Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oilatum otula piotrusia

    A teraz o synku i tym jak oilatum go otulił
    Piotruś uwielbia kąpiele
    Od dziecka lubi leżeć w wodzie, od niedawna zaczyna sobie chlupać nóżkami a na domiar tego po kąpieli, gdy chcę go ubrać jest krzyk w niebogłosy, zabawiając go wtedy na różne sposoby zaczyna słabnąć z czasem, ale cały czas to jest krzyk. Ktoś z Was pomyśli, pewnie nie lubi się ubierać i tyle a tu was zaskoczę w każdym innym przypadku: wychodząc na spacer czy zniemiając brudne ubranko nie krzyczy tak tylko po kąpieli, on lubi tą mleczną wodę i masowanie po kąpieli, i robienie cacy cacy kremikiem po buzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Oilatum otula piotrusia

      To teraz tak jak działa na nas emulsja
      UżywaMY JEEJ OD URODZENIA, SYNEK NIE MIAŁ NIGDY WIĘKSZYCH PROBLEMÓW SKÓRNYCH, KIEDYŚ NAWET ZASTANAWIAŁAM SIĘ CZY TO ZASŁUGA OILATUM, CZY BEZ NIEGO TEZ BYŁOBY TAK SAMO i tu wpadałąm na pomysł że przejdę na kosmetyki ogólnodostępne w sklepach, mam na myśli nivea i tu moje zaskoczenie skóra po pachami, pod szyją w zgięciach rączek i nóżek zaczerwieniała się oj i nie była tak delikatna jak ja to określam, nie była tak nawilżona i co stwierdziłam, że pędzę do apteki a tu klops oilatum nie było ale zaoferowali mi balneum a ja naiwna że to to samo i kupiłam a tu nie co prawda też jest dobre ale oilatum jest bardziej skuteczne i mocniej nawilża więc wróciłąm do oilatum i pewnie jeszcze długo na nim pociągniemy hihihihi

      Skomentuj


        Odp: Marcinkowe Oilatowanie

        Mój mały bąbelek pospał się przed kąpielą... ciekawe jak długo po tym krótkim śnie będę go usypiać na noc... aż mi skóra cierpnie...

        Skomentuj


          Odp: Oilatum otula piotrusia

          A JESZCZE O KREMIKU cosik. Spotkaliśmy się z nim dopiero podczas testowania Na początku nie byłam do niego w stu procentach przekonania ale prawie po dwóch tygodniach testowania stwierdzam, że jest to dobre uzupełnienie emulsji Super nawilżaw naszaym przypadku, synek pięknie pachnie niemowlaczkiem, jak twierdzi mój mąż.

          Skomentuj


            Odp: Oilatum otula piotrusia

            A co do kremiku muszę dodać, że Piotrusiowi wyszły pod szyjką straszne odparzenia, grubasek z niego troszku i bałam się użyć sudokremu więc posmarowałam oilatum i po dwóch zastosowaniach zrobiło się ono mniejsze więc postanowiłąm stosować dalej i tak w sumie po czterech dniach smarowania dwa razy dziennie dość grubo znikło całkowicie Hip hip hurrrrrrrrrra

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Super sprawa skóra mieciutkałdanie otulona ,wysypka znikneła jestem w 100 procentach zadowolona

              Skomentuj


                Odp: Testowaanie Oilatum Soft- emulsja do kąpieli

                Ja też otrzymałam do testowania emulsję Oilatum Soft. Używam jej do kąpieli mojej 3 tygodniowej córci, która urodziła się z suchą skórą. Pielęgniarki w szpitalu poleciły dla niej Oilatum. Akurat gdy wróciłam ze szpitala otrzymałam przesyłkę z emulsją Oilatum Soft .Więc zaczęłam testowanie. Skóra córci już po kilku kąpielach przestała się łuszczyć i zaczęła ładnie wyglądać. A teraz po 3 tygodniach jest zdrowa i dosłownie aksamitna w dotyku.
                Naprawdę emulsja Oilatum Soft jest godna polecenia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dzieci o Oilatum Soft

                  No tak. Dzieci kochają Oilatum i kochają wodę, bardziej chyba tylko kąpiel z bąbelkami.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy testujących maluszków

                    Synek zgodnie z planem ma się urodzić w najbliższy czwartek,ale różnie z tym bywa.Próbowałam trochę to przyspieszyć,ale widać mały chce czekać do wyliczonego terminu i nie zamierza zrobić mi tej przyjemności i urodzić się wcześniej

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Witam po powrocie z wakacji mojej córeczce wyskoczyły jakieś kropeczki na brzuszku po trzy krotnym zastosowaniu Oliatum soft i kremu wszystko zniknęło rewelacja polecam wszystkim mamą. Testujemy dalej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy oilatum soft

                        w trakcie stosowania oilatum soft wybraliśmy się z małą nad Jezioro ,co
                        zakończyło się znowu u małej pokrzywką .
                        odstawiłam wszystkie kosmetyki i udałam się z małą do pediatry
                        I czego się dowiaduje że Oilatum soft mogę nadal stosować tylko kalcium i samo zniknie.
                        Faktycznie na 2 dzień już mniej ,a 3 już całkiem brak krostek
                        Powiem szczerze byłam zdziwiona że mogę nadal stosować kosmetyki i że Pediatra je chwalił ,co raczej żadnych marka nie polecał.
                        Nadal stosujemy i jesteśmy wpełni zadowolone

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          NA drobne krostki niezastąpiony kremik a na większe nie miałam jeszcze okazji sprawdzić a może lepiej aby takiej okazji nie było ale kremik do nawilżania i tak będę stosować

                          Skomentuj


                            Odp: Testowaanie Oilatum Soft- emulsja do kąpieli

                            Piękny wynalazek z tej emulsji dla naszych pociech oby więcej takich specyfików skutecznych, tanich i wydajnych hihuhi

                            Skomentuj


                              Odp: Oilatum otula piotrusia

                              Muszę napisać parę słów o moim synku. Urodził się dość ciężki bo miał 4,76 kg a dziś już grubo ponad 9 i tak cały czas jak z czymś walczymy to z potówkami staram sie go ubierać bardzo cieniutko ale jak były upały jakieś dwa tygodnie temu małemu wyskoczyły i tak potówki na rączkach i pod szyjką w fałdkach. Gdy znikły na rączkach po kalcjum pod szyjką zamieniły się w straszne odparzenia i posmarowałam oilatum już na drugi dzień wyglądały lepiej, jakby nie to wylądowalibyśmy u pediatry, i z dnia na dzień znikały tak że po czterech dniach znikły całkowicie. Otwarcie powiem, a raczej napiszę, hihi, że byłam zaskoczona, że tak pomogło. na własnej skórze przekonaliśmy się że kremik się sprawdza nie tylko w celu głębszego nawilżenia skóry

                              Skomentuj


                                Odp: Nasze testowanko

                                zgadzam sie.produkty oilatum soft są rewelacyjne.mój maluszek mial bardzo sucha skóre,stosowałam wiele innych środków i nic,zero poprawy,a po oilatum jak ręką odjąl-wszystkie podrażnienia,zaczerwienienia i sucha skóra poprostu zniknęły.polecam wszystkim!!!!napewno nadal będę stosowań

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X