Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    My wczoraj pierwszy raz wykąpaliśmy młodego w płynie i powiem szczerze, że skóra jest bardziej nawilżona niż po kapieli w dotychczas używanym płynie konkurencyjnej firmy Zobaczymy jak będzie w kolejnych dniach, ale widzę już po jednym myciu poprawe Młodemu przy stopach i nadgarstkach tak jakby schodziła skóra i po wczorajszym myciu widzę, że ładnie sie to goi, zobaczymy jak bedzie dalej, ale jestem bardzo zadowolona poki co Super, ze poważne firmy organizuja tego typu zbiorowe testowanie, bo możemy się przekonać co naprawde jest najlepsze dla naszych dzieciaczkow. Konkurencja na rynku jest duża i naprawde czasem trudno wybrac najlepszy kosmetyk dla dziecka, bo nie da rady przetestowac wszystkiego....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      U nas odparzenia pod szyjką znikły całkowicie po stosowaniu kremiku

      Skomentuj


        Odp: Mamy testujących maluszków

        Witam wszystkich!
        Mam na imię Ania,mam 29 lat i niecierpliwie oczekuję narodzin swojego maluszka.Jak na razie próbowałam krem Oilatum na sobie i póki co jestem zadowolona.Lekki,dobrze się wchłania i moim zdaniem posiada delikatny,przyjemny zapach.Już nie mogę się doczekać,kiedy wypróbuję Oilatum na moim synku.

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          U nas nadal pozytywne wyniki testowania. Córci minęła ostra biegunka bez odparzeń Kąpiel w Oilatum dała takie efekty.
          Dziś zauważyłam początek odparzeń pod paszkami(zaczerwienieie i gdzie niegdzie rolowanie skóry)-po wieczornym kąpaniu wysmarowałam pachy kremikiem Oilatum- jutro zobaczymy efekt
          Z każdym dniem moja Córcia coraz bardziej uwielbia kąpiel. Ma 4 miesiące i od tygodnia poznaje świat pewnie siedząc- również w wanience. Chlapanie się wodą z Oilatumem zauważyłam że nie podrażnia jej oczków, co bardzo mnie cieszy. Kolejna pozytywna uwaga- Sandrunia od urodzenia ma długie włosy, myślałam że po kąpieli będą tłuste ze względu na ilość ciełej parafiny-askoczyła mnie ich delikatność
          Po 5 dniach wystawiam 6+ (wygląd, skuteczność, zapach, delikatność).
          Pozdrawiamy

          Skomentuj


            Odp: Marcinkowe Oilatowanie

            Marcinek dziś bardzo marudził i nie chciał spać przez cały dzień na szczęście po wieczornej kąpieli (oczywiście w Oilatum) i po serii całusów i tulenia nareszcie zasnął... jest śliczny, delikatny i pachnący dzieckiem czerwoną bródkę posmarowaliśmy kremikiem Oilatum i czekamy aż zejdzie podrażnienie...

            Skomentuj


              Odp: Mamy testujących maluszków

              Napisane przez Anna82714 Pokaż wiadomość
              Witam wszystkich!
              Mam na imię Ania,mam 29 lat i niecierpliwie oczekuję narodzin swojego maluszka.
              Witam kiedy maleństwo przyjdzie na świat??

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Jestem zachwycona zarówno kremikiem jak i płynem do kąpieli.
                Krem szybko się wchłania, skóra jest po nim gładka i likwiduje odparzenia.
                Emulsja jest super, po kilku kąpielach skóra jest nawilżona, bardziej miękka, a co najważniejsze żaden kosmetyk nie powoduje alergii, co jest bardzo bardzo dużym plusem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Karmienie piersią a wyjazd - co zrobić

