Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl! Co tydzień świetne nagrody!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

    Jestem z Wami zaledwie kilka tygodni (choć podczytywałam dużo dłużej i tak jak to koleżanka wyżej napisała byłam jedynie biernym pasożytem -sorry ale mi się określenie spodobało) wiec niebardzo chcę zajmować głos w dyskusji bo i tak już wcześniej wypowiedziałam się na ten temat wiec tylko napiszę, że aż żałuję że ostatnie dni spędzam od świtu do nocy na ogródku bo i ile to co się ostatnio działo ostudziło mnie trochę w pisaniu tak po przeczytaniu jaką to ja jestem zadufaną w sobie paniusia oczekującą pokłonów po prostu się uśmiałam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      Jestem z Wami zaledwie kilka tygodni (choć podczytywałam dużo dłużej i tak jak to koleżanka wyżej napisała byłam jedynie biernym pasożytem -sorry ale mi się określenie spodobało) wiec niebardzo chcę zajmować głos w dyskusji bo i tak już wcześniej wypowiedziałam się na ten temat wiec tylko napiszę, że aż żałuję że ostatnie dni spędzam od świtu do nocy na ogródku bo i ile to co się ostatnio działo ostudziło mnie trochę w pisaniu tak po przeczytaniu jaką to ja jestem zadufaną w sobie paniusia oczekującą pokłonów po prostu się uśmiałam
      właśnie dziewczyny wczoraj zastanawiały się gdzie się podziewasz a Ty w ogródku ciężko pracujesz

      Ja od siebie nie napiszę na ten temat tych "hurtowych" postów, poza tym, że też mnie irytowało, to, że mi wątki poginęły ulubione, a za to doszkoliłam sie bardzo w hodowli roślinek;P Mam nadzieję, że to forum jednak zostanie takim, jakim go zastałam przychodząc tu- miejscem miłym do czytania i gadania

      Skomentuj


        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
        właśnie dziewczyny wczoraj zastanawiały się gdzie się podziewasz a Ty w ogródku ciężko pracujesz

        Ja od siebie nie napiszę na ten temat tych "hurtowych" postów, poza tym, że też mnie irytowało, to, że mi wątki poginęły ulubione, a za to doszkoliłam sie bardzo w hodowli roślinek;P Mam nadzieję, że to forum jednak zostanie takim, jakim go zastałam przychodząc tu- miejscem miłym do czytania i gadania
        Serio? miło mi że o mnie pamiętacie :* Kilka razy dziennie zaglądam tu na minutkę ale zazwyczaj zanim doszukam się tematu porannej kawy który najbardziej lubiłam w gąszczu innych które mniej mnie interesują, to mój łobuz albo gdzieś wlezie albo coś sobie na głowę zdoła zrzucić wiec odkładam komputer i biegnę z pomocą...
        W zeszłym roku na wiosnę wymienialiśmy dach i pełno drewna i innych materiałów zalegało man na podwórku, do tego mamy garaż ze skarbami śmieciowymi do rozebrania i w końcu zamówiliśmy kontener i ogarniamy dlatego w domu to tylko sypiam ostatnio

        A jeszcze się od razu zapytam jak Macdzie bo myślę o niej czy to już?

        Skomentuj


          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          Serio? miło mi że o mnie pamiętacie :* Kilka razy dziennie zaglądam tu na minutkę ale zazwyczaj zanim doszukam się tematu porannej kawy który najbardziej lubiłam w gąszczu innych które mniej mnie interesują, to mój łobuz albo gdzieś wlezie albo coś sobie na głowę zdoła zrzucić wiec odkładam komputer i biegnę z pomocą...
          W zeszłym roku na wiosnę wymienialiśmy dach i pełno drewna i innych materiałów zalegało man na podwórku, do tego mamy garaż ze skarbami śmieciowymi do rozebrania i w końcu zamówiliśmy kontener i ogarniamy dlatego w domu to tylko sypiam ostatnio

          A jeszcze się od razu zapytam jak Macdzie bo myślę o niej czy to już?
          pradip jak szukasz Porannej kawy to korzystaj z wyszukiwarki, tylko najlepiej jak jesteś zalogowana to od razu Ci ładnie wyszuka, a macdzia już urodziła, ale chyba jeszcze się nam tu nie chwaliła, wiemy z jej bloga, ale żeby nie zaśmiecać już tego wątku sprawami, które nie dotyczą FANKI to proponuje przenieść się do Porannej kawy

          Skomentuj


            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

            A powiedzcie mi ile czekalyscie dziewczyny na kocyk zanim doszedl? Bi się doczekac nie mogę. A w te sobote kocyk mial byc dany na prezent

            Skomentuj


              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              A powiedzcie mi ile czekalyscie dziewczyny na kocyk zanim doszedl? Bi się doczekac nie mogę. A w te sobote kocyk mial byc dany na prezent
              nie wiem czy Ci nie skłamię, bo teraz już dobrze nie pamiętam,ale chyba ok 3 tygodni

              Skomentuj


                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                dziękuję za odpowiedź To u mnie teraz minie 3 tygodnie, jak do piątku nie dojdzie to będę musiała szybko jakiś inny prezent kombinować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                  ja czekałam około 2 tygodni ponad teraz tez byly swieta wiec wysyłki pewno byly opóźnione

                  Skomentuj


                    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                    Oni chyba mają raz na jakis czas wysyłki bo niektóre czekały i 5 tygoidni a niektóre po tygodniu. Więc chyba cieżko utrafić.

