się je.Ja na początku w tytule wątku napisałam"Witajcie".


                          Skomentuj


                            #73
                            ale ten watek nie ma nic wspolnego z heloł tylko z ulepszaniem forum
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #74
                              Piszcie, piszcie dziewczyny
                              Może pobijemy strony w roczniku '08


                              O właśnie Froch może być trzecia
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                #75
                                Troszkę tak bez sensu jest wybieranie moderatorek, na czym się koncentrujecie w tym wątku, bez uzgodnienia jak sprawić, aby mogły one funkcjonować. Lepiej się zastanowić jak namówić adminostwo aby zajeło się tą sprawą. Może niech osoba bogata stażem napisze do admina, przedstawi nasz punkt widzenia i poprze naszymi głosami? Może macie inne pomysły?
                                A co do kandydatek na moderatorki to choć jestem tu od niedawna, to obie panie popieram. Faktycznie są to osoby wyraziste na forum. Colleen wydaje się byc osobą sprawiedliwą i konkretną i pewnie sprawdziłaby się jako rozjemca w niektórych przypadkach, bo no cóż...Goplana to ma troszkę wybuchowa naturę, hahaha. Za to jak nikt tropi wszystkie niesubordynacje na forum
                                Zastrzegam, że to takie moje osobiste odczucia są, coby nikogo nie obrazić


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X