Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: zawartość paczki

    i ja już otrzymałam paczuszkę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Witam wszystkie testerki Dziś dotarła paczuszka i do nas - dziękujemy, czas zacząć test

      Skomentuj


        Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

        Mój synek ma dermografizm (przy nawet lekkim otarciu tworzy się pokrzywka i zaczerwienienia), dlatego pokładam dużą nadzieję w otrzymanych dziś kosmetykach Oilatum Soft. Test czas zacząć

        Skomentuj


          atopowe zapalenie skóry a Oilatum

          Witam wszystkie mamy
          Moja córeczka, też ma problemy ze skórą cierpi na atopowe zapalenie skóry, bardzo się cieszę, że zostałam wybrana na testerkę Oilatum Soft. Cenię sobie ten kosmetyk bo już miałam do czynienia z nim wcześniej i widziałam jaką ulgę przynosi. Obecnie córeczka ma 3,5 roku i atopowe zapalenie skóry wróciło po 3 latach. Troszkę to inaczej wygląda niż wieku niemowlęcym. Teraz to brzydkie zaczerwienienia pod paszkami i na pośladkach. Od dzisiaj powracam do kąpieli w emulsji Oilatum Soft. Krem Oilatum to dla mnie nowość, zobaczymy jak się spisze
          A teraz pytanie jak wy sobie radzicie z atopowym zapaleniem skóry u waszych dzieci?

          Skomentuj


            Odp: zawartość paczki

            Ja także jestem zadowolona z zawartości paczki, już sam fakt, że kosmetyki są bezzapachowe daje duże nadzieje na kąpiel bez podrażnień

            Skomentuj


              pierwsza "kąpiel" w Oilatum soft z przebojami.

              witajcie drogie mamusie Dziś i do nas dotarła paczuszka więc szybko zadecydowaliśmy , że przy wieczornej kąpieli ją wypróbujemy. Nadeszła pora mycia , a tu nie ma wody więc bliźniaki zostały w łazience rozebrane a mamusia poleciała ratować sytuację . dobrze , że mamy w domy zawsze zapas wody w 5 litrowych bańkach więc podgrzałam ją i kąpiel w misce bo wanienki już brak. Myślałam , że Oilatum będzie się pienił , a tu niespodzianka. jak wlewałam go do wody to maluchy krzyknęły mleczkoNa opakowaniu przeczytałam żeby nie używać już innych środków myjących więc zastanawiałam się czy do myje moich łobuziaków, ale skóra była czyściusieńka , miękka i przyjemna w dotyku. przyszła kolej na krem , ale tylko w miejscach gdzie wiem , że bąble mają suchą skórkę( tak też do porównania z nie posmarowaną skórką. )Krem bardzo dobrze się wchłania nie pozostawia tłustego filmu a skóra jest w tym miejscu wyraźnie miększa i bardziej nawilżona.Ciekawe jak będzie się zmieniała skóra ww tych suchych miejscach po dłuższym stosowaniu??
              Mam nadzieję , że ta przygoda da dziś moim dzieciom spokojny sen i ja też się wyśpię
              A jakie są wasze przygody z Oilatum???

              Skomentuj


                Tymon testuje :P

                Witam Panie i Panów,
                Nazywam się Tymon i mam 9 miesięcy. Od dnia dzisiejszego będę waszym testerem nowej linii kosmetyków Oilatum.
                O godzinie 19.40 przybył kurier z paczką. Świetnie, bo akurat przed kąpielą. (A właśnie jak się nią potrząsnęło to fajnie grzechotała). Jak zawartość? Super, dostaliśmy krem oraz emulsję do kąpieli.
                Zaraz wskoczyłem do kąpieli. Cieplutko, milutko, emulsja wlana... mmmm... aż się troszkę sennie zrobiło. Teraz tylko wycieranie, wmasowanie kremiku, pidżamka i spać.
                Dobranoc wszystkim.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  My też dostaliśmy dzisiaj paczkę
                  Mój Synek Miłoszek ma prawie 6 miesięcy i bardzo wrażliwą skórę, szczególnie na brzuszku.
                  Ostatnio miał duże czerwone i suche placki na brzuszku na które nie pomagały żadne zwykłe kremy. Tydzień temu postanowiłam sama kupić zestaw oliatum (emulsję do kąpieli i krem dla dzieci), ponieważ brzuszek wyglądał coraz gorzej. Po tygodniu poprawa około 80% Miłoszka kąpiemy codziennie w emulsji oliatum, a po kąpieli smarujemy kremem całe ciałko. W ciągu dnia raz smarujemy brzuszek. Czerwone plamy prawie całkowicie zniknęły, skóra jest gładsza i moje dziecko jakieś piękniejsze
                  Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona
                  Zobaczymy czy uczulenie zejdzie całkowicie
                  kontynuujemy naszą kurację!

