Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy testujących maluszków

    Witamy serdecznie w klubie mam lubiących Oilatum Soft

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujące maluszki

      Cześć MajaCieszymy się że i Tobie Oilatum Soft przypadło do gustu

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        U nas też skóra znacznie się poprawiła

        Skomentuj


          Odp: Bolg testującej Poli

          Testowanie OILATUM SOFT -dzień IV

          Co to była za kąpiel?Mnóstwo piany, kolorowe zabawki i ogromne bańki mydlane...Byłam taka szczęśliwa mogąc robić je w wannie pełnej pachnącej piany!Oczywiście podczas zabawy nie mogło zabraknąć także Oilatum Soft.Odkąd odebrałam paczkę z emulsją i kremem nie mogę doczekać się kolejnej kąpieli.Mama myśli chyba podobnie, ponieważ po każdej kąpieli powtarza, że moja skóra jest teraz naprawdę gładka, nawilżona i pozbawiona wszelkich niedoskonałości. Dlatego tak chętnie kupiła nową butelkę emulsji Oilatum Soft(pierwszą niestety wylałam do wanny podczas drugiej kąpieli). Teraz dodatkowo wpadła na pomysł aby obdarować nią mojego małego 8-miesięcznego kuzyna.Ciekawe tylko czy będzie się cieszył z przesyłki zawierającej Oilatum Soft tak samo jak ja..?

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Witam wszystkie Mamy

            Zgodnie z umową dodaję swoją opinię o kosmetykach.

            Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Stosowałam już emulsję Oilatum klasyczną i niestety Sara (obecnie 8 miesięcy) dostawała rozległych plam egzemy. Dodam, że jest ona alergiczką z AZS, lekarz zaleca kąpiele raz na tydzień i jedynie przemywanie ciałka.
            Oilatum Soft mile mnie zaskoczył. Moje maleństwo od ponad 2 tygodni odbyło już 3 kąpiele, nie wystąpiło pogorszenie się stanu skóry, co dla mnie jest wielkim sukcesem. Nasz lekarz bardzo nas pochwalił za stosowanie tego kosmetyku, mimo, że zastosowałąm go bez konsultacji.
            Dodam, że stosuję też ubranka z serii DermaSilk. Po cichu mam nadziiję, że kiedyś będą konkursy w któych będa do wygrania zestawy Oilatum soft plus (niestety super drogie) dermasilk.
            Jeśli czytają to mamusie dzieci z AZS to pochwalę się dużymi sukcesami i chętnie podzielę się opinia na priv.

            Mój wniosek i końcowa opinia: OILATUM Soft może być stosowany do pielęgnacji skóry dzieci z AZS.

            Skomentuj


              Odp: Uwielbiam wszystkie produkty Oilatum

              Dla dzieciaczków zrobi się wiele, między innymi kupując odpowiednie kosmetyki, dobre i skuteczne dla nich z tych też względów wybrałąm dla swojego synka oilatum choć przekonałą mnie emulsja i kremik a co do innych to hmmm nie miałam okazji choć słyszałam o szamponie zamierzam go kupić gdy synek będzie miał troszku większą czyprynkę

              Skomentuj


                Odp: Bolg testującej Poli

                Testowanie OILATUM SOFT -dzień IV

                Pierwsza kąpiel u babci była naprawdę wspaniała.Ciocia pozwoliła mi kąpać się razem z moim 8-miesięcznym kuzynem. Czułam się niesamowicie dorosła, gdy wlewałam emulsję Oilatum Soft do wanny.To samo uczucie towarzyszyło mi gdy ciocia pozwoliła mi umyć nóżki i stopy Filipka.Byłam taka szczęśliwa!
                Ciocia zresztą też.Po skończonej kąpieli pochwaliła mnie i podziękowała za paczkę z Oilatum Soft.,,-Dziękuję za pomoc w umyciu Filipka i prezent.Nawet nie sądziłam, że już po pierwszej kąpieli jego skóra będzie aż tak nawilżona...A Ty używasz Oilatum Soft?"-zwróciła się do mnie.,,-Tak.Dostałam ten płyn w prezencie od pana kuriera."-powiedziałam a ciocia uśmiechnęła się do mnie.,,-Czy pomożesz mi usypiać Filipka?"-zapytałam.,,-Tak."-odparłam znowu niesamowicie dumna...
                Last edited by ewelka21; 01-08-2011, 08:14.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Oilatum otula piotrusia

                  Dziś wyskoczyły 4 krostki nad brwią na czole synka i nie mam pojęcia z jakiego powodu, czy został przez cosik ugryziony hmmm sama nie wiem, zobaczę co będzie z tym juro, oczywiście dzisiaj było ostre kremikowanie tego miejsca

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    A ja bym dodała że oilatum soft jest lubiany przez dzieci bez większych problemów skórnych oby ich nie było wogóle

                    Skomentuj


                      Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                      A ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, czy po skończeniu testowaniu, oilatum zostanie z Wami na codzień???

