Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Mi udało się kiedyś kupić emulsję(500 ml) i krem(75) w promocyjnym zestawie za 49,99 zł.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy testujących maluszków

      Dziękuję

      A tak przy okazji to muszę zmienić zdjęcie na profilu bo to jest już bardzo nieaktualne

      Skomentuj


        Odp: Mamy testujących maluszków

        Mam na imię Ania, mam 33 lat i jestem mamą Mateuszka, który ma 2 latka i 8 miesięcy. U Matiego gdy miał 4 miesiące stwierdzono skazę białkową i AZS; na szczęście skaza minęła, ale z problemami skórnymi walczymy cały czas. O akcji Oliatum dowiedziałam się przypadkowo z inetrnetu, wypełniłam ankietę i kompletnie o niej zapomniałam Używaliśmy już różnych emolientów, ale Oliatum było troszkę zbyt drogie Baaardzo się cieszymy, że dostaliśmy taki fajny prezent

        Skomentuj


          Kolejny dzień...

          testowania. Wczoraj net mi siadł, więc piszę dzisiaj. Tak to już jest z mobilnym internetem- przekroczyłam limit
          Wypowiem się na temat kremiku- suche policzki Maluszka (po chusteczkach) już nie są suche, a śliczne, mięciutkie, jak pupa niemowlaka. To samo dotyczy całej buźki.
          Emulsji mamy jeszcze troszkę, więc oszczędnie nalewam, ale... i tak działa bez zarzutu- czyli skuteczność potwierdzona. Nadal nie smaruję żadnym balsamem ani mleczkiem do ciałka.
          Dzisiaj jeszcze nie kąpałam swego Synka, ale jak się łaskawie obudzi, to znów pochlapiemy w kąpieli bez piany. Mały chyba się już do tego przyzwyczaił, że nie ma pianki... Za to dzielnie pomaga się myć Zresztą wtajemniczyłam Go w całe to testowanie i przyznam, że wszystko rozumie

          Pozdrawiam wszystkie testujące Mamuśki i nie tylko! Do jutra!

          P.S. A Oilatum Soft polecam tym, które nie znają i znają jego dobroczynne działanie

          Skomentuj


            Odp: Paczuszkę czas otworzyć

            Witam! I nam się fajnie ją otwierało Pozdrawiamy!!!!

            Skomentuj


              Odp: Mamy testujących maluszków

              Witam

              Mam 29 lat.Jestem mamusią 3 wspaniałych synków.O testowaniu oliatum soft dowiedziałam się przypadkowo z internetu.Wypełniłam formularz no i udało się.Jesteśmy w trakcie testowania produktu.Myślę że jest ok, skóra jest fajnie nawilżona.Jedynie co mi brakuje to chyba zapachu, chodź wiem że dzieci nie powinny być kąpane w zapachowych płynach

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Ktoś siępytał gdzie reszta testerek???
                Niektóre po prostu nie testują a sprzedają otrzymane produkty

                http://allegro.pl/oilatum-soft-emuls...721318831.html


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  Na początku chcemy się przedstawić: mama Ania, synuś Mateuszek-witamy serdecznie. Bardzo się cieszymy, że dostaliśmy możliwość używania kosmetyków Oilatum Soft, znamy je z próbek i wiemy, że są dobre dla skóry Mateusza Mateusz jako 4 miesięczny bobas miał zdiagnozowaną skazę białkową i ASZ; skaza minęła, ale problemy ze skórą zostały do dziś
                  Dość o nas, zaczynamy testowanie-3... 2... 1... START!!!
                  Pierwsze moje spostrzeżenie jest takie, że cena jak dla mnie jest zbyt wysoka: prawie 30zł za taki mały krem, to lekka przesada. Cena emulsji do kąpieli też troszkę powala
                  Zapach kosmetyków, jak dla mnie super! Nie przepadam za zbyt mocno pachnącymi płynami do kąpieli
                  Działanie płynu jest zadowalające, przy codziennym użytku widać, że skóra jest bardziej nawilżona i gładsza
                  Działanie kremu też oceniam dobrze
                  Podsumowując: kosmetyki nam odpowiadają, ich cena nie bardzo
                  Polecam je mamom, których dzieciaczki mają problemy skórne

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Ja już zaczęłam testować
                    Wcześniej stosowałam dla maluszka produkty z innej firmy, ale chciałam spróbować coś innego, bo tamto nie było rewelacyjne.

