Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

    To konkurs przedszkola do którego chodzi nasze dziecko. Wrzucajcie fotki - nagrody są fajne, a konkurencja niewielka ;-)

    https://www.facebook.com/PrzedszkoleSowa?ref=bookmarks
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

    Napisane przez kimala Pokaż wiadomość
    To konkurs przedszkola do którego chodzi nasze dziecko. Wrzucajcie fotki - nagrody są fajne, a konkurencja niewielka ;-)

    https://www.facebook.com/PrzedszkoleSowa?ref=bookmarks
    Bardzo chętnie weźmiemy udział Jakieś foto na pewno cykniemy na dniach i dodamy Lubimy tworzyć wiec za pewnie wymyślimy cos specjalnego pod konkurs

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

      Konkurs kończy się jakoś przed świętami, tak więc radzę reagować jak najszybciej ;-) Fajne są nagrody, a uczestników jeszcze mało, więc warto spróbować.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

        ja to zawsze tak na ostatnią chwilę Na spontana . Muszę najpierw pomysł obrać, zrobić dodatki i dopiero fajną fotę cyknąć Na pewno zdąże

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

          No jak uważasz, po prostu wrzuć coś. Ja mam dodaną fotkę i raczej nikt mi już z głosami nie podskoczy, trochę tego uzbierałam...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

            Ja głosy na spokojnie pozbieram Mi znajomi chętnie pomagają, tylko fotkę musze obmysleć, ale dam na pewno Mam aż 10 konkursów na liście które musze zrobić hihi Święta są to i konkursy są a lubie tworzyć na Jury jakieś fajne

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

              Dużo wygrywasz nagród? Moja koleżanka ma jeszcze wrzucić na weekendzie, poklikam jej to może też dostanie nagrodę. Dużo konkursów przed świętami ;-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

                Osatnio mam szczęście i się zdarza sporo Ale własnie przez to że jest dużo konkursów na święta a ja lubie się bawić , dzieciaki tam samo więc działamy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

                  Nie chodzi o zabawą, a o nagrody. Skoro siedzę w domu i jak na razie nie pracuję to chcę przynajmniej na inne sposoby zdobyć jakieś finanse dla domu. Jak na razie zdecydowanie mi się to udaje ;-)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs - pokaż swoje dziecko ;-)

                    Jest praca konkursowa to i jest zajęcie dla dzieci Przyjemne z pożytecznym

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X