Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oilatum softa z zdrowa skóra dziecka

    Ach cóż za pytanie, chyba oczywistą oczywistością jest że wszsytko hihihihihihii

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Testowanie nadal trwa.....
      skóra mojej Basiuni z dnia na dzień bardziej miękka i gładka-jak przysłowiowa pupcia niemowlaczka

      Skomentuj


        Oilatum otula piotrusia

        A JEDNAK OPISZĘ jak to było ze mną i Piotrusiem

        Skomentuj


          Odp: Oilatum otula piotrusia

          Jestem 26-letnią mamą czteromiesięcznego Piotrusia

          Skomentuj


            Odp: Fiku miku.. zastosowań bez liku ;-)

            ja ostatnio niestety się pochorowałam, wiecie jak jest, czerwony, poobcierany nos, do tego spierzchnięte usta. Na jedno i drugie kremik oilatum działa rewelacyjnie.

            Skomentuj


              Odp: Oilatum otula piotrusia

              O kampanii dowiedziałam się z forum ale jakie było moje zdziwienie, kiedy kurier przyjechał z paczuszką, nie mogłam skojarzyć co ja zamawiałam a tu zaglądam i miło mnie oilatum zaskoczył, szybko zajrzałam na pocztę i tam liścik z oilatum i wszystko wyszło na jaw i się zaczęłooo, oj kiedy to byłooo

              Skomentuj


                Odp: Oilatum otula piotrusia

                Firma Oilatum była mi już wcześniej znana, a dokładniej od urodzenia korzystałam z emulsji oilatum, ale bez soft więc troszku cosik innego niż testujemy, a z kremikiem debiutujemy jako testerzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Oilatum otula Piotrusia

                  o emulsji mogę pisać jako weteranka hihi aż czteromiesięczna

                  Skomentuj


                    Odp: Fiku miku.. zastosowań bez liku ;-)

                    na suchą skórę na policzkach, na piętkach, pomoże pomoże oj pomoże

                    Skomentuj


                      wkoncu poprawa

                      po stosowanie x...produktow skorka synka wkoncu jest gladka i nawilzona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Skórka jak aksamit

                        Wcześniej myłam synka zwykłym mydłem dla dzieci. Jednak po emulsji Oilatum skórka jest o niebo gładsza i delikatniejsza. Dawniej po kapieli musiałam synka smarować oliwką lub kremem ,teraz niczym- skóra jak aksamit. A krem Oilatum zostawiam na buzkę, krosty ,potówki itp

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          testowanie produktu idzie dalej i coraz bardziej jestem pozytywnie nastawiona u mojego dziecka jest tak ze czesto musze zmieniac kremy bo skóra sie przyzwyczaja, a ten kremik dlaj jest tak genialny jak na poczatku. Idealnie nawilża i łagodzi wszekie podrażnienia no i co najważniejsze jest bardzo wydajny

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            Nie ma co czarować - emulsja do kąpieli to super sprawa, ale kremik... Hmmmm... NOWY CZŁONEK RODZINY
                            Gusia



                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              My też dostałyśmy przesyłkę co prawda do narodzin Malutkiej jeszcze trochę zostało, ale na pewno zastosujemy Oilatum! Jestem alergikiem i od dawna sama muszę stosować dermokosmetyki. O Oilatum słyszałam same dobre opinie, a moja koleżanka używa tych kosmetyków u swojej Małej Kruszynki z problemami skórnymi.

                              Skomentuj


                                Odp: Dzieci o Oilatum Soft

                                Mój synek miał na karku malutkie bąbelki, jakby podrażnienie. Już po pierwszym posmarowaniu kremem oilatum, znacznie się zmniejszyły, a po dwóch dniach znikły zupełnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X