Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Ja bym kiedyś chciała żeby pokazali co piszą te osoby co dostają się do testów, bo to mnie zastanawia, na żelazko faktycznie na pewno będzie dużo zgłoszeń, ja nawet nie próbuję, bo szkoda czasu. Teraz chyba na wizażu jest tez depilator do wygrania.
    depilator już mam więc o to nie walcze Były też na innych stronach multicookery też moje marzenie ale szans brak ,jest jeszcze zawsze ta iskierka nadziei ale np wizaz czy ofemin gdzie się testuje 100 kosmetyków to trudno jakoś

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      z konkursami to jest szał ciał wczoraj była u mnie koleżanka z synkiem, ja się pochwaliłam bonem z zaladno a ona jak zaczęła wymieniać chwalić właśnie "łowami" konkursowymi, byłam pod wrażeniem wymieniała i wymieniała, między innymi to o czym piszecie. Pokazała mi też stronkę na wizazu na której dziewczyny chwalą się właśnie wygranymi, dużo osób całe wagony nagród wygrywa;p

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Ja depilator też mam, ale ten jst dużo lepszy, nie pogardziłabym takim wiesz co chyba 100 czy 1000 też dużej różnicy nie ma, zobacz żeli na wizażu było 1000, żadna z nas się nie załąpała, ja z Justyną brałyśmy też udział w rozdaniu Rimmela i też się nie udało. Czasami to juz na prawdę wolę te losowane zabawy, bo tam przynajmniej wszyscy mają równe szanse, ja naprawdę nie wiem co Ci ludzie piszą tam!!

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          dziewczyny z tym wizazem to ja też się zastanawiam jak to jest - mi się przez ponad rok udało do testowania dostać jeden dezodorant, a siostra jest kilka miesięcy i dostała już maskarę, farbę do włosów i krem nivea... także nie wiem... może oni tam też losują ;p

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            a na everydayme można zamawiać próbki lenora i dozownik do proszku/płynu/odplamiacza

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              doti a udało Ci się zamówić ten płyn, bo mi wyskoczył komunikat, że już zamawiałam, a niby jak jak to nowość?????

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                Dziewczyny pisałam do nivea w tej sprawie i przesłali mi skan dowodu wysłania i ze niby przesyłka w drodze - poczekam chwilke i zobaczymy co bedzie, a jedno jeszcze odnosnie poczty bo tak sie skarze na nia, wczoraj ktos od 21 do 22 wieczorem wydzwaniał do mnie 6 razy - ja nie chodze z telefonem a napewno nie juz o tej godzinie - maz zerkał na telefon i kilka polaczen, wiadomosci na poczcie - odzwania raz, odrzuca ktos polaczenie - nio dobra nic, potem telefon po 22 ;/ poczta bo nie moga ustalic mojego adresu czy cos - oj maz moj sie wkurzyl ta godzina mocno
                super godziny na telefony niczym nasz proboszcz po kolędzie po 21 puka do drzwi :/
                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                z konkursami to jest szał ciał wczoraj była u mnie koleżanka z synkiem, ja się pochwaliłam bonem z zaladno a ona jak zaczęła wymieniać chwalić właśnie "łowami" konkursowymi, byłam pod wrażeniem wymieniała i wymieniała, między innymi to o czym piszecie. Pokazała mi też stronkę na wizazu na której dziewczyny chwalą się właśnie wygranymi, dużo osób całe wagony nagród wygrywa;p
                o ładnie to podpytuj koleżanki co gdzie i jak wygrała :P

                A ja się pochwalę że udało mi się wygrać licencję na antywirusa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                  doti a udało Ci się zamówić ten płyn, bo mi wyskoczył komunikat, że już zamawiałam, a niby jak jak to nowość?????
                  mi się udało, więc nie wiem czemu tobie nie... dziwne...

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                    doti a udało Ci się zamówić ten płyn, bo mi wyskoczył komunikat, że już zamawiałam, a niby jak jak to nowość?????
                    Skusiłam sie i też nici, to samo wyskakuje co tobie.

                    Generalnie wydaje mi się, że na takie konkursy gdzie można wygrać fajny kosmetyk, o mulicookerach czy innych markowych gadżetach jest tysiące chętnych, więc ja nawet się nie pcham w taki tłum Wolę konkursy dla dzieci, w których zdarza mi się coś wygrać.

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Zapomniałam dopisać przepraszam, że tak post pod postem.

                      Pradip- ta koleżanka to na łowcach konkursów tylko siedzi i wyhacza. Wygrała jakis rower w nivei którym była bardzo podekscytowana Z tego co mówiła to ona od kilku lat już działa na tym polu konkursowym, twierdzi, że najlepiej pisać albo z jajem zabawnie albo w smęta polecieć- cokolwiek to znaczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        Zapomniałam dopisać przepraszam, że tak post pod postem.

                        Pradip- ta koleżanka to na łowcach konkursów tylko siedzi i wyhacza. Wygrała jakis rower w nivei którym była bardzo podekscytowana Z tego co mówiła to ona od kilku lat już działa na tym polu konkursowym, twierdzi, że najlepiej pisać albo z jajem zabawnie albo w smęta polecieć- cokolwiek to znaczy
                        toż ile ja się czasem namęczę aby napisać wierszyk i żeby się jeszcze "rymło"
                        Bo wiadomo jak sie zrymuje to i lepiej się czyta ale nie zawsze to się sprawdza czasem chyba trzeba liczyć po prostu na szczęście To twoja koleżanka widać ma duże szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          te rowery z nivea sa chyba nawet jeszcze do wygrania z tego co kojarze, ja mam tak ze jak sie staram i mi zalezy na czyms to za nic w swiecie nie uda mi sie :P ale takie moje szczescie,

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            toż ile ja się czasem namęczę aby napisać wierszyk i żeby się jeszcze "rymło"
                            Bo wiadomo jak sie zrymuje to i lepiej się czyta ale nie zawsze to się sprawdza czasem chyba trzeba liczyć po prostu na szczęście To twoja koleżanka widać ma duże szczęście
                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            te rowery z nivea sa chyba nawet jeszcze do wygrania z tego co kojarze, ja mam tak ze jak sie staram i mi zalezy na czyms to za nic w swiecie nie uda mi sie :P ale takie moje szczescie,
                            mam podobnie:P Jak ja się namęczyłam nad rymowanką z dwa dni siedziałam by wygrać wymarzone łóżeczko dla córci i guzik z pętelką

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              niekiedy ciezko wbic sie w kryteria jakimi ocenia jury - ja np.na wizazu uz nie startuje bo co nie napisze to tak sie nie dostaje i szkoda czasu stwierdziłam

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                A dostałyście z testmetoo zaproszenie do testu sklepu internetowego?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X