                    Skomentuj


                      Odp: Kolejny dzień...

                      I u NAS EMULSJA SPRAWDZA SIĘ NA STO DWA HIHIHI, NAJPIĘKNIEJSZE JEST TO ŻE SKÓRA PRZYJEMNIE PACHNIE NIEMOWLAKIEM JAK TWIERDZI MÓJ MĄŻ, JEST INTENSYWNIE NAWILŻONA, TAKA JAKBY T OKREŚLIĆ DELIKATNA JA BYM POWIEDZIAŁA NAWET MIĘCIUTKA I NIE POTRZEBNE SĄ INNE KOSMETYKI DO NAWILŻANIA TYPU OLIWKA, BALSAM oILATUM MA TO WSZTKO W JEDNYM KOSMETYKU I Z POZORU DROŻSZE W PRAKTYCE STAJE SIĘ TAŃSZE E EKSPLOATACJI HIHIHI

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy testujących maluszków

                        Witam,
                        Jestem Magda Ciężarna mama 13-to miesięcznego Beniamina. O możliwości testowania Oliatum dowiedziałam się od siostry i jestem bardzo zadowolona że mi się udało... U mojego synka stwierdzono AZS i łojotokowe zapalenie skóry... Już kiedyś stosowałam Oliatum ale musiałam zaprzestać ze względu na silną alergię, ale teraz powoli znowu mu dodaję do kąpieli i jak na razie jest super.

                        Skomentuj


                          moja rodzinka zadowolona z emulsji i kremu Oilatum Soft

                          Cieszę się,że jako jedna z 400 ambasadorek zostałam zakwalifikowana do dalszego etapu akcji Oilatum ® Soft. Od dnia kiedy dotałam przesyłkę stosujemy do kąpieli Emulsję a potem używamy kremu i widzę,że nasza skóra jest bardziej nawilżona i delikatna, ja ponieważ mam suchą skórę na nogach smarowałam kilka razy w ciągu dnia i już mi się podoba ten krem bo nie mam wysuszonej skóry, mojemu mężowi pękają pięty a odkąd zaczoł smarować kremem Oilatum to jest zadowolony z efektu,a dziecko miało za uszkiem taki strupek a po posmarowaniu kremem zaczęło mu to schodzić.Więc my bardzo zadowoleni jesteśmy i polecmy te dwa produkty do pięlegnacji nie tylko dzieci ale i całej rodziny

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            My z opisami poczekalysmy chwilke Nie ma co oceniać po jednym użyciu, ale faktycznie-kosmetyki rewelacja! Krostki wokół ust znikaja, a to nasza najwieksza zmora. Widzę, że cena bedzie warta efektów.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy testujących maluszków

                              Napisane przez beniaminowa Pokaż wiadomość
                              Już kiedyś stosowałam Oliatum ale musiałam zaprzestać ze względu na silną alergię, ale teraz powoli znowu mu dodaję do kąpieli i jak na razie jest super.
                              Witam serdecznie nie wiem czy dobrze zrozumiałam- silna alergię na Oilatum??

                              Skomentuj


                                Odp: Testujące maluszki

                                Napisane przez 88_ilonka Pokaż wiadomość
                                Ania jest okropnym łobuziakiem, dopiero co nauczyła się siedzieć, a już chce chodzić :-)
                                nasz Marcinek dopiero zaczyna się podciągać, ale od razu chciałby do siadania i ćwiczy szczebelki w łóżeczku tak mocno, że jak mu nie wychodzi wstawanie to bardzo po nich krzyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X