                    Skomentuj


                      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                      Oni chyba mają raz na jakis czas wysyłki bo niektóre czekały i 5 tygoidni a niektóre po tygodniu. Więc chyba cieżko utrafić.
                      nawet nie strasz Będę trzymać kciuki by jednak doszła, bo będzie klops w sobotę. chyba jeszcze nigdy tak listonosza nie wyczekiwałam. wczoraj jak mnie zobaczył wyglądającą to już bez słów pokręcił głową, że nic nie ma

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        pradip jak szukasz Porannej kawy to korzystaj z wyszukiwarki, tylko najlepiej jak jesteś zalogowana to od razu Ci ładnie wyszuka, a macdzia już urodziła, ale chyba jeszcze się nam tu nie chwaliła, wiemy z jej bloga, ale żeby nie zaśmiecać już tego wątku sprawami, które nie dotyczą FANKI to proponuje przenieść się do Porannej kawy
                        Masz racje należy mi się upomnienie i obiecuję poprawę i dziękuję za odpowiedz :*
                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        A powiedzcie mi ile czekalyscie dziewczyny na kocyk zanim doszedl? Bi się doczekac nie mogę. A w te sobote kocyk mial byc dany na prezent
                        Na pierwszy czekałam z miesiąc a drugi zaskoczył mnie w Wielki Piątek czyli tydzień po ogłoszeniu wyników. Trzymam kciuki żeby Twój zdążył dojść

                        Skomentuj


                          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                          Uwaga, najaktywniejsza w zeszłym tygodniu była werna.

                          Uprzedzając wasze pytania, zawsze sprawdzamy jakość postów, które biorą udział w konkursach. Wiemy, że miałyście zastrzeżenia co do jakości postów zeszłotygodniowej laureatki (my również), ale po naszej interwencji sytuacja uległa poprawie. Jeśli wciąż macie wątpliwości, prosimy o zgłaszanie uwag (na forum lub w wiadomościach prywatnych).
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                            Gratulację Nagroda bardzo fajna i maluszek na pewno się ucieszy

                            Skomentuj


                              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                              marzena, bardzo dziękuję za gratulacje , nie przypuszczałam, że ktoś mi pogratuluje, myślałam, że tu sami zazdrośnicy są
                              dziękuję, moja córeczka na pewno będzie wniebowzięta jak zobaczy nową zabawkę.


                              przepraszam jeśli kogoś uraziłam, na prawdę mi zależało na wygranej, ale dzięki temu konkursowi też polubiłam to forum,

                              ciesze się, że redakcja doceniła dwa dni mojej ciężkiej pracy (po prostu już tak mam, że jak mi na czymś zależy, to robię to ma maxa), temu musiałam zrobić tak dużo postów.

                              pozdrawiam Was wszystkich,
                              może kiedyś mnie polubicie

                              Skomentuj


                                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                                Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                                Uwaga, najaktywniejsza w zeszłym tygodniu była werna.

                                Uprzedzając wasze pytania, zawsze sprawdzamy jakość postów, które biorą udział w konkursach. Wiemy, że miałyście zastrzeżenia co do jakości postów zeszłotygodniowej laureatki (my również), ale po naszej interwencji sytuacja uległa poprawie. Jeśli wciąż macie wątpliwości, prosimy o zgłaszanie uwag (na forum lub w wiadomościach prywatnych).
                                Fajnie że Redakcja zabrała głos w tej sprawie Jeśli faktycznie jest/będzie poprawa to każdemu należy się druga szansa
                                Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                                marzena, bardzo dziękuję za gratulacje , nie przypuszczałam, że ktoś mi pogratuluje, myślałam, że tu sami zazdrośnicy są
                                dziękuję, moja córeczka na pewno będzie wniebowzięta jak zobaczy nową zabawkę.


                                przepraszam jeśli kogoś uraziłam, na prawdę mi zależało na wygranej, ale dzięki temu konkursowi też polubiłam to forum,

                                ciesze się, że redakcja doceniła dwa dni mojej ciężkiej pracy (po prostu już tak mam, że jak mi na czymś zależy, to robię to ma maxa), temu musiałam zrobić tak dużo postów.

                                pozdrawiam Was wszystkich,
                                może kiedyś mnie polubicie
                                To z mojej strony ostatnia już mała złośliwość. Uśmiech dziecka motywuje do wielu rzeczy ale myślę, że córeczka bardziej by się cieszyła gdyby mama czas poświęcony na klepanie postów (tylko tych wymuszonych) poświęciła jej niż z nowej zabawki.
                                Jeśli teraz planujesz zostać z nami dla przyjemności i grać fair play to od siebie zapraszam. Okaże się co z tego wyjdzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X