Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: mama mądra po szkodzie

    Ja też ciagle słuchałam "najlepszych rad" mamy, ciotek, babć itd i każda miała swoją teorię a jak pochwaliłam mamie Oilatum i sama zobaczyła po Hani że stan jej skóry znacznie się polepszył to sobie sama zafundowała emulsję podejrzałam w łazience

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Witam wszystkich ja też dołączam się do grona osób które testują oilatum soft dostałam płyn do kąpieli oraz kremik bezzapachowy stosuję go już 5 dzień i jestem bardzo zadowolona. Skóra mojej dziewięciomiesięcznej córci jest gładziutka jak nigdy przedtem muszę przyznać że troszkę bałam się eksperymentować na dziecku ale moja maleńka od początku miała egzemę i jej skóra była naprawdę szorstka więc zaczęłam stosować kosmetyki firmy oilatum plus do kąpieli oilatum junior w kremie i widziałam znaczną poprawę więc teraz nie miałam żadnych obaw aby wypróbować oilatum soft. I szczerze powiedziawszy nie żałuję. Uwielbiam dotykać mięciutkiej skóry mojej córeczki No i bardzo często ją całuję Czasami to już sama ma dość i odpycha mnie ręką Także naprawdę jestem bardzo szczęśliwa że wypróbowałam te kosmetyki zwłaszcza gdy moja maleńka jest na etapie próbowania różnych smaków i potraw a to wiąże się z alergią ( wysypką) więc teraz już codziennie nakładam jej kremik a krostek ani śladu Pozdrawiam wszystkich

      Skomentuj


        Odp: mama mądra po szkodzie

        Wczoraj usłyszałam podobne słowa od kuzynki MADRY CZŁEK PO SZKODZIE, jej córeczka ma bardzo wysuszoną skórę stosowała różne środki nawet dorabiane w aptece i nie chciała dowierzać mi jak mówiłam o Oilatum, ja go stosują odkąd Piotruś się urodził i zrobiłam jej prezent w postaci Oilatum na imieninki Ani i tak się zaczęło .... chwalenie Oilatum pomogło znacznie jej córeczce, która ma teraz skórę bardziej nawilżoną i dużo lepszym stanie niż wcześniej

        Skomentuj


          Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

          Ale numer z tym nawilżaniem, opowiadam nieustannie co przeczytam o Oilatum na tym forum w domciu i efekt tego jest taki .... teściowa wraca dzisiaj z zakupów z małą buteleczką Oilatum i uśmiechem w moją stronę zaczynam od najmniejszej a ciekawe na czym skończę

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Aż głupio tak wychwalać ten kosmetyk, ale gdzie trzeba powiedzieć a raczej napisać prawdę to trzeba. Uważam, że jest to rzecz warta polecenia, jak przedmówczyni stwierdziła strach eksperymentować na własnych dzieciach to fakt ale w tym przypadku się opłaca i przynosi efekty w tak wielu przypadkach My używamy go od urodzenia, dokładniej emulsji, i jesteśmy bardzo zadowoleni Piotrusiowi nic poza nieszczęsnymi potówkami nie wyskakiwało do tej pory i oby się tak trzymało a jak przetestowałam w ostatnich dniach to kremik, bo wcześniej go nie stosowałam, zwalcza potówki, synek miał kilka takich gigantów w fałdach pod szyją i już prawie nie ma po nich śladu, na dzień dzisiejszy jest tylko w tych miejscach jakby troszku ciemniejsza skóra ale liczę, że i to zniknie
            Gorąco Was pozdrawiamy i Olitaum polecamy hihih

            Skomentuj


              Odp: Oilatum softa z zdrowa skóra dziecka

              Kolejne nurtujące pytanko mi się nasuwa
              JAK WIELE JESTEŚCIE W STANIE ZROBIĆ, ABY SKÓRA WASZYCH POCIECH BYŁA ZDROWA ????????????????????????????????????

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Napisane przez malena1983 Pokaż wiadomość
                przepraszam, że dopiero teraz - używam maści - u góry zarys dzieciaczka z wypiętą pupcią.
                Pozdrawiam
                dziękuję ................gorąco pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: oilatum soft

                  Zdecydowanie potwierdzamy, efekt pozostaje na dłużej

                  Skomentuj


                    testowanie Olafka i Alanka

                    kiedy Olaf skończył 5 miesięcy pani alergolog poleciła nam Oilatum ponieważ na skórze wyskakiwały mu suche plamki po kilku dniach od początku stosowania zniknęły i nie ma ich już wcale jednak nadal kąpię go w Oilatum ponieważ jego skóra jest po nim cudownie miękka i nawilżona. Dodatkowo zaczęłam teraz używać kremiku który dostałam do testowania i również jak emulsja spisuje się świetnie! Kiedy starszy synek Alanek miał oparzenia słoneczne smarowałam go kremikiem i było mu wtedy dużo lżej a skóra o dziwo nie zeszła (chociaż po takim słońcu myślałam że zejdzie). Od pewnego czasu kąpie też starszego synka w emulsji, ponieważ uwielbia ten biały kolor wody
                    no i duuuży plus za bezzapachowość!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      A my testujemy i testujemy i z każdym dniem skórka coraz miększa i gładsza. Mam tylko jedno zastrzeżenie że krem troszeczkę za gęsty a byłam przyzwyczajona do rzadszych konsystencją balsamów. Długo się rozsmarowuje a córa nie lubi smarowania i zawsze staram się to robić jak najszybciej. Ale miała jakieś krostki na buźce i teraz zeszły. Nie wiem czy dlatego że coś zjadła czy rzeczywiście kremik zadziałał
                      Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Witam serdecznie. testuję oilatum 5 dni. Skóra moich maluszków (mam bliźniaki) stała się znacznie bardziej miękka i wyraźniej nawilżona niż po innych kremach. Dodam,że jeden z nich jest alergikiem i po wielu kremach ma wysypki a po Oilatum nie.

