Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl! Co tydzień świetne nagrody!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

    Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
    Uwaga, znamy kolejną laureatkę konkursu, to 27otsifem

    Serdecznie gratulujemy!
    wow nie spodziewałam się dziękuję ślicznie Redakcjo a jest możliwość wyboru koloru?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

      Gratuluję, Kocyk będzie dla Zosi czy inny szczęściarz go dostanie.

      Skomentuj


        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

        Dziękuję Dziewczyny - Zosia ma swój kocyk i jest w nim zakochana po uszy a ten otrzyma moja chrześnica Gabii - nie spodziewałam się przyznam szczerze zupełnie ze jeszcze raz uda mi się wygrać kocyk

        Skomentuj


          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

          Gratulacje otsifem :-) ja też walczę dalej bo kocyki są świetne :-))) ale teraz już dużo trudniej bo jest nas coraz więcej - dlatego tym bardziej gratuluję !!!

          Skomentuj


            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

            A ja tam piszę z Wami dla przyjemności Wygranego kocyka nawal nie widać ale dobrze mi tu z Wami

            Skomentuj


              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

              dzięki macdzia ja się wogóle nie spodziewałam wygranej, pradip doczekasz się kocyka i woreczka - z Babyonline przesyłki idą długo bo to jakaś skomplikowana operacja logistyczna - ale nagrody przychodzą , ja również tu jestem bo mi tu dobrze

              Skomentuj


                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                Chociaż jeszcze nic tu nie wygrałam też jestem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Chociaż jeszcze nic tu nie wygrałam też jestem
                  To ja Ci kibicuję żebyś i była i wygrywała

                  Skomentuj


                    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                    Ja też lubię tu wtrącić swoje trzy grosze..i lubię poczytać co inni myślą, co radzą :-) redakcja powinna zorganizować jakieś spotkanie w realu he he ;-)

                    Skomentuj


                      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      Chociaż jeszcze nic tu nie wygrałam też jestem
                      Lara5 to że jeszcze nie wygrałaś tego kocyka to jest to dla mnie wielka zagadka, są tygodnie że widzę jak dużo się udzielasz na forum i myslę sobie, że w końcu wygrasz, nadchodzi ogłoszenie wyników i jednak ktoś inny.... Lara pisząc posty pamiętasz że wypowedź musi składać się z co najmniej 100 znaków???? Bo chyba tylko takie są brane pod uwagę przy liczeniu przez Redakcję...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                        Lara ja byłam pewna, ze wygrałaś już kiedyś - i tez jestem zdziwiona tym faktem, jjmka ma racje pewne posty się nie wliczają do aktywności na forum i długośc tekstu ma znaczenie chyba - ja trzymam mocno kciuki za Ciebie

                        Skomentuj


                          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          dzięki macdzia ja się wogóle nie spodziewałam wygranej, pradip doczekasz się kocyka i woreczka - z Babyonline przesyłki idą długo bo to jakaś skomplikowana operacja logistyczna - ale nagrody przychodzą , ja również tu jestem bo mi tu dobrze
                          trzymam Cię za słowo
                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          Ja też lubię tu wtrącić swoje trzy grosze..i lubię poczytać co inni myślą, co radzą :-) redakcja powinna zorganizować jakieś spotkanie w realu he he ;-)
                          o takie spotkanie to fajny pomysł

                          Skomentuj


                            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                            Tylko ciekawe jakby to wyszło bo babeczki są z różnych miejsc w Polsce..chyba, ze w każdym większym mieście jakieś spotkanko :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Tylko ciekawe jakby to wyszło bo babeczki są z różnych miejsc w Polsce..chyba, ze w każdym większym mieście jakieś spotkanko :-)
                              Akurat nam byłoby to na rękę co ?

                              Skomentuj


                                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                Lara ja byłam pewna, ze wygrałaś już kiedyś - i tez jestem zdziwiona tym faktem, jjmka ma racje pewne posty się nie wliczają do aktywności na forum i długośc tekstu ma znaczenie chyba - ja trzymam mocno kciuki za Ciebie
                                nie jeszcze nie wygrałam może kiedyś w końcu przyjdzie pora

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X