Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl! Co tydzień świetne nagrody!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

    Fajne te bransoletki przyznam że nie chodzę w biżuterii, ale te są całkiem fajniusie
    Redakcja wabi nagrodami co raz to innymi kiedyś zdobyłam kocyk który jest równie śliczny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

      jak dla mnie super nagrody, z checią wezmę udział w którymś tygodniu, ale szczerze Wam powiem, że u mnie przez ostatnie kilka dni jest taka ładna pogoda, że nawet komputra mnie chce i sie uruchamiać

      a czemu nie ma jeszcze wyników z ostatnich tygodni??

      Skomentuj


        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

        Cudne te bransoletki

        Skomentuj


          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          A czy Redakcja myślała co zrobić z tym co się ostatnio działo na forum?
          Prosimy o sprecyzowanie
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
            jak dla mnie super nagrody, z checią wezmę udział w którymś tygodniu, ale szczerze Wam powiem, że u mnie przez ostatnie kilka dni jest taka ładna pogoda, że nawet komputra mnie chce i sie uruchamiać

            a czemu nie ma jeszcze wyników z ostatnich tygodni??
            W ciągu ostatniego tygodnia mieliśmy przerwę w konkursie na najaktywniejszą fankę. Konkurs z bransoletkami ruszył wczoraj.
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

              Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
              W ciągu ostatniego tygodnia mieliśmy przerwę w konkursie na najaktywniejszą fankę. Konkurs z bransoletkami ruszył wczoraj.
              Chodziło mi o wyniki za tydzień gdzie do wygrania był ten sprzęcik do karaoke i firanka

              Skomentuj


                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                Prosimy o sprecyzowanie
                Odkąd zostały podane nagrody na konkretny tydzień forum jest zaśmiecane bzdurnymi wpisami przez jedną osobę. Problem był już poruszany przy jej poprzedniej wygranej. Podobno Redakcja wysłała ostrzeżenie jednak moim zdaniem niewiele to dało. Wiem, że mój sprzeciw niewiele wniesie i być może reszta dziewczyn się ze mną nie zgadzać ale osobiście kolejne nagradzanie osoby obrażającej mnie i inne użytkowniczki forum jak dla mnie jest nie fair.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  Odkąd zostały podane nagrody na konkretny tydzień forum jest zaśmiecane bzdurnymi wpisami przez jedną osobę. Problem był już poruszany przy jej poprzedniej wygranej. Podobno Redakcja wysłała ostrzeżenie jednak moim zdaniem niewiele to dało. Wiem, że mój sprzeciw niewiele wniesie i być może reszta dziewczyn się ze mną nie zgadzać ale osobiście kolejne nagradzanie osoby obrażającej mnie i inne użytkowniczki forum jak dla mnie jest nie fair.
                  ja się z Tobą pradip akuratnie zgadzam i popieram to co napisałaś

                  Skomentuj


                    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                    nagrody super

                    Skomentuj


                      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja się z Tobą pradip akuratnie zgadzam i popieram to co napisałaś
                      dzięki :* cieszę się że to napisałaś

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                        Uwaga, laureatką zeszłego tygodnia została 27otsifem!

                        Gratulujemy!
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                          Justynka gratuluję serdecznie

                          Droga Redakcjo a ja mam pytanie o dwie ostatnie nagrody z poprzedniego konkursu, dlaczego nie podajecie wyników? Chodzi mi konkretnie o firankę i ten sprzęt do karaoke. Ja poniekąd brałam udział w konkursie o firankę, starałam się w tym czasie więcej udzielać na forum, bo ta firanka mi się bardzo podoba i trochę uważam to za nieuczciwe że nie podajecie wyników ani żadnego wyjaśnienia co z tymi nagrodami. Już nawet o to nie chodzi o tą wygraną, bo jestem tu dla przyjemności a nagrody są miłym dodatkiem ale o sam fakt że milczycie w tej sprawie.

                          Skomentuj


                            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                            Justyna GRATULACJE
                            jjmka -też miałam chrapkę na tą firankę a na wyniki też czekam

                            Skomentuj


                              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Justyna GRATULACJE
                              jjmka -też miałam chrapkę na tą firankę a na wyniki też czekam
                              Lara niech wygra aktywniejsza nawet nie będzie mi smutno jeśli nie będę to ja, chciałabym tylko wiedzieć kto... w regulaminie jest że zawsze do wtorku będą podane wyniki, już nawet nie chcę liczyć ile tych wtorków było.

                              Skomentuj


                                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                                Drogie Forumowiczki, przepraszamy za to niedopatrzenie. Już ogłaszamy zaległe laureatki:

                                20-26.04: jjmka
                                27.04-3.05: werna


                                I od razu uprzedzamy, że nagrody miały prawo jeszcze nie dotrzeć, mamy ogromne liczby wysyłek i spowodowane tym przestoje w magazynie. Ale doczekacie się - obiecujemy!
                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X