Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oilatum otula piotrusia

    Ja przekonałam się do oilatum już jaiś czas temu a dokładniej 4 miesiące, pewna jestem ze on jest najlepszy dla mojego synka bo ciekawska innych kosmetyków na jakiś czas odstawiłam oilatum na rzecz raz balneum a innym razem nivea i zdecydowanie stwierdzam, że żaden z nich nie dorównuje Oilatum, dla mojego synka jest najlepszy.Pewnie zastanawiacie się dlaczego .... najbardziej nawilża skórę, synek nie ma większych problemów skórnych, i pozostaje efekt na dłużej, a już sam kosmetyk jest bardzo wydajne i tu plus dla mojej kieszeni

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Oilatum otula piotrusia

      W domu śmieją się ze mnie że tak zachwalam oilatum a tuuu pewnego dnia teściowa z zakupów wraca z oilatum w torbie i stwierdza, że ona też musi spróbować i po kilku dniach mówi do mnie, że jest wart swych pieniedzy ;
      )

      Skomentuj


        Odp: Oilatum otula piotrusia

        a i maz sie wypluchtał w mlecznej wodzi i stwierdza miłe uczucie

        Skomentuj


          Odp: Oilatum otula piotrusia

          Kuzynka z kolei nie dowierzała mi, wpadałam na pomysł, że podaruję jej emulsję i była w szoku jak zadziałała na skórę jej córeczki, która ma bardzo wysuszoną skórę, a olatum złągodził te objawy im dłużej stosuje tym widzi lepsze efekty

          Skomentuj


            Odp: Oilatum otula piotrusia

            Wiecie co tak doszłam do wniosku, że oilatum to jest dobry prezent dla dziecka i dla mamy hiihih, ja bym taki mogła dostać ... tyllkoo kto mnie wysłuchaaaaaa

            Skomentuj


              Oilatum otula Piotrusia

              Muszę to zaznaczyć czarno na białym .... oj już kilku osobom podarowałam emulsję i są zadowoleni, zobaczymy co powiedzą następni

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Ja również cały czas kąpię Miłosza w oilatumie soft, a po kąpieli kremik oilatum. Suche plamki na brzuchu są, ale nie tak widoczne jak przed stosowaniem. Zacznę mu smarować brzuszek kremem także w dzień i zobaczymy czy pomoże?
                Oilatum zdecydowanie wygrywa z innymi kosmetykami, których próbowałam. Jest najdelikatniejszy: balsam ładnie nawilża podczas kąpieli, krem dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania.Moge go polecić z czystym sumieniem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dzieci o Oilatum Soft

                  A moja córcia po prostu nie ma wyjścia, jest kąpiel musi być i oilatum
                  Kiedyś próbowałyśmy zmienić - i klapa!
                  Odstawić - też klapa (skóra sucha i szorstka).
                  Tak więc oilatum jest dla mojej córeczki jak bajka na dobranoc - musi być i koniec

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Próbowałam już różnych płynów do kąpieli dla mego synka, ale muszę przyznać, że Oilatum jest najlepszy. A kremu nie zamienię na żaden inny. Muszę się przyznać, że sama mając AZS korzystam z emulsji i widzę poprawę. Rewelacyjna sprawa!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Dla mnie także Oilatum jest niezastąpiony I za skuteczność i za cenę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Witam serdecznie
                        Nareszcie udało mi się zalogowac
                        Zarówno płyn do kapieli jak i kremik testujemy z małżonką od kilku dni na nasyzych synkach. Starszy nie ma żadnych problemów skórnych więc u niego póki co nie widac różnicy, ale młodszy... Ma bardzo wysuszoną skóre i widze ze kąpiel w Oilatum plus kremik daje bardzo fajne efekty, skóra robi sie milsza, bardziej nawilzona i wygląda na zdrowszą
                        Testujemy dalej.....

                        Skomentuj


                          Odp: Skórka jak aksamit

                          Adekwatne określenie do efektu pozostawianego przez oilatumki hihi - aksamicik

                          Skomentuj


                            Odp: wkoncu poprawa

                            i tak trzymać, oilatum naprawdę działa a raczej kosmetyki xxx...

                            Skomentuj


                              Odp: Oilatum wkracza do akcji

                              Krem działam, zaskoczył mnie gdy po nim zniknęły odparzenia po szyją synka

                              Skomentuj


                                Odp: Oilatum otula piotrusia

                                Tak więc emulsja działa na mnie, męża i teściową to sprawdzone
                                Kremik, już gdy smaruję synka mam ważenie, że dłonie są delikatniejsze

                                Te jakby to napisać, dermokosmetyki pozostawiają przyjemne uczucie na skórze i ekstra nawilżają jak dla mnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X