Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Dominika ode mnie glosiki tez polecialy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      pradip dobrze ze nagrdy dotarły - Szczęściaro Ty , a i jeszcze pisałas na porannej kawie o zalando - współczuje Ci bo masz zawsze problem z tymi kuierami z zalando - a co zamówiłas pochwal sie nam
      Dzieki dziewczynki za gratulacje :*
      Zalando finalnie paczka dotarła do mnie wczoraj bo od 16.07 leżała sobie w magazynie nie chce mi się już wypowiadać o nich. obsmarowałam ich w raportach to mi ledwo 4 punkty dali
      Finalnie mam od nich top który strasznie lubię i buty wiosenno jesienne które są na styk ale myślę ze będę z nich zadowolona wiec nie narzekam ale nie przypuszczam żebym cos jeszcze u nich zamawiała
      Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
      gratki pradip

      u mnie ostatnio pusto...

      za to wypełniłam ankietę na trnd w związku z testowaniem pieluchomajtek pampers ciekawe czy się załapię
      Ja też wypełniłam i łudzę ze moze od nich dostane te pieluchomajtki bo juz tyle razy w różnych miejscach wysyłałam zgłoszenie i nigdzie mnie nie chcieli...

      Nestle rozsyła maile do laureatów testowania NAN 3 i tak jeszcze 2 nie doszła a już 3 sie cieszę

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        pradip ja co prawda już raz je testowałam, ale jak mnie zaprosili to żal by było nie skorzystać
        też będziemy testować NAN

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
          pradip ja co prawda już raz je testowałam, ale jak mnie zaprosili to żal by było nie skorzystać
          też będziemy testować NAN
          Ja teraz czekam na 2 wiec za miesiąc 3 też będzie jak znalazł kiepsko tylko że regulamin sie zmienił. Tzn nie mam nic do zamieszczania opinii na forach ale mało profesjonalnie że w trakcie testowania oni wymagania dokładają

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Ja teraz czekam na 2 wiec za miesiąc 3 też będzie jak znalazł kiepsko tylko że regulamin sie zmienił. Tzn nie mam nic do zamieszczania opinii na forach ale mało profesjonalnie że w trakcie testowania oni wymagania dokładają
            to ja chyba czegoś nie doczytałam... wiem, że opinię trzeba zamieścić na swoim profilu na fb, a na jakim forum jeszcze trzeba?

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
              to ja chyba czegoś nie doczytałam... wiem, że opinię trzeba zamieścić na swoim profilu na fb, a na jakim forum jeszcze trzeba?
              Cos pomieszałam ale nie do końca. Dostałam mail, że zmienił się regulamin i proszą o wypełnienie ankiety z 2 pytaniami oprócz opinii na fb

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Bardzo proszę o głosy tylko do 31 lipca.będę wdzięczna za każdy glos
                http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/47284/#flash

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  Bardzo proszę o głosy tylko do 31 lipca.będę wdzięczna za każdy glos
                  http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/47284/#flash
                  zagłosowane

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Teresa głosik poleciał

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      bardzo proszę o głosik http://tatapotrafi.onet.pl/19949,prace-konkursowe.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Justyna to zdjęcie jest cudowne...
                        No i wyszło moje nieczytanie regulaminów i po raz pierwszy teraz ja Was poproszę o głosy choć zawsze kiedy klikałam w Wasze linki obiecywałam sobie że sama nigdy się na to nie zdecyduję...
                        http://tatapotrafi.onet.pl/19953,prace-konkursowe.html

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Dziewczyny zagłosowałam na Waze zdjęcia i proszę o rewanż jesli macie konto na rossmanie, autor kochanowskaj
                          http://www.rossnet.pl/konkursy/galer...6-7564805ef4dc

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Justyna , Pradip zagłosowałam
                            Czy to po dwa głosy liczy Bo Justyna miała 3 to wyświetliło mi się 5 po moim głosowaniu Pradip jeden to jest 3 Chyba też wezmę udział dla szwagierki może

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny zagłosowałam na Waze zdjęcia i proszę o rewanż jesli macie konto na rossmanie, autor kochanowskaj
                              http://www.rossnet.pl/konkursy/galer...6-7564805ef4dc
                              poszło
                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Justyna , Pradip zagłosowałam
                              Czy to po dwa głosy liczy Bo Justyna miała 3 to wyświetliło mi się 5 po moim głosowaniu Pradip jeden to jest 3 Chyba też wezmę udział dla szwagierki może
                              nie mam pojęcia jak to liczą ale tak czy inaczej jestem zła że wrzuciłam tam zdjęcie bez czytania że to na głosy :/

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Dziewczyny zagłosowałam na Wasze zdjecia i dziękuje za moje głosiki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X