Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Ja również jestem w gronie testujących i otrzymałam płyn i krem jakieś dwa tygodnie temu. Płyn i krem jest rewelacyjny, moja niunia po porodzie miała bardzo sucha skórę a teraz po dwóch tygodniach jest miękka i delikatna. Powiem szczerze że sama sobie dodawałam płyn do kąpieli skóra jest rewelacyjna.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

      My mieliśmy kosmetyki oilatum i jakoś nie sprawdziły się. W naszym wypadku lepsze byly produkowane przez bellę
      Przebieg ciąży
      Kalendarz ciąży

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Dwutygodniowy okres testowania i u nas dobiega końca. Z wielką przyjemnością mogę oznajmić, że Emulsja Oilatum Soft idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry mojej córeczki. Basiunia ma gładką, miękką, wspaniale nawilżoną skórę, bez żadnych podrażnień i zaczerwienień. Wszelkie oznaki suchości i szarości zniknęły. Jestem naprawdę zadowolona.

        Skomentuj


          Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

          Mi już się emulsja testowa skończyła wiec zakupiłam kolejną. Kremik też mi pasuje i myślę, że będę go używać choć i inne firmy mają dość fajne kremy dla maluszków.

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            otrzymalam emulsje do kapieli i krem.moja coreczka miala plamy na szyjce uczuleniowe i po stosowaniu kremu bardzo szybko plamy zeszly a dzieki emulsji jak narazie nic nie powrocilo. Bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tego produktu ale milo sie rozczarowalam polecam wszystkim

            Skomentuj


              Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

              Hmmm a pozostałe testerki i testerzy z naszymi pociechami co robicie potem z oilatum dokupujecie kolejne sztuki hihi czy nie ?????????

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Pozostaje dołączyć się do grona konczących testowanko i jednoznacznie stwiedzić, że warto mieć u niebie oilatum jeśli chcemy aby skóra naszych pociech była intensywnie nawilżona z nami pozostanie i krem i emulsja

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Oilatum otula piotrusia

                  Testowanie kosmetyków Oilatum Soft dobiega końca Co prawda buteleczka się skończyła ale ja mam jeszcze swoją 0,5 litra a kremiku jeszcze troszku jest ale jak zabraknie to wiem że pójdę do apteki po więcej. Bardzo jestem zadowolona, że mieliśmy 4 -miesięcznym Piotrusiem okazję przetestowania i wypróbowania Oilatuma.

                  Skomentuj


                    Odp: Oilatum otula piotrusia

                    A cóż można powiedzieć po tym całym testowanku, a raczej cudnym wieczorny rytuale przed kolacyjką i snem

                    Na początek to co widzimy:
                    OPAKOWANIE
                    Do buteleczki nie mam zastrzeżeń, podstawa ma zgrabny kształt i nie wyślizguje się z ręki co zapobiega niepotrzebnym nieszczęściom podczas kąpieli i niepotrzebnego marnowania tak cennej emulsji.
                    A kremik cóż, neie wypływa niepotrzebnie jak się odkręci nakrętkę, co czynią niektóre kremy ale ja generalnie jakbym miała wybierać to wolę kremy w okrągłych pojemnikach, szybciej się z nich korzysta, hmmm ale to kwestia upodobania.
                    Sumując opakowanie zdało egzamin

                    KONSYSTENCJA
                    Tak więc produkty te są bardzo wydajne więc wbrew pozorom cena jak cena ale wystarczają na dość długo, nie trzeba grubo nakładać aby był efekt
                    Kremik ma przyjemną w dotyku konsystencję, a w dodatku bardzo ładnie nawilża mimo, że nie jest sam w sobie tłusty, bardzo szybko się rozprowadza i wchłania
                    Emulsja - rozprowadza się z kolei w wodzie błyskawicznie co jest jej niezmiernym plusem, co prawda pozostawia osad na wanience ale wybaczamy mu to bo nawilża skórę synka świetnie, moją też bo musiałam rzecz jasna wypróbować i na sobie

                    A jeszcze ZAPACH
                    Dla mnie bez najmniejszych zastrzeżeń, co prawda odkręcając butelkę niby czujemy cosik w tych bezzapachowych kosmetykach ale na dziecku pozostaje w moim przypadku przyjemny zapach niemowlaczka

                    Skomentuj


                      Odp: Oilatum otula piotrusia

                      Cóż można powiedzieć, Oilatum dla mnie jest jak strzałem w dziesiątkę.
                      Moim zdaniem warto zapłacić trszku więcej i zainwestować w oilatum niż w tańszy kosmetyk ale za to mniej nawilżający i mniej wydajny więc dochodzę do takiego wniosku kupując taniej wbrew pozorom niem oszczędzamy.

                      Przy stosowaniu emulsji i kremu Oilatum Soft skóra mojego synka jest ładnie nawilżona, mięciutka wręcz aksamitna w dotyku.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Oilatum otula piotrusia

                        oilatum to strzał w dziesiątkę :d

                        Skomentuj


                          Odp: moja rodzinka zadowolona z emulsji i kremu Oilatum Soft

                          Nadal testujemy Oilatum Soft i się cieszymy,że udało nam się dostać do grona testujących rodzinek

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            My również testujemy Oilatum i jesteśmy zadowoleni, nawet tatę udało się namówić do smarowania się kremem no ale czego ojciec nie zrobi dla kochanego dziecka

                            Skomentuj


                              Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                              My już dokupuliśmy następną butelkę emulsji kosztuje sporo i jest mało wydajna, ale pomaga mojemu synkowi, więc nie będę żałować dziecku

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                Testowanie produktu przypadło na okres wakacyjny. Idealny czas, bo w gorącym klimacie problemy ze skórą malucha zaczęły się tuż po przyjeździe - od wysypki po szorstkość. Stosowaliśmy Oliatum po każdej kąpieli - czy to w morskiej wodzie, czy w "zwykłej". Po 2-3 dniach uporaliśmy się z podrażnieniem skóry synka, po tygodniu skóra wróciła do normy. Mimo ekspozycji na słońce, częstych okazji do wysuszania skóry i kontaktu z twardą, wapienną wodą, skóra byłą miękka i gładka - i, co najważniejsze, bez podrażnień. Jesteśmy bardzo zadowoleni z testu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X