Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A może rewolucja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: A może rewolucja?

    Kiedy ruszą nowe testy ???

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: A może rewolucja?

      O to i tutaj można przetestować coś fajnego dla maluszka? Cofnęłam się w prawdzie tylko 3 strony do tyłu i nie natrafiłam na wpis od redakcji że to nadal aktualne za to widzę, że regulamin każda rozumie inaczej???

      Skomentuj


        #63
        Odp: A może rewolucja?

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        O to i tutaj można przetestować coś fajnego dla maluszka? Cofnęłam się w prawdzie tylko 3 strony do tyłu i nie natrafiłam na wpis od redakcji że to nadal aktualne za to widzę, że regulamin każda rozumie inaczej???
        testy narazie nie ruszyły - oj było emocjonująco na forum jak były i jak ogłaszane były wyniki

        Skomentuj


          #64
          Odp: A może rewolucja?

          nie wiem czy i mi coś umknęło bo wypatruję nowych testów a tu cisza ?

          Skomentuj


            #65
            Odp: A może rewolucja?

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            nie wiem czy i mi coś umknęło bo wypatruję nowych testów a tu cisza ?
            No to jest nas już kilka Może redakcja niedługo poda jakąś informację? A mam jeszcze pytanie w związku z testowaniem gdzie mam wpisać swój adres gdyby się udało?

            Skomentuj


              #66
              Odp: A może rewolucja?

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              No to jest nas już kilka Może redakcja niedługo poda jakąś informację? A mam jeszcze pytanie w związku z testowaniem gdzie mam wpisać swój adres gdyby się udało?
              musisz się zalogować na stronie Polki.pl - login i hasło takie same jak na forum babyonline i tam wpisuje dane korespondencyjne

              Skomentuj


                #67
                Odp: A może rewolucja?

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                musisz się zalogować na stronie Polki.pl - login i hasło takie same jak na forum babyonline i tam wpisuje dane korespondencyjne
                hahaha Dzięki jeszcze raz :* Przyznam się, że nie wpadłabym na to, że trzeba uzupełnić dane na jednej stronie żeby pojawiły się one na drugiej ale może moja zdolność kombinacji zanika

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: A może rewolucja?

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  hahaha Dzięki jeszcze raz :* Przyznam się, że nie wpadłabym na to, że trzeba uzupełnić dane na jednej stronie żeby pojawiły się one na drugiej ale może moja zdolność kombinacji zanika
                  ha ha A ja miałam ten sam problem Kto pyta nie błądzi

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: A może rewolucja?

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    ha ha A ja miałam ten sam problem Kto pyta nie błądzi
                    Hehe czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle skoro nie byłam jedyna Całe szczęście że tak jak piszesz warto pytać bo dobrzy ludzie podpowiedzą :*

                    PS. A o testowaniu nadal nic nie wiadomo ?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: A może rewolucja?

                      Droga Redakcjo, widzę, że już 2 testowania ruszyły. Zmieniło się coś w regulaminie? Jakie są zasady? Mieliśmy tu pisać swoje propozycje, ale od Was odzewu nie ma jakie są nowe zasady... Czy są jakieś ograniczenia w ilości testowanych produktów? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: A może rewolucja?

                        Drogie Forumowiczki, zasady publikujemy za każdym razem, kiedy uruchamiamy testowanie. Podobnie informujemy o liczbie testowanych produktów. Nie ma ograniczeń co do liczby testowań, w jakich można wziąć udział.
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: A może rewolucja?

                          Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                          Drogie Forumowiczki, zasady publikujemy za każdym razem, kiedy uruchamiamy testowanie. Podobnie informujemy o liczbie testowanych produktów. Nie ma ograniczeń co do liczby testowań, w jakich można wziąć udział.
                          A czy będziecie uprzedzać wcześniej o testach czy wszystkie będą już z zaskoczenia?

                          I co do ulepszeń to może by tak wprowadzić możliwość edycji postów?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: A może rewolucja?

                            O wczorajszym teście uprzedzaliśmy na naszym fanpege'u na FB: https://www.facebook.com/babyonlinepl

                            Zapraszamy
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: A może rewolucja?

                              Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                              O wczorajszym teście uprzedzaliśmy na naszym fanpege'u na FB: https://www.facebook.com/babyonlinepl

                              Zapraszamy
                              O nie znów ten wszechobecny fb... no nic dzięki za odpowiedz

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: A może rewolucja?

                                Chyba muszę zacząć na fb zaglądać wreszcie częściej, bo okazuje się przydatny, wie o konkursach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X