                        Skomentuj


                          Karmienie piersią a wyjazd - co zrobić

                          Drogie mamy mam problem i nie wiem co zrobić
                          Karmię córkę piersią a chcę gdzieś wyjechać w sierpniu i nie będzie mnie 5 dni, a nie mogę jej zabrać ze sobą. Olą mają się zająć przez ten czas dziadkowie. Córeczka będzie miała wtedy roczek. Nie chcę jej jeszcze odstawiać i dalej chciałabym karmić po powrocie ale nie wiem jak ona to przeżyje i czy pokarm mi nie zaniknie. Karmię ją piersią 3 razy dziennie a oprócz tego rano i wieczorem je kaszkę, obiad, desery i owoce. Dodam że nie umie pić z butelki ze smoczkiem (kilka razy tylko jej dałam ale nie nauczyła się) tylko pije z niekapka herbatkę ale też jej to nie za bardzo wychodzi bo nie umie skoordynować połykania z oddychaniem. Jak przetrwać ten wyjazd? Moja laktacja już nie jest taka duża jak na początku, myślę żeby wziąć laktator i odciągać na wyjeździe żeby nie zanikła. Nie wiem też czy uczyć ją już teraz pić mleko z niekapka bo boję się że to dla niej będzie szok jak będzie się musiała nagle przestawić a mnie nie będzie. Nie chcę jej uczyć picia z butli bo po co skoro do tego czasu się bez niej obeszła. Ona już dużo rozumie i jak chce cycusia to sama się próbuje do niego dostać. Boję się że wpadnie w histerię i dziadkowie sobie nie poradzą. Nie wiem co mam robić bo termin wyjazdu się zbliża. Może nie jechać?
                          Proszę pomóżcie !
                          Może macie jakieś pomysły albo byłyście w takiej sytuacji.

                          Skomentuj


                            Odp: Muszę odstawić Oilatum

                            Wszystkie krosty znikły,używamy Oilatum znów od środy i jak na razie jest super.Pogoda się zmieniła tzn nie ma już upałów ,może to było przyczyną.Krem jest świetny!!!!!!!!!!!!!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Tymon testuje :P

                              Prosto z Rynu na Mazurach nowa relacja.
                              Jak tak zmokliście bardzo? U nas było tak gorąco, że powoli się rozpływałem. Odparzyła mi się pupka przez to wszystko.
                              Mama od razu zabrała się do uleczenia mojej biednej pupki. Wołałem do niej, że piecze i że wcale nie musi mi przemywać pupy chusteczkami, no i chyba podziałało. Zamiast tego mama wzięła przegotowaną wodę, waciki, wlała do wody troszkę Oilatum i przemyła pupkę. To był bardzo dobry pomysł, nie szczypało nic a nic, a później mama pozwoliła mi połazić trochę z na golasa. To było dopiero fajne. Po jakimś czasie, zabrała mnie z powrotem na łóżko i posmarowała pupkę grubo kremikiem Oilatum. Wtedy poczułam jak przyjemnie się wchłania i łagodzi całe pieczenie. Gdy kremik się troszkę wchłonął mama założyła pieluszkę. Było zdecydowanie przyjemniej niż wcześniej, a to jeszcze nie wszystko.
                              Zaraz później położyłem się spać. Nie zgadniecie co się stało jak się obudziłem! Przestało szczypać! Nie boli mnie nic a nic. Mama zajrzała do pieluszki i cała uśmiechnięta powiedziała, że wszystko pięknie się goi i już widać znaczącą poprawę. Jasne, że widać, a przede wszystkim CZUĆ!

                              Skomentuj


                                Odp: Karmienie piersią a wyjazd - co zrobić

                                myślę że do takiego wyjazdy trzeba dziecko przygotować-czyli na pewno musisz jej dawać mleko w kubeczku-musi się tego nauczyć przy Tobie-wtedy będzie się czuła bezpieczniej-na pewno będzie to dla niej na początku szok i może odmawiać picia z kubeczka ale nie możesz się poddawać i konsekwentnie jej dawać np. 1 raz dziennie na początek i to mleka które będą jej dziadkowie podawać. Myślę też że powinna Twoja córeczka zostawać z dziadkami jak najczęściej oczywiście Ciebie tam nie może być-np na obiadek i wydłużać konsekwentnie czas - no i oczywiście dziadkowie muszą ją też w tym czasie napoić mleczkiem z niekapka Też mam prawie roczną córeczkę-jak gdzieś wieczorem wychodzę to mała nie chce zasnąć-dopiero jak jej dam swojego mleka to momentalnie zasypia... z pewnością jak wyjedziesz będzie jej trudno, bo dziecko nie rozumie, że mama wróci-dziecko nie ma poczucia czasu ale z pewnością też nic jej się nie stanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X