Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

    Witam Własnie zaczelam uzywac kosmetykow Pharmaceris B-Baby i jestem z nich bardzo zadowolona Kosmetyki te są wydajne wystarczy mała ilość kosmetyku by umyc i nawilzyc moje malenstwo Moja miesieczna coreczka i ma bardzo delikatna i wrazliwa skore sklonna do podraznien zanim zaczelam uzywac kosmetyki tej firmy moje malenstwo mialo podrazniona skore (krostki na buzce i szyji) po 3 dniach stosowania zelu i balsamu podraznienia prawie calkowicie zeszly takze jestem bardzo zadowolona z tych dermokosmetykow Polecam wszytstkim mama na wrazliwa skore ich malenstw

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

      Witam.
      Jesteśmy po tygodniowym teście kosmetyków.
      Zaczynamy więc. Zarówno żel jak i balsam to kosmetyki godne polecenia. Po pierwsze godne pochwalenia jest opakowanie a w zasadzie umieszczenie w obydwu butelkach pompek. U nas przy jednoosobowym składzie podczas mycia maleństwa to bardzo dobre rozwiązanie. Łatwość i nie za duża ilość wyciśniętego kosmetyku to kolejny plus. Jestem tą szczęśliwą posiadaczką niespełna 6-miesięcznego synka o bujnej czuprynie i dlatego ja preferuje kosmetyk 2 w 1 czyli żel do mycia zarówna ciała jak i głowy. Bezzapachowa i bezbarwna konsystencja to kolejny walor. Pomijam już że zapachowe kosmetyki mogą uczulać, to dla mnie niezwykły jest zapach - naturalny niemowlęcia i dlatego nie ma potrzeby zabijać go zapachowymi kosmetykami. Od początku narodzin mojego synka używamy balsamu zamiast popularnej oliwi dla niemowlaka(oliwkę używa mama. Szybkość i łatwość rozsmarowywania to także pozytywna cecha balsamu pharmaceris. Na razie niestety nie umiem jeszcze ocenić wydajności kosmetyków...ale po ilości jaka potrzebna jest jednorazowo do pielęgnacji malucha wydaje się że tez będzie plus tych kosmetyków. Kończąc...mogę powiedzieć że nie zawiodłam się. Sama używam kosmetyków pharmaceris..wprawdzie innej serii jednak mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć..że nie zawiodłam się na tej marce. Brawo!!!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

        Kosmetyki dotarły bardzo szybko.Rewelacyjne opakowanie, bardzo wygodne w użyciu.Od razu zabralismy sie z synkiem do testowania.Żel do kapieli bardzo wydajny, bardzo delikatny zapach, najwazniejsze nie uczula (synek ma bardzo wrazliwa skórę).Po kąpieli uzylismy balsamu.Ma bardzo fajną konsystencję, łatwo sie rozprowadza a skóra jest po nim obłędnie delikatna.Jak najbardziej zachęcam do zakupu dermokosmetyków dla Pharmaceris B-Baby.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

          Teraz po paru dniach moge w 100 % stwierdzic , ze produkty te sa rewelacyjne !!! Skóra mojego synka jest gladziutka

          Skomentuj


            #50
            Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

            Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby z naszą 4-miesiączną Oliwką. Po 10 dniach stosowania żelu i balsamu jesteśmy bardzo zadowolone Pierwsze, na co zwraca się uwagę to delikatna konsystencja i brak zapachu. Żel jest wydajny, a balsam niezwykle przyjemny w stosowaniu - szybko się wchłania, nie jest tłusty i nie pozostawia zbędnego filmy na skórze. Córka uwielbia masaż tym balsamem, a dla mnie ważne jest, że piżamka nie przykleja się później do skóry. Zainstalowane w obu opakowaniach pompki niezwykle ułatwiają codzienną pielęgnację (każda młoda mama wie, jak trudno jest wykonywać niektóre czynności jedną ręką )

