Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

    my próbowaliśmy oilan. Oilatum zdecydowanie lepsze- wydajniejsze i skóra jest dużo bardziej nawilżona i delikatna. Zdecydowanie nie wymaga już smarowania mleczkiem/ balsamem.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

      Jak dla mnie Oilatum soft jest dobry dla mojej skóry, fajnie nawilża, tylko brakuje tego lekkiego przyjemnego zapachu.
      Czy istnieje perkusja w pudełku ? Jasne że tak . Zapraszam Cię na jedyne Polskie, największe forum o cajonach https://www.facebook.com/groups/polishcajon/

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Witam wszystkie testerki i testerów. U nas Oilatum też dumnie gości w łazience. Na początku nie spodobał mi się zapach Oilatum, kiedy wąchałem z butelki. Zwłaszcza, że emulsja miała być bezzapachowa. Ale po wlaniu do wanienki zapachu już nie wyczuwałem. Skóra synka po kąpieli pachniała dzieckiem, a nie żadna chemią, co jest dla mnie bardzo ważne. Była miękka i bardzo dobrze nawilżona. Na chwilę obecną nie mamy żadnych problemów ze skórą na szczęście, dlatego na razie stosujemy tylko profilaktycznie raz na kilka dni. Kremik też mnie zachwycił. Ale skoro w tej chwili nie ma problemów, to tez na co dzień nie stosujemy, tylko raz na jakiś czas.Oszczędzamy na dni, kiedy naprawdę będzie potrzebny.
        Odezwę się wkrótce

        Skomentuj


          mama mądra po szkodzie

          Witam serdecznie wszystkie testujące mamuśki.
          Mam na imię Ola i jestem szczęśliwą "posiadaczką" 8 miesięcznego synka.

          Pamiętam jak dziś pierwsze dni w domu naszego synka i moje nieporadne ruchy. Do pomocy miałam dwie babcie i niby doświadczoną szwagierkę.
          Każda miała inne sposoby na pielęgnację noworodka. Szybko zostałam przekrzyczana i zdominowana. a synuś od początku miał problemy ze skórą. Sucha, łuszcząca i alergiczna.
          Wszystkie dobre rady i proponowane specyfiki cud doprowadziły do pogorszenia stanu skóry maluszka. Żadna nafta polecana przez położną, żadne super kremy apteczne nie pomagały.

          I oto na naszej drodze pojawił się Oilatum Soft. Wydawał się taki niepozorny, niepieniący, bezzapachowy. I co? I okazał się królem wśród wszystkich środków do pielęgnacji naszego dziubaska. Skóra po użyciu emulsji do kąpieli stała się mięciutka, delikatna. Nawet odparzenie pośladkowe już nie występuje. W końcu odetchnęłam z ulgą, a synek jakby radośniejszy, juz nic go nie swędzi.

          Dzięki akcji testowania mamy teraz szansę na wypróbowanie też kremu Oilatum i tu również same pozytywy. Krem szybko rozprawił się z małym odparzeniem pod brodą oraz suchą i zaczerwienioną skórką koło paluszków u stóp. Będzie to kolejny stały element naszej rodzinnej apteczki.

          Zła bajka zakończyła się happy endem.
          Polak mądry po szkodzie? Mama mądra po szkodzie

          Skomentuj


            Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

            Zapachu nie ma to fakt ale przy dzieciach to zaleta bo często zdarza się że nie tolerują one zapachowych płynów, żeli itd. A mi wczoraj zsypało twarz i sama nie wiem czy z gorąca czy może Oiltum pozatykał mi pory... Chyba raczej ten krem nie jest dobry dla dojrzałej skóry twarzy typu mieszanego. Na malucha działa bez zastrzeżeń...

            Skomentuj


              Odp: Oilatum softa z zdrowa skóra dziecka

              Gosia masz rację. Ja się bronię przed antybiotykami jak mogę.

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Dostaliśmy z synkiem emulsję do kąpieli Oilatum. Jest świetna! Doskonale nawilża zarówno skórę mojego maleństwa jak i moją . Jest bardzo bezpieczna dla wrażliwego ciałka mojego Miłoszka. Bardzo cieszymy się, że mamy okazję wypróbować kosmetyki oilatum

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy testujących maluszków

                  Ja zdecydowanie uważam, ze dla wszystkich maluszków, szczególnie alergików najlepsze są kosmetyki bezzapachowe. Choć Pola skończyła juz dwa latka używamy ich to tej pory

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    no i kremik w trakcie testów równiez wypada świetnie; skórka mojej Małej ładna i delikatna; ogromna zaleta kremu Oilatum jest jego konsystencja, bardzo lekka, dzieki czemu krem łatwo się rozsmarowuje. Polecam

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Kolejny dzień testów
                      Sandrunia dostała wirusowej biegunki To już drugi raz w ciągu jej 4 miesięcy
                      Zmiana każdej pieluszki (a jest ich 7-8 z kupką i 4-5bez) to mycie pupci w Oilatum. Jesteśmy zachwycone!!! Zwykle po 3 kupie pojawiały się krostki zwiastujące odparzenie, mimo natychmiastowej zmiany pieluszki, wieczorem cała pupa była jedną kroską. Na drugi dzień trzeba było robić ciągłe wietrzenie żeby zmiany się odwróciły. Za radą teściowej nie pomagało mycie w sodce, ani kąpiel w kali.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Oilatum nie pozwolił wyjść ani jednej krostce Po każdej kupce smarowałam pupcię Sandruni kremem Oilatum, a jak już dobrze się wchłonął stosowałam zasypkę- dziś jest drugi dzień wirusówki i biała pupa Żadnego odparzenia
                        Krostki na nogach i łokciach zniknęły Skóra na całym ciałku jest bardzo delikatna i przyjemna w dotyku, czuć że jest dobrze nawilżona i nie tłusta.

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Na dzień dzisiejszy znalazłam jedną wadę produktu brak pompki przy butelce bardzo pomocna byłaby jak szybko chce się umyć np. pupę dziecka podczas biegunki bez używania wanienki czy miski.
                          Pozrawiamy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                            A wczoraj wieczorkiem mój mąż też się wypluchtał w wodzie z oilatum, śmaił się ze mnie że opowiadam tyle o tych specyfikach i stwierdził, że omn też musi spróbować i określił to tak, przyjemna mleczna kąpiel. Skóra jak określił fajnie nawilżona. Ciekawa jestem co byłoby przy dłużym stosowaniu przez nas emulsji ale to zbyt duze szalenstwo finansowe dla nas, synkowi zostawiamy

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Napisane przez malena1983 Pokaż wiadomość
                              Hej
                              Osobiście boję się sudocremu i unikam jak ognia, 'roluje' się i zatrzymuje w pachwinach i ciężko się pozbyć cholerstwa - natomiast gorąco będę polecać Bepanthen - jeśli chodzi o jