Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

    mam wpisany... gdybym nie miała, nie pytałabym :P

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

      Dziewczyny,

      wybieramy testerki według kolejności zgłoszenia, ale muszą mieć, w momencie zgłoszenia, wpisany adres.
      Pierwsza lista testerek, którą wysłaliśmy do administratorów bazy danych wróciła uzupełniona w 30%!

      W międzyczasie zorientowaliśmy się (dzięki Wam!), że w dwóch różnych miejscach (na stronie w portalu i na forum) podaliśmy różną treść do wpisania w zgłoszeniu - dlatego musieliśmy przejrzeć całość raz jeszcze i uznaliśmy zgłoszenia zawierające zarówno numer zestawu, jak i opis.

      Pierwsze koty za płoty, jak mówią - i my, w redakcji, uczymy się obsługi tak dużych akcji testowania. Robimy to dla Was i mamy nadzieję, że będziecie z niej zadowolone

      pozdrawiamy serdecznie,
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

        kusia_ss, w Twoich danych brakowało nazwy ulicy i numeru - jest tylko imię, nazwisko, kod i miasto. Jeśli widzisz, ze masz uzupełnione wszystko, zrób zrzut ekranu i wyślij na adres forum@babyonline.pl, a przekażemy to do wyjaśnienia programistom.
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

          Redakcjo naprawdę doceniam testy konsumenckie i możliwość przetestowania produktu przed zakupem.

          Ale... moje konto w ja.polki jest uzupełnione od dawna (imię, nazwisko, adres, numer telefonu), moje zgłoszenie było poprawne (zawierało numer zestawu) a do testów załapała się osoba, która zgłosiła się po mnie... Pytam więc "jak to możliwe"? :P

          Skomentuj


            Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

            jedyne czego nie mam uzupełnionego to numeru mieszkania bo mieszkam w domu jednorodzinnym

            te dane mam podane od momentu rejestracji na forum czyli od maja

            Skomentuj


              Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

              Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
              kusia_ss, w Twoich danych brakowało nazwy ulicy i numeru - jest tylko imię, nazwisko, kod i miasto. Jeśli widzisz, ze masz uzupełnione wszystko, zrób zrzut ekranu i wyślij na adres forum@babyonline.pl, a przekażemy to do wyjaśnienia programistom.

              wysłałam maila ze zrzutem moich danych i liczę na odpowiedź

              Skomentuj


                Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                kusia_ss, w Twoich danych brakowało nazwy ulicy i numeru - jest tylko imię, nazwisko, kod i miasto. Jeśli widzisz, ze masz uzupełnione wszystko, zrób zrzut ekranu i wyślij na adres forum@babyonline.pl, a przekażemy to do wyjaśnienia programistom.
                a czy mogę się dowiedzieć co w moim zgłoszeniu było nie tak?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                  Też mam dane uzupełnione... byłam 10-ta. Wysyłam zrzut.


                  Skomentuj


                    Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                    Hipotetycznie... biorąc pod uwagę, że wszystkie Panie przede mną, zgłoszone od 10:00 wg. forum miały uzupełnione dane i spełnione wszystkie warunki lista powinna przedstawiać się tak: (zestaw nr2/ hipp bio Combiotik 3)

                    anuszka66
                    dd87
                    liucha1979
                    mb84
                    berlinka85
                    AnKoSa
                    aga537qmi
                    wyjadlowska9
                    bacardi8888
                    Angel1090

                    Pogubiłam się, nie wiem już jak to było patrzone


                    Skomentuj


                      Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                      Wszystkie Wasze zgłoszenia przesyłamy do administracji bazy danych - w pierwszej dwudziestce aż 7 osób nie ma podanej tylko ulicy - czekamy na odpowiedź.
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                        Angel, Twoje zgłoszenie jest chyba 96 wpisem (spośród wszystkich) - na pewno nie mieści się w pierwszej "10" zgłoszeń na 2 zestaw. Sprawdź, proszę na spokojnie.


                        Napisane przez Angel1090 Pokaż wiadomość
                        Hipotetycznie... biorąc pod uwagę, że wszystkie Panie przede mną, zgłoszone od 10:00 wg. forum miały uzupełnione dane i spełnione wszystkie warunki lista powinna przedstawiać się tak: (zestaw nr2/ hipp bio Combiotik 3)

                        anuszka66
                        dd87
                        liucha1979
                        mb84
                        berlinka85
                        AnKoSa
                        aga537qmi
                        wyjadlowska9
                        bacardi8888
                        Angel1090

                        Pogubiłam się, nie wiem już jak to było patrzone
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                          UWAGA! Wszystkie sprawy do wyjaśnienia, zwiazane z testowaniem HIPP, prosimy zgłaszać do jutra na adres forum@babyonline.pl - sprawdzimy je z administratorami. Potem reklamacje będzie można składać zgodnie z zapisami regulaminu.
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                            Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                            Angel, Twoje zgłoszenie jest chyba 96 wpisem (spośród wszystkich) - na pewno nie mieści się w pierwszej "10" zgłoszeń na 2 zestaw. Sprawdź, proszę na spokojnie.
                            Pod wpisem może i tak. Ale patrzę od godz. 10:00


                            Skomentuj


                              Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                              Napisane przez Angel1090 Pokaż wiadomość
                              Pod wpisem może i tak. Ale patrzę od godz. 10:00
                              Angel weź poprawkę na fakt, iż zegarek jest źle ustawiony i w realnym czasie godzina 10 to wg zegarka forumowego godzina 8...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i firmą Hipp

                                Napisane przez kusia_ss Pokaż wiadomość
                                Angel weź poprawkę na fakt, iż zegarek jest źle ustawiony i w realnym czasie godzina 10 to wg zegarka forumowego godzina 8...
                                A to ja wiem od dawna, dlatego sądziłam, że trzeba "wbić" się w forumowe godziny

                                No ale cóż, skoro się nie udało to nie udało, trudno następnym razem może będzie lepiej


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X