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                        A może napiszę o sobie .... emulsję stosuję od urodzenia i po nieudanych eksperymentach z innymi firmami pozostaję przy Oilatum emulsji

                        Skomentuj


                          Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                          Co do kremiku jeszcze to zaczęłam go stosować jakieś 2 tygodnie temu i zostanie z nami na dłużej w sumie to ze mną i z moim synkiem bo razem się kremikujemy

                          Skomentuj


                            Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                            Kremik na pewno bo jest swietny. Ale nad emulsją się jeszcze zastanowię .Myslałam że mogę nią myć włosy ,ale wyglądaja jak nie umyte .Synek ma bardzo byjne włosy i musi mieć szampon.

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Witam serdecznie!
                              Moje testowanie kosmetyków Oilatum soft dobiega końca, bo i dno widać w emulsji a kremiku też już niewiele. Bardzo jestem zadowolona, że mieliśmy wraz z rocznym synkiem możliwość przetestowania i wypróbowania Oilatuma. Moje wnioski i spostrzeżenia po dwóch tygodniach regularnego stosowania są następujące:
                              1. Szata graficzna (ocena 5) . Przyjemne dla oka kolory, wyraźne napisy.
                              2. Opakowania (ocena +4). Fajny,zgrabny kształt buteleczki z emulsją, łatwo się trzyma, nie wyślizguje się nawet z mokrej dłoni.
                              Opakowanie kremiku już tak bardzo mi nie przypadło do gustu, gdyż nie lubię takich aluminiowych tubek. Wolę zdecydowanie plastikowe, które się tak nie zniekształcają.
                              Po kilku użyciach w jednym miejscu opakowanie się "złamało" i zrobiła się mała dziurka przez którą zaczął wydobywać się kremik.
                              3. Zapach (ocena 4). Mimo, że na kosmetykach pisze BEZZAPACHOWE, to jednak ja wyczuwam wyraźny specyficzny zapach. Po odkręceniu kosmetyków zapach jest dość intensywny. Po wykąpaniu dziecka w emulsji zapach na skórze praktycznie był już niewyczuwalny. Podobnie kremik - po rozsmarowaniu zapach nie był już wyczuwalny. Pewnie to o to chodzi, że jest bezzapachowy
                              4. Konsystencja (ocena 5). Emulsja jest bardzo wydajna, dawałam 1 - 1,5 nakrętki na wanienkę i wystarczało w zupełności. Ładnie i szybko rozprowadza się w wodzie, tak właśnie wyobrażałam sobie idealną emulsję. Jedyna wada to to,że po każdej kąpieli dość dobrze trzeba szorować wanienkę, gdyż zostaje tłusty nalot.
                              Krem też ma świetną konsystencję, jest "lekki", błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy a jednak znakomicie nawilża delikatne ciałko.
                              5. Ogólnie (ocena -5) Wiadomo zawsze znajdzie się "dziurę w całym" ale ogólnie kosmetyki bardzo mi się spodobały. Według mnie tania konkurencja nie ma szans.
                              Przy stosowaniu emulsji i kremu Oilatum Soft skóra mojego rocznego synka jest ładnie nawilżona, delikatna w dotyku, miękka. Nie zauważyłam żadnych wyprysków, zaczerwień. W jeden dzień na pleckach pojawiły się maleńkie krostki ale to były poczciwe potówki, które znikły bez śladu - wątpię czy oilatum miało na nich jakiś wpływ. Do tej pory mój synek nie miał żadnych poważniejszych problemów ze skórą więc nic nie mogę powiedzieć o właściwościach " leczniczych "oilatuma ale to co mogę powiedzieć napewno to to że Oilatum spełnił moje oczekiwania. Dziękuję za możliwość wypróbowania kosmetyków.

                              Skomentuj


                                Odp: Bolg testującej Poli

                                Testowanie OILATUM SOFT -dzień V

                                Z prezentowanego Oilatum Soft cieszy sie nie tylko ciocia, ale także i Filipek. Gdy dałam mu bowiem do rączki tubkę z kremem od razu przestał się wiercić na przewijaku i ciocia mogła go swobodnie przewinąć. Widocznie jemu także spodobał się Oilatum Soft

                                Kolejna kąpiel upłynęła w równie miłej atmosferze co pierwsza. Oczywiście na początku wlałam do wanny nakrętkę mlecznobiałego Oilatum Soft. Potem pomogłam cioci umyć Filipka, a na końcu umyłam się sama. Po kąpieli posmarowałam go kremem Oilatum Soft, a potem poczekałam aż to samo zrobi mi mama. Teraz i Filip i ja mały równie gładkie, nawilżone ciała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X