Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Ja także jestem bardzo zadowolona z możliwości testowania Oilatum Soft, choć przyznam że znałam te produkty już dużo wcześniej.To testowanie umocniło mnie jednak w przekonaniu że warto je stosować

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bolg testującej Poli

      Testowanie OILATUM SOFT -dzień VI

      Dzisiejsza kąpiel z Oilatum Soft była bardzo nietypowa. Po raz pierwszy bowiem użyłam jej do kąpieli w basenie...

      Od rana świeciło słońce.Mama wpadła na pomysł, abyśmy nadmuchały mój kolorowy basen, ustawiły pod parasolem i zaprosiły do wspólnej kąpieli Filipa.Przyznam,że ten pomysł od razu przypadł mi do gustu.W pompowaniu basenu pomagał nam tata.Potem także razem nalaliśmy do basenu mnóstwo cieplutkiej wody.Założyłam swój nowy strój kąpielowy i pobiegłam po Filipa.Ale on nie wiadomo czego bał się wody.Próbowałam mu pokazać, ze woda w basenie wcale nie jest taka straszna. I udało się!Po paru minutach Filip pluskał się w nim razem ze mną.Zapytałam mamy czy mogę dodać do wody trochę Oilatum Soft.Oczywiście zgodziła się.Wlałam więc do basenu dwie nakrętki białego płynu.A potem...Chlapaliśmy, pływaliśmy, bawiliśmy się kolorowymi dmuchanymi zabawkami...Radości nie było końca...!

      Skomentuj


        Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

        Zauważyłam,że większość z testujących użytkowników zakończyła już lub właśnie kończy testowanie Oilatum Soft. W związku z tym chciałabym abyście opisały Wasze uczucia dotyczące samego testowania i testowanych produktów.
        Czy używałyście produktów Oilatum regularnie? Czy podobały się Wam ich opakowania?Czy były poręczne?Jak oceniacie skuteczność produktów?Co podobało się Wam w nich najbardziej/najmniej?

        Skomentuj


          Odp: Oilatum otula piotrusia

          A tak może jeszcze na koniec ...
          Zadowolenie z oilatum niewątpliwe, synek choć jeszcze nic nie mówi całym swym ciałkeim i uroczą mimiką daje mi do zrozumienia, ze uwielbia kapiele i widze jak z kazdą kolejną kąpielą woda go coraz bardziej interesuje i zabawy w niej i tu mój apel do producentów oilatum czy można cosik jeszce dodać do emulsji aby nie straciła swych właściwości rewelacyjnych a podczas kąpieli dziecko mogło uraczyć się bąbelkami ??? wtedy już bym nico a nico nie zmieniła

          Skomentuj


            Odp: Oilatum otula piotrusia

            A i jeszcze koniec końców GORĄCO POLECAM OILATUM a kto nie chce skorzystać niech ma świadomość tego, że dużo traci

            Skomentuj


              Odp: Oilatum otula piotrusia

              Generalnie rzecz biorąc Oilatum Soft zostaje z nami

              Skomentuj


                Odp: Oilatum otula piotrusia

                hihihi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Oilatum otula piotrusia

                  Z tego powodu jesteśmy niezmiernie szczęśliwi hihihi

                  Skomentuj


                    Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                    Kremik jeszcze mam ,na początku smarowałam synka całego, jak skórka zrobiła się delikatna to zostawiłam sobie na krosty,odparzenia itp. Smaruję teraz co kilka dni żeby skórę nawilżyć .
                    Emulsji może na dwie kąpiele starczy. Buteleczka była mała ,2 nakrętki i koniec. Opakowania mogły by być bardziej kolorowe,przecież w większości kosmetyki używane przez dzieci.
                    Najbardziej przydał nam się krem i okazał się rewelacyjny .Synek miał wysuszoną skórę na nóżkach,straszne krosty na całej szyi i niewielkie na twarzy,wszystko znikło. Na pewno pomogła też emulsja.
                    Niestety włosy umyte emulsją były nijakie (synek ma bardzo bujna czuprynę),musiałam kupić szampon.