            Bez wahania polecam te kosmetyki i dołączam je do innych "Pharmaceris-ów", z których jestem zadowolona.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

              No to teraz czas na ocenę balsamu - użyliśmy go na razie kilka razy, ponieważ Tosia nie ma suchej skóry i nie chcemy jej niepotrzebnie przyzwyczajać do tego typu kosmetyków :-) ALE do masażu nadaje się idealnie! ma bardzo dobrą delikatną niemal wodnistą konsystencje, co zapewnia dobry poślizg :-) no i szybko się wchłania, co jest plusem, jeśli chodzi o późniejsze szybkie zakładanie piżamki ;-) i znów nie pachnie W OGÓLE! to jednak dziwne, hihi, choć w przypadku balsamu niej mi przeszkadza, niż w przypadku żelu do mycia :-)

              Skomentuj


                #52
                Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                Witam Mamusie!

                Rownież mi udało się zakwalifikować do testowania kosmetyków Pharmaceris B-Baby. Cieszę się, że będę miała okazję wypróbować kosmetyki dla mojej córeczki.

                Michalinka ma 8 miesięcy i wrażliwą skórę, często wyskakują „suche” placki. Od tygodnia używamy produktów, które otrzymałyśmy do przetestowania i jak do tej pory skóra mojego maluszka ma się świetnie.
                Mogę napisać, że balsam jest rewelacyjny, świetnie się wchłania i to bardzo szybko co dla mnie jest ważne przy mojej wiercipięcie . Żel jest także bardzo dobry. Przede wszystkim jest wydajny. Oprócz tego mam wrażenie, że lekko natłuszcza skórę i sprawia, że jest bardzo przyjemna w dotyku, jak po emolium. Kosmetyki są bezzapachowe, co dla mnie jest olbrzymim plusem.

                Opakowanie bardzo praktyczne i „miłe” dla oka. Po pierwsze, butelki mają pompki, które są dla mnie rewelacyjne w użyciu, nie trzeba podnosić butelki.


                Z czystym sumieniem mogę polecić te kosmetyki innym mamom dla swoich skarbów, jest to idealne połączenie kosmetyku i ochrony wrażliwej skóry dla naszym maleństw.

                Cieszę się bardzo, że miałam z córeczką możliwość ich testowania.
                Polecam Wszystkim

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                  Witam wszystkich ja również dostałam paczuszkę od Pharmaceris a w niej Balsam nawilżający dla dzieci i Żel do kąpieli.

                  Bardzo, bardzo dziękuje za kosmetyki.

                  Moja córeczka ma obecnie 14 miesięcy i uwielbia się kąpać.
                  Oceniam kosmetyki bardzo pozytywnie.
                  Podoba mi się się szata graficzna i forma pompki w dozowaniu kosmetyku.
                  Balsam do ciała jest rewelacyjny, łatwo się rozsmarowuje,ma delikatna konsystencję i przede wszystkim szybko się wchłania, co jest równie ważne.Zapach jest taki delikatny i miły.
                  Balsam nie uczula mojej córeczki.
                  Przechodząc do żelu do kąpieli to również hit. Jest wydajny,nie uczula, pozostawia skórę gładką a włosy są delikatne, błyszczące i nie elektryzują się.

                  Oceniam te kosmetyki bardzo pozytywnie i z czystym sumieniem polecam je każdym mamom.Ciesze się bardzo ,że dostałam się do testowania kosmetyków i dziękuję jeszcze raz;-)))

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                    witam , i ja znalazłam się w gronie 2000 szczęśliwców i mimo, iż dostałam tylko próbki to jestem zadowolona. Szczerze mówiąc zapomniałam o tej akcji i miło mnie zaskoczyliście.

