Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
    Nadeszła wielkopomna chwila i chcę Wam zakomunikować, że załapałam się do testowania tych kosmetyków do brwi na wizażu
    Nadal nie mogę uwierzyć
    uuuu święto
    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    wow Asia gratulacje, widzę że jak trochę ponarzekałyśmy na wizaż to zaczeły się wygrane, bo pradip też coś ostatnio wygrała

    a ja jeszcze się pochwalę, że wczoraj z okazji Dnia Ojca wygrałam dla mężulka perfumy na FB
    ja tylko nagrodę pocieszenia dostałam...
    super z tymi perfumami pochwal się gdzie?
    Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
    to ja się jeszcze pochwalę moją wygraną na familie udało mi się zdobyć urządzenie do pielęgnacji stóp Calypso )) czekam z niecierpliwością na paczkę

    a tak poza tym to cisza... słabo z konkursami, a z wygranymi jeszcze gorzej...
    no proszę nawet większe nagrody wpadają brawo
    jakie słabo jak piszesz że wygrałaś

    A ja jednak dostałam się do Oillan bo mi ankieta na maila przyszła tylko że paczki nie dostałam jak myślicie do kogo to zgłosić?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      pradip takia stronka JFenzi organizowała konkurs, były zgłoszenia a potem losowanie i się udało

      a powiedzcie mi jak to jest ze street, jak dostaje się produkt do testowania to potem dużo tych rozmów trzeba przeprowadzać i tych ankiet wypełniać? Bo ja dostałam maila zeby potwierdzić adres do wysyłki bo teraz jest kampania ketchupu Międzychód, niby piszą że same potwierdzenie nie gwarantuje udziału w kampanii więc nie wiem czy się dostanę, jeszcze tam nie testowałam nic więc nie wiem jak tam jest, jakbyście coś mogły napisać....

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        pradip takia stronka JFenzi organizowała konkurs, były zgłoszenia a potem losowanie i się udało

        a powiedzcie mi jak to jest ze street, jak dostaje się produkt do testowania to potem dużo tych rozmów trzeba przeprowadzać i tych ankiet wypełniać? Bo ja dostałam maila zeby potwierdzić adres do wysyłki bo teraz jest kampania ketchupu Międzychód, niby piszą że same potwierdzenie nie gwarantuje udziału w kampanii więc nie wiem czy się dostanę, jeszcze tam nie testowałam nic więc nie wiem jak tam jest, jakbyście coś mogły napisać....
        Jeszcze raz gratulacje i ooby zapach podpasował

        Co do street to im więcej raportów im wyślesz tym dla Ciebie niby lepiej przy kolejnych kampaniach

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
          ja jestem zdania, że łatwiej na wizaz testować niż na ofeminin, bo też raz się załapałam na wizazu

          to ja się jeszcze pochwalę moją wygraną na familie udało mi się zdobyć urządzenie do pielęgnacji stóp Calypso )) czekam z niecierpliwością na paczkę

          a tak poza tym to cisza... słabo z konkursami, a z wygranymi jeszcze gorzej...
          GRATULACJE Ja na familie grałam o nianie elektryczną dla siostry ale jeszcze na wyniki czekam Na ofemin też próbuję i nic .

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            pradip a powiedz mi jeszcze czemu pytałaś o rozłaczenie street z FB? Publikowali coś na Twoim FB bez zgody czy co? Ja też mam połączone ale jak na razie to sama udostępniam te ich reklamy żeby zbierać punkty

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              pradip a powiedz mi jeszcze czemu pytałaś o rozłaczenie street z FB? Publikowali coś na Twoim FB bez zgody czy co? Ja też mam połączone ale jak na razie to sama udostępniam te ich reklamy żeby zbierać punkty
              Bo mnie denerwuje

              Wiecie jak skontaktować się z redakcją w sprawie tego Oillan?
              Majowa mamo a Enfamil to skąd był bo nie pamiętam?

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                doti gratuluje a przyszła Twoja wygrana z babyonline z fb? bo ja pisałam wiadomosc ale brak odpowiedzi ;/
                dzięki nic nie przyszło i też do nich pisałam. Dowiedziałam się że miało to być mydło oliwkowe Barwa, ale jak do tej pory nie przyszło to już raczej nie ma na co liczyć...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  na street ja przeważnie dodaję tyle raportów ile miałam próbek do rozdania

                  moja nagroda właśnie przyszła mam nadzieję że uda mi się ją dziś wypróbować

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Bo mnie denerwuje

                    Wiecie jak skontaktować się z redakcją w sprawie tego Oillan?
                    Majowa mamo a Enfamil to skąd był bo nie pamiętam?
                    Enfamil też babyonline, jeszcze nie przyszło do Ciebie???????

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      otrzymałam Oilan z konkursu. W regulaminie jest zapis że do 22 czerwca pownnam otrzymac ankietę do wypełnienia. Nie otrzymałam. Czy moge prosić o pomoc?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                        Enfamil też babyonline, jeszcze nie przyszło do Ciebie???????
                        No niestety a wiesz jak i z kim się kontaktować?
                        Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
                        otrzymałam Oilan z konkursu. W regulaminie jest zapis że do 22 czerwca pownnam otrzymac ankietę do wypełnienia. Nie otrzymałam. Czy moge prosić o pomoc?
                        ja dostałam za to ankietę a nawet dwie a kosmetyków jak nie było tak nie ma

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Proszę o głosy najlepiej z zalogowanego
                          Można głosowac co 24h
                          http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/47300

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Proszę o głosy najlepiej z zalogowanego
                            Można głosowac co 24h
                            http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/47300
                            +3 ODEMNIE I ja też poproszę was o głosiki
                            http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/47260

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              No niestety a wiesz jak i z kim się kontaktować?

                              ja dostałam za to ankietę a nawet dwie a kosmetyków jak nie było tak nie ma
                              a sprawdzałaś adres, może coś się pokręciło
                              ja bym napisała do redakcji na priv, jeśli nawet nie oni odpowiadają za wysyłkę to na pewno przekierują Cię do osoby która jest za nią odpowiedzialna

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                                a sprawdzałaś adres, może coś się pokręciło
                                ja bym napisała do redakcji na priv, jeśli nawet nie oni odpowiadają za wysyłkę to na pewno przekierują Cię do osoby która jest za nią odpowiedzialna
                                Sprawdzałąm adres na polki.pl pisałam do redakcji tu (do nich chyba nie da sie prywatnych wiadomości wysłać tylko tak publicznie albo ja nie umiem inaczej) pisałam do nich na fb i do Oillan na fb i jeszcze odpisałam na mail z prośba o wypełnienie ankiety to mi automat odpisał że dana osoba jest na urlopie i żeby pisać pod inny adres ale tam też mnie olali... Bardzo miłe podejście do potencjalnego klienta nie ma co... Zła jestem właśnie za to że nikt nie raczy mi odpisać bo tak sie nie robi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X