                  Dziękuję za odpowiedź.
                  Trochę mnie uspokoiłaś. Tak się bronię przed tym uczeniem z kubka bo mi się cały czas wydaje że jak jej dam z kubeczka to mi się mniej mleka "naprodukuje" w piersiach. Ale masz rację. Muszę jej chociaż 1 raz dziennie dać a resztę niech sobie pije z piersi. Z dziadkami ma bardzo dobry kontakt, prawie codziennie przyjeżdżają ale dawno już nie została z nimi sama tylko zawsze ja jestem albo mąż. Muszę ją zostawić samą z nimi.
                  A Ty nadal karmisz piersią córeczkę czy tylko wieczorem przed zaśnięciem? Da się tak karmić raz dziennie i mleko jest?
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Marcinkowe Oilatowanie

                    czerwona broda już nieaktualna... dzięki kremikowi Oilatum...

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Krem i emulsję Oilatum Soft testujemy już ponad tydzień. Produkty jak najbardziej spełniają nasze oczekiwania. Buźka gładka, mięciutka i rewelacyjnie nawilżona. Ciało miękkie i nawilżone. Produkty godne polecenia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Karmienie piersią a wyjazd - co zrobić

                        Ja karmie z piersi-kilka razy dziennie ale z tego względu że moja córeczka jest alergikiem...ale wszyscy lekarze mówią że do roku naprawdę starczy! Nie ma potrzeby karmić więcej-wydaje mi się że jeśli kobieta karmi dłużej to przede wszystkim dlatego że to Ona tego potrzebuje, tej bliskości... A dziecko jednak powinno się już usamodzielniać więc bez wyrzutów i ja już ją pomału odstawiam choć sama muszę przyznać że będzie to dla mnie ciężkie...
                        Nie musisz się martwić-jeśli będziesz karmić nawet 1 raz dziennie to mleko będziesz mieć A Twoja córeczka to już duża dziewczynka więc nie przejmuj się i nie miej wyrzutów sumienia jeśli już Twojego mleka zabraknie-musimy się pogodzić z tym że nasze dzieci tak szybko rosną i cieszyć się z tego
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Testowaanie Oilatum Soft- emulsja do kąpieli

                          Witam
                          Mam 8-miesięcznego synka Piotrusia który ma skazę białkową, oraz nawracające się atopowe zapalenie skóry. Kiedy dostałam wiadomość że mogę przetestować produkt Oilatum Soft, bardzo się ucieszyłam i postanowiłam natychmiast wypróbować.
                          Emulsja do kąpieli okazała się strzałem w dziesiątkę, skóra Piotrusia po kąpieli jest dostatecznie nawilżona, miękka w dotyku, a przede wszystkim zniknęły problemy szorstkości skóry i czerwone plamy, które temu ciągle towarzyszyły. Kosmetyk Oilatum Soft uważam za produkt doskonały, z najwyższej półki i polecam wszystkim mamom, naprawdę warto.

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            Kosmetyki godne poleceniaSkóra niuni jest mięciutka i doskonale nawilżona. Emulsja ładnie pachnie, nie uczula. Jestem zadowolona a moja córeczka także

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Paszki blade jak całe ciałko. Jestem szczerze pozytywnie zaskoczona tymi kosmetykami!
                              Drobne krostki (chyba jakaś alergia pokarmowa, bo wprowadziłam kaszklę z bananami) również bledną po posmarowniu kremem Oilatum.
                              Muszę również dopisać o jego wydajności- rewelacja
                              Po tygodniu testowania, obie z Sandrusią wiemy, że nie zmienimy już kosmetyków do kąpieli i zapoznamy się z gamą produktów (poszukamy czegoś na zimę )
                              Pozdrawiamy

                              Skomentuj


                                Odp: Muszę odstawić Oilatum

                                U nas też tydzień temu były potówki a potem szorstka skóra, ale z tego co pamiętam to było akurat kilka gorąco-upalnych dni, więc mnie to nie zdziwiło. Trzy dni z kąpielą w wodzie z dodatkiem krochmalu i po potówkach nie ma śladu. A oilatum działa jak trzeba, nawilża i natłuszcza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X