                    Pharmaceris B Baby, Balsam nawilżający do ciała dla dzieci

                    -kosmetyk niezwykle wydajny, przy 1 próbce mieliśmy na aż 3 aplikacje, a uwierzcie mi to jest sukces
                    - wydaje się, że kosmetyk nie ma zapachu ale po wybalsamowaniu ciałka mogę śmiało stwierdzić, że pozostawia bardzo delikatny, dziecięcy zapach i co z tym idzie nie gryzie się z innymi kosmetykami ani ubrankami
                    - nie powoduje uczuleń- mój mały ma tendencje do trądziku niemowlęcego a także do malutkich krostek gdy coś mu nie odpowiada
                    -balsam bardzo dobrze nawilża skórę, niemowlę ma to do siebie, że ma bardzo cieniutką skórę podatną na odwodnienie. Pharmaceris B Baby daje nam 24h nawilżenie, ciałko malucha jest bardzo miękkie i gładki co nas oboje niezwykle cieszy.

                    szczególnie polecam używać balsamu gdy maluch nie jest do końca wytarty, kosmetyk rozsmaruje się lepiej a ponadto można wykonać masaż ( czyli coś, co dla dziecka jest prawdziwym wybawieniem).

                    Także zwalcza pieluszkowe zapalenie skóry- idealne!

                    Wcześniej używałam głównie Oilatum i emolium ale teraz śmiało przerzucę się na Pharmaceris

                    cena adekwatna do jakości, łatwa aplikacja dzięki pompce.


                    Pharmaceris B Baby, Żel delikatny do mycia ciała i głowy dla dzieci

                    -bardzo ładny delikatny zapach
                    - bardzo dobrze się pieni wystarczy mała ilość by gąbka zamieniła się w masę piany
                    - dobrze oczyszcza każda fałdkę dziecka, idealnie radzi sobie z kremami na odparzenia (zmywa je bezbłędnie)
                    - skóra nie lepi się po nim, łatwo się spłukuje
                    - 1 saszetka wystarczyła mi na 2x a więc to już dobrze!
                    - nie uczula! Jest bardzo łagodny dla oczu, nawet gdy niechcący niewielka ilość znajdzie się w oczku dzieciaczek nie płacze
                    - co dodatkowo mnie jeszcze cieszy żel ma właściwości nawilżające i po wytarciu malucha nie ma konieczności balsamowania go ( ale ja i mój maluszek lubimy masaże więc wybieramy pełną opcję), i jeszcze jedno: zauważyłam zbawienny wpływ na moje dłonie. Po żelu Pharmaceris B Baby moje dłonie odżyły, stały się gładkie i miękkie!

                    Dla mnie zestaw na piątkę! Dziękuję serdecznie

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                      Własnie dostałam próbki kosmetyków moze nie dużo ,2 żele i 2 balsamy sa delikatne dla skóry maleństwa ,bardzo fajnie się wchłaniaja balsam delikatny jak mleczko.nie uczula ,Jestem zadowolona z tego produktu.polecam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                        Ja tez dostałam juz kosmetyki i jak dla mnie a raczej dla mojego synka - rewelacyjne, balsam szybko się wchłania, a skóra po nim jest bardzo delikatna i gładka, moje ręce przy okazji tez się nawilżają. Umyłam włoski dziecka żelem i były takie fajne puchate i aksamitne, łatwo się rozczesywały. Super !

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                          Mi również udało się zakwalifikować do testu i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. BARDZO DZIĘKUJĘ Pharmaceris Baby !

                          Muszę stwierdzić, że otrzymane kosmetyki są naprawdę niesamowite. Miałam okazje korzystać już z wielu preparatów do kąpieli niemowląt i małych dzieci, jednak niestety żaden z wypróbowanych nie spełnił moich oczekiwań aż do chwili obecnej.