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Ja również jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania Oilatum Soft - do tego stopnia, że zarówno emulsję, jak i krem postanowiłam rozpropagować wśród moich koleżanek z maluszkami :-) Moja przyjaciółka już kupiła je dla swojego synka i również jest pod wrażeniem ich działania!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                        Emulsja nie nadaje się do mycia włosków, gdyż jest przeznaczona do kąpieli.Oilatum Soft ma bowiem w swojej ofercie szampon.

                        Skomentuj


                          Odp: Bolg testującej Poli

                          Testowanie OILATUM SOFT -dzień VI

                          Dzisiejsza kąpiel niosła ze sobą mnóstwo emocji. Po pierwsze dlatego, że dziś właśnie mija 7 dzień mojego testowania Oilatum Soft. Po drugie dlatego, że dziś w kąpieli pomagała mi babcia i po trzecie dlatego, że moja kąpiel w wannie skończyła się tym razem pod prysznicem...

                          Kąpiel z babcią była naprawdę wspaniała!Babcia pozwalała mi chlapać, używać tyle płynu do kąpieli ile tylko chciałam i pić wodę z wanny(mama nigdy mi tego nie pozwala).Na zakończenie babcia zgodziła się jeszcze bym sama wzięła prysznic.Skończyło się jednak tylko na pozalewanej łazience i mokrej babci, bo ja przecież wcale nie lubię kąpieli po prysznicem.Lubię tylko trzymać go w ręku i polewać wszystko dookoła

                          I przez tą właśnie kąpiel skończyła się kupiona przez mamą emulsja Oilatum Soft(pierwszą wlałam do wanny już drugiego dnia).Ale przecież nic takiego się nie stało,bo zawsze można kupić nową butelkę

                          .................................................. ..................................................

                          Podsumowanie:

                          Skuteczność: Moja skóra jest gładka i nawilżona.Wszelkie niedoskonałości zniknęły. Ocena: 5.

                          Opakowanie: Dla dwuletniego dziecka bardziej interesujące byłby opakowania kolorowe.Jednak z racji tego, że kosmetyki są przeznaczone także dla noworodków, wydają się być odpowiednie. Ocena: 4.

                          Cała kampania: Błyskawiczna wysyłka produktów, duża pojemność. Ocena: 5.

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            Moje testowanie też juz dobiega końca jestem bardzo zadowolona z kosetyków. W emulsję do kąpieli juz się zaopatrzyłam i stosuję ją też sama. Skóra dziecka jest po niej nawilżona, miła w dotyku i bez niedoskonałości. Nie ma żadnych plamek, krostek czy alergii. Krem jako krem też bardzo dobry. Jednak na jego kupno się nie zdecyduję ze względu na metalową tubkę która popękała w czasie stosowania. Krem wyszedł na wierzch i opakowanie było umazane. Nawet jak zaklepiłam taśmą to pękło w innym miejscu. Plastikowe opakowanie byłoby o wiele lepsze.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                              Skończyłam już testowanie emulsji Oilatum i jestem bardzo zadowolona. Teraz ten kosmetyk na dobre zagości w moim domu

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                witam
                                po wielu próbach udało mi się w końcu zalogować , nie wiem czy ja jestem laikiem internetowym ale sporo zachodu kosztuje zalogowanie się na tym forum . Podchodziłam do tego parę razy aż w końcu się udało.
                                Ale nie o tym miałam pisać , chciałam opisać wrażenia ze stosowania emulsji do kąpieli Oilatum Soft:
                                Emulsja jest cudowna , ma fantastyczny skład - ale nie dla każdego niestety , w przypadku skóry suchej sprawdza się dobrze ponieważ natłuszcza i chroni ten rodzaj skóry , tak więc jest bardzo dobra dla dzieci , jest bardzo wydajna, można stosować do kąpieli nawet minimalną ilość a spełnia swoje zadanie , skóra po kąpieli jest miękka i nawilżona i nie potrzeba już stosować dodatkowo oliwki , myślę że ja i Agnieszka z miłą chęcią sięgniemy jeszcze po inne kosmetyki Oilatum
                                pozdrawiam serdecznie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X