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Barti ma 10 miesięcy ma nietolerancję laktozy i w sumie od urodzenia(a urodził się jako purpurowo czerwony "indianin")ma problemy ze skórą na początku to było całe ciałko pokryte małymi czerwonymi plamkami pod skórą....potem jak poradzilismy sobie z tym problemem....nad oczmi i z boczku czoł zaczeły pojawiac się pojedyncze blado żółte plamy,mysleliśmy że to może ciemieniucha obok ....bo nasz Bobo miał bardzo długie włoski ale okazało się że to wynik alergi....dieta eliminacyjna na początku dał rezultaty no i oczywiście maści z apteki.Jednak jak tylko zrobiło sie ciepło to na twarzy zaczeły pojawiać się małe plamki...lekarz mówił że taka jego uroda ale skoro się drapał (bardzo dotkliwie)i robił się to coraz więkrzy problem....postanowił przepisać lek przeciw alergi(okazało się że na pyłki też jest uczulony).
                    Po około 3 tygodniach objawy troszeczke zelzyły ale nadal są co jakiś czas plamki i krostki...i taka szorstka skórka.......mamy w domu cały asortyment balsamó itp.teraz wypróbujemy Oilatum.....poniżek foto skóry i tej nieszczęsnej plamki....mam nadzieję że na tydzień będę mogła wkleić piękną zdrową fotkę
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Witam wszystkich szczęśliwców.Wczoraj dostałam maila a dzisiaj paczuszkę z produktami, podczas dzisiejszej kąpieli zaczniemy testowanie.
                      Krem już otworzyłam. Pisze, że bezzapachowy i nie kłamią. Jest super.
                      Miałam, kiedyś inny krem do skóry atopowej. Miał być bezzapachowy, a nie można było wytrzymać zapachu jakiegoś mleka.
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków po kąpieli w Oilatum Soft

                        Więc będę pierwsza Moja 4-miesięczna Hania w czasie kąpieli i zaraz po Pierwszy dzień testowania Oilatum Soft mamy już za sobą
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Witamy
                          My tez otrzymaliśmy dziś przesyłkę z produktami, od razu poszły w ruch do kąpieli

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            no i tak jak wcześniej pisałam w kwesti formalnej zeby było wiadomo w czym tki problem...dziś pierwszy dzień stosowania testowych produktów....opakowanie jest super....Bartkowi bardzo się spodobało....zabawa trwała dobrą godzinkę co dla mamy było zbawienne(mamy pierwszy plus........).
                            Zmartiwo mnie że nie ma tego słodkiego bobasowego zapachu ale wiem że to dla małych alergików dobra...(nie można mieć wszystkiego).
                            Emulsja jest super ,delikatnie się pieni(musuje),pozostawia skórę miekką(nawet ja poczułam).....bez zbędnej przesady mozna powiedzieć że ciałko tak czcigodnego faceta jak mały Bobo zostało doczyszczone z resztek dnia....a trzeba wiedziec że mały człowiek podczas nauki chodzenia ma prawo sie ubrudzić.
                            Po kąpieli kremik na buźkę... pełen czad ,krem wydajny(znaczy mało i treściwie)...skóra miękka i chyba narazie nie swędzi bo mały sie nawet nie łapie za szyję a to miejsce najbardziej okupowane w ciągu dnia.....narazie tyle zobaczymy co dalej ...pzdr i mam nadziję że moje błędy ort.was nie poraża....dysortograf się kłania...a mały terrorysta pogania i nie daje czasu na poprawki.....może jutro zacznę edytować w celu porawienia....dobrej nocy>
                            foto niżej
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Dzisiaj też odebrałam przesyłkę z Oilatum Soft i pierwszą kąpiel mamy już za sobą. Skóra córeczki jest bardzo dobrze nawilżona i miła w dotyku

                              Skomentuj


                                Filip wkracza do akcji

                                Witam,
                                Mam na imię Filip, właśnie dziś skończyłem 4 miesiące i akurat dziś otrzymałem paczkę z Oilatum.

                                Baaardzo się ucieszyliśmy oboje z Mamusią

                                Last edited by deneb3; 13-07-2011, 20:54.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X