Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Witam. Dzisiaj dostałam paczuszkę i juz zaczełam testowanie. Jestem bardzo zadowolona z emulsji do kąpieli. Skóra po kąpieli jest mięciutka. Duzy plus to to,że kosmetyki sa bezzapachowe i bardzo bezpieczne dla skóry maluszka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kąpiel z oilatum Tosia jak królowa Kleopatra

      To prawda,emulsja ma świetna konsystencję a ja jestem z niej bardzo zadowolona

      Skomentuj


        Odp: Oilatum wkracza do akcji

        Moja córeczka też miała krostki na buzi,które smarowałam tym kremem. Jestem z niego bardzo zadowolona

        Skomentuj


          Odp: oilatum soft

          Jak dla mnie same plusy stosowania tych produktów

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Mamy i my !. Dziewczynki zaskoczone ,że kosmetyki nie pachną ale jak się wysmarowały kremikiem od razu były zadowolone ,że skóra nie jest ściągnięta.... mała ma problemy,ze skórą na piszczelach i ramionkach ,jest chropowata i swędząca , po pierwszym zastosowaniu już widać zadowolenie na jej pysiu .Mam nadzieje ,że po wieczornej kąpieli i smarowaniu efekt będzie jeszcze lepszy. Tak więc zaczynamy testowanie

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Dzis dostalam przesylke Dziekujemy bardzo
              Wieczorkiem bedziemy testowac

              Skomentuj


                Odp: zawartość paczki

                jestem bardzo zadowolona z paczuszki szybko do nas dotarla nawet bardzo szybko
                kolorowe opakowania bardzo spodobaly sie naszej corci

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  Właśnie otworzyłam paczuszkę . Córcia troszkę zawiedziona, że nie pachnie....ale mimo to nie może doczekać się kąpieli. Kremik już wypróbowałam na brzusiu . Zapowiada się dobrze....

                  Skomentuj


                    Odp: zawartość paczki

                    My również dostaliśmy paczuszkę i zaczynamy testować od dzisiejszej kąpieli

                    Skomentuj


                      Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków po kąpieli w Oilatum Soft

                      Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków w czasie i po kąpieli z Oilatum Soft
                      Last edited by chwilka82; 13-07-2011, 18:21.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: zawartość paczki

                        Zawartość paczki bardzo mnie ucieszyła (w środku kremik i emulsja do kąpieli) już dziś ją wypróbujemy.

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Dzisiaj dotarła przesyłka zaczynamy test

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            hej mamuskido nas przed chwilka rowniez dotarla paczuszka,dzis wieczorem zaczynamy kapiel w Oilatum,a po kapieli bedziemy sie smarowac krememjestesmy bardzo zadowoleni z paczuszki,bedziemy na bierzaco pisac sprawozdania z produktow.pozdrawiamy Was

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              ale super! dotarła paczuszka Oilatum soft jestem pozytywnie zaskoczona!

                              po raz pierwszy skóra mojego synka jest tak gładka po kąpieli, jest taka delikatna i cudowna w dotyku. A to przecież pierwsza kąpiel w emulsji...
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Nadzia Testuje Oilatum Soft



                                Jeszcze raz witam wszystkich w moim wątku. Serdecznie zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami na temat kosmetyków Oilatum.
                                Mam nadzieję, że spędzimy tutaj wiele przyjemnych chwil.



                                Tak oto moje dziecię ucieszyło się z otrzymanych kosmetyków:



                                A jak Wasze pociechy zareagowały na prezent?



                                Jutro przestudiujemy informacje od producenta oraz skład emulsji oraz kremu i oczywiście pochwalimy się wrażeniami z kąpieli.



                                Dziewczyny, dostałyście już paczkę z Oilatum?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X