Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl! Co tydzień świetne nagrody!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

    Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
    Dziękuję bardzo
    Mam pytanie czy można wybrać kolor kocyka?
    I ile czeka się na przesyłkę ?
    Do wyboru mamy kocyki zielone i niebieskie.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

      Gratulacje Gienkak
      Mimo wszystko ja się staram i nic Nie wiem co ja robię źle Już chyba nawet nie warto tu pisać bo widać że dziewczyny są tu na forum tylko aby wygrać kocyk No przykro mi to pisać ale taka jest prawda droga Redakcjo a myślałam że się tu zatrzymam na dłużej Trudno ...

      Skomentuj


        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

        Droga Laro5,
        co tydzień sprawdzamy, która z forumowiczek była najaktywniejsza, liczy się liczba postów, nie nasza ocena.

        Mamy nadzieję, że jednak pozostaniesz z nami, bardzo na to liczymy, jak i zapewne inne użytkowniczki
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Gratulacje Gienkak
          Mimo wszystko ja się staram i nic Nie wiem co ja robię źle Już chyba nawet nie warto tu pisać bo widać że dziewczyny są tu na forum tylko aby wygrać kocyk No przykro mi to pisać ale taka jest prawda droga Redakcjo a myślałam że się tu zatrzymam na dłużej Trudno ...
          Lara5 próbuj dalej i udzielaj się napewno w końcu sie uda, a z tymi słowami że dziewczyny są i znikają po ogłoszeniu wyników tygodniowych też z przykrością muszę się zgodzić - przykre to bardzo

          Skomentuj


            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

            Dokładnie Lara5 liczy się ilość postów, które w danym tygodniu konkursowym zamieścisz na forum. jak przychodzi poniedziałek to ja już widzę, kto zamierza w danym tyg powalczyć, bo większość postów jest autorstwa 1-2 osób. Twoją obecność faktycznie dało się ostatnio zauważyć ale innych wpisów było więcej. Musisz po prostu przysiąść przez kolejny tydzień i non stop pisać, bo widzę że ostatnio przybyło nowych forumowiczek i jest rywalizacja. Zostań z nami, będę za Ciebie trzymała kciuki, żebyś w końcu wygrała swój kocyk

            Skomentuj


              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              Lara5 próbuj dalej i udzielaj się napewno w końcu sie uda, a z tymi słowami że dziewczyny są i znikają po ogłoszeniu wyników tygodniowych też z przykrością muszę się zgodzić - przykre to bardzo
              27otsifem takie osoby też widziałam w testowaniu, które często załapywały się na testy, ale nie zamieściły żadnego innego posta, jak tylko "Chcę testować zestaw.....'' No w sumie zakazu nie ma, ale trochę to niesprawiedliwe względem tych co wnoszą coś merytorycznego i pomocnego do forum a nie tylko czyhają żeby coś za darmo zdobyć!

              Skomentuj


                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                27otsifem takie osoby też widziałam w testowaniu, które często załapywały się na testy, ale nie zamieściły żadnego innego posta, jak tylko "Chcę testować zestaw.....'' No w sumie zakazu nie ma, ale trochę to niesprawiedliwe względem tych co wnoszą coś merytorycznego i pomocnego do forum a nie tylko czyhają żeby coś za darmo zdobyć!
                z tym też się zgadzam bo też takie osoby przewinęły mi się - przykre to wszystko =/, też dziewczyny aby wygrać odświeżają wątki które umarły dwa lub trzy lata temu - niby np. udzielając porady dziewczynie która wówczas była w ciąży - wiadomo że dziecko jest już na tym świecie - więc tak naprawdę wszystko rozbija się o ilość a niestety nie jakość bardzo często

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  z tym też się zgadzam bo też takie osoby przewinęły mi się - przykre to wszystko =/, też dziewczyny aby wygrać odświeżają wątki które umarły dwa lub trzy lata temu - niby np. udzielając porady dziewczynie która wówczas była w ciąży - wiadomo że dziecko jest już na tym świecie - więc tak naprawdę wszystko rozbija się o ilość a niestety nie jakość bardzo często
                  heheh też to widziałam, te stare wątki.... bez komentarza!
                  To co kibicujemy teraz Larze5

                  Skomentuj


                    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    heheh też to widziałam, te stare wątki.... bez komentarza!
                    To co kibicujemy teraz Larze5
                    to oczywiście, że trzymam kciuki ja również

                    Skomentuj


                      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                      Ja tez wcześniej dużo pisałam i nie wygrywałam..nie ma co się poddawać :-) ale jak najwięcej się udzielać :-) z tego co wiem, liczą się posty dłuższe niż" zgadzam się " czy coś w tym stylu..też chętnie bym wygrała taki kocyk ale u mnie z czasem różnie pywa..pozostaje mi życzyć Tobie Laro5 powodzenia :-)))

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        gienkak gratuluje serdecznie a tego co kojarze ja kocyk otrzymałam za plus minus dwa tygodnie od daty ogłoszenia wyników
                        dziękuje ślicznie
                        już nie mogę się doczekać

                        Skomentuj


                          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                          Uwaga, z przyjemnością informujemy, że najaktywniejsza fanka minionego tygodnia to macdzia.

                          Serdecznie gratulujemy!
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                            Gratulacje macdzia

                            Skomentuj


                              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                              Na wstępie gratuluję zwyciężczyni
                              Ale mam też pytanie. Jestem tu nowa więc może być głupie Mogę pisać z Wami nie będąc zalogowana?

                              Skomentuj


                                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                Na wstępie gratuluję zwyciężczyni
                                Ale mam też pytanie. Jestem tu nowa więc może być głupie Mogę pisać z Wami nie będąc zalogowana?
                                pradip - trzeba się zalogować
                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X