Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    było wielkie testowanie na biodermie kosmetykow tych ale to dawno temu - choc tam bylo jakies zamieszanie ze niby kilka osob zglosily sie kilka razy - wiec moze wskoczyłas na ich miejsce gratuluje
    Za to mogę podziękować a skąd wiesz o takich ploteczkach ? nie wiesz gdzie znajdę coś o tej akcji?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      a nie ma Cie przypadkiem na tej liscie http://www.wiecejnizemolient.pl/lista a plotki wiem z fb biodermy - szukaj sie i da zac czy to z tego

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        pradip gratki nam też się niestety nie udało

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Pradip gratki
          Doti - na tesco możesz przecież próbować może akurat tobie się uda

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            pradip życzę Ci abyś to była Ty
            ja się nie załapałam na 100% bo mieszkam na tak małej wsi, że nie możliwością by była zbieżność inicjałów i powiem Wam, że aż jestem w szoku, że się nie dostałam, bo ostatnio jak już coś wygrywam to jedynie kosmetyki, nie żebym się skarżyła, ale widzę, że moja kosmetykowa passa podupadła

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Nie wiem czy jest czego bo jak pisałam już kilka razy mogłam być na tego typu listach a nic nie przychodziło...

              Za to dostałam dziś z Biodermy Atoderm Intensive nie powiem bo szalenie się ucieszyłam (oboje z młodym jesteśmy zsypani) ale nie wiem skąd to i co mam za to zrobić kojarzycie może?
              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              a nie ma Cie przypadkiem na tej liscie http://www.wiecejnizemolient.pl/lista a plotki wiem z fb biodermy - szukaj sie i da zac czy to z tego
              Do mnie wczoraj też dodarła Bioderma Atodem Intensive. i dziękuje, bo dzięki wam wiem skąd to

              Z tym, że jak czytam tego samego dnia co mi to przyszło skończyli pobierać opinie. eh... to mają streszczenia z tym wysyłaniem. Pradip dodałaś opinie?

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                pradip życzę Ci abyś to była Ty
                ja się nie załapałam na 100% bo mieszkam na tak małej wsi, że nie możliwością by była zbieżność inicjałów i powiem Wam, że aż jestem w szoku, że się nie dostałam, bo ostatnio jak już coś wygrywam to jedynie kosmetyki, nie żebym się skarżyła, ale widzę, że moja kosmetykowa passa podupadła
                hehe ja się dziwie jak gdzieś się załapie a Ty jesteś w szoku jak Cię nie ma wśród zwycięzców
                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                Do mnie wczoraj też dodarła Bioderma Atodem Intensive. i dziękuje, bo dzięki wam wiem skąd to

                Z tym, że jak czytam tego samego dnia co mi to przyszło skończyli pobierać opinie. eh... to mają streszczenia z tym wysyłaniem. Pradip dodałaś opinie?
                Ale że jak to? gdzie powinniśmy coś wypełnić? co Ci przyszło?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  hehe ja się dziwie jak gdzieś się załapie a Ty jesteś w szoku jak Cię nie ma wśród zwycięzców
                  Miałam na myśli jedynie to, że ostatnio ciężko coś wygrać, a jak już mi się udaje to jedynie kosmetyki, dla siebie lub małej

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                    Miałam na myśli jedynie to, że ostatnio ciężko coś wygrać, a jak już mi się udaje to jedynie kosmetyki, dla siebie lub małej
                    wiem wiem ale fajnie to zabrzmiało w ogóle wcześniej mam wrażenie że konkursy były ciekawsze a teraz i mniej ich jest i jakieś takie nie tego :/

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość

                      Ale że jak to? gdzie powinniśmy coś wypełnić? co Ci przyszło?
                      http://www.wiecejnizemolient.pl/zasady tu weszłam w regulamin i do 12,06 w jakiej zakładce ' dodaj opinie' pisało się recenzję produktu, ale już po ptokach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        a ja mam pytanko do tych co wygrały coś na Familie - dostałam kosmetyki Oriflame i przy wynikach było dopisane że czekają na opinię o nich, gdzie tą opinię trzeba zamieścić?

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                          http://www.wiecejnizemolient.pl/zasady tu weszłam w regulamin i do 12,06 w jakiej zakładce ' dodaj opinie' pisało się recenzję produktu, ale już po ptokach
                          Dzięki :* ale to znaczy że my już nic nie mamy robić czy że nie wywiązałyśmy się z regulaminu?

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            pradipnapiszce do fp biodermy bo jak widzialam a ich stronie duzo osob dostalo teraz kosmetyki do testowania dopiero wiec pewno bedziewydluzony czs recnzji - zapytajcie

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              Dzięki :* ale to znaczy że my już nic nie mamy robić czy że nie wywiązałyśmy się z regulaminu?
                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              pradipnapiszce do fp biodermy bo jak widzialam a ich stronie duzo osob dostalo teraz kosmetyki do testowania dopiero wiec pewno bedziewydluzony czs recnzji - zapytajcie
                              Znalazłam adres i napisałam maila z pytaniem. Może łaskawie odpiszą.

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                pradipnapiszce do fp biodermy bo jak widzialam a ich stronie duzo osob dostalo teraz kosmetyki do testowania dopiero wiec pewno bedziewydluzony czs recnzji - zapytajcie
                                :*
                                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                                Znalazłam adres i napisałam maila z pytaniem. Może łaskawie odpiszą.
                                Jakbyś coś wiedziała to napisz mi proszę...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X