                          Ogólnie mówiąc:
                          - ładna szata graficzna opakowań, przyciąga wzrok dziecka
                          -duży plus za pompkę, którą można blokować, dzięki czemu butelkę można wrzucić dziecku do wanny bez obawy że płyn wypłynie
                          - aplikator (pompka) umożliwia wydobycie odpowiedniej ilości płynu
                          - długi termin przydatności
                          - pojemnik jest ekonomiczny, płynu starcza naprawdę na długo

                          Jeżeli chodzi o ŻEL DO MYCIA CIAŁA I GŁOWY DLA DZIECI to jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ:
                          -nie zawiera substancji zapachowych,
                          - jest neutralny dla oczu dziecka, nie szczypie, nie podrażnia
                          - nie zawiera barwników, nie podrażnia skóry dziecka
                          - skóra po kąpieli jest delikatna, gładka
                          -włosy łatwo się rozczesują ( powstaje bujna czuprynka)
                          - łatwo się spłukuje
                          - mały minus za to ze słabo się pieni i ciężko za jednym razem umyć całe ciało dziecka


                          BALSAM NAWILŻAJĄCY DO CIAŁA DLA DZIECI

                          - dzięki płynnej konsystencji produkt łatwo się wchłania
                          - niewielka ilość płynu wystarcza na wsmarowanie w całe ciało
                          - doskonale nawilża
                          - pompka ułatwia i przyspiesza aplikacje
                          -produkt nie posiada zapachu

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                            Im dłużej stosuje te kosmetyki jestem bardziej zadowolona. Córcia (2 latka i 3 miesiące) miała bardzo suchą skórę na główce coś w rodzaju delikatnego łupieżu po kilkakrotnym stosowaniu zelu stan skóry znacznie sie poprawił. a 2 i pół miesiecznej córci tez bardzo pasuje. jedynie brakuje mi zapachu ale to ze jezt bezwonny to raczej zaleta przy kosmketykach dla dzieci

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                              Witam wszystkie mamy i tatusiów
                              Ja dostałam próbki do testowania. Nie za dużo, aby móc obiektywnie podsumować produkty, ale postaram się przedstawić swoje spostrzeżenia.

                              Żel do mycia bardzo wydajny, pozostawia na skórze nawilżającą "barierę", skóra jest gładziutka. Jest wydajny. 2 próbki wystarczyły na około 6 myć. Nie ma specjalnego zapachu, ale tu nie chodzi o zapach, a o działanie.

                              Balsam ma rzadką konsystencję dzięki czemu świetnie się rozsmarowuje, przede wszystkim szybko, a sam balsam szybko się wchłania. Skóra jest widocznie nawilżona. 2 próbki wystarczyły mi na 5x wysmarowania całego ciałka mojego 2-miesięcznego wielkoluda

                              Mój synek ma problemy ze skórą, w szpitalu lekarka powiedziała, że może mieć AZS albo łojotokowe zapalenie, więc obserwowałam czy nic się nie dzieje. Po używaniu przez 6 dni obu kosmetyków nie zauważyłam, aby coś się działo, żadna wysypka ani rumień się nie pojawiły.

                              Podsumowując bardzo dobre wrażenie użytkowe zrobiły na mnie oba kosmetyki. Cena przystępna, gdyż są wydajne. Bardzo podoba mi się dobrze widoczny napis, iż kosmetyki są od urodzenia, gdyż często miałam problem, aby doszukać się takiej informacji na innych kosmetykach i kupując na internecie 1 płyn do kąpieli po otrzymaniu go okazało się iż jest od 2 miesiąca. W aptece widziałam opakowania i uważam, ze zastosowanie pompki w obu przypadkach jest bardzo wygodne. Jak tylko skończymy kosmetyki, które mamy w łazience na pewno zastanowię się nad zakupem kosmetyków Pharmaceris z tej serii.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                                Witam!
                                Dostałam ostatnio od listonosza próbki kosmetyków i powiem szczerze są świetne. Córka nie ma po nich nic. Jej skóra jest gładka i dobrze się smaruje balsamem. Także polecam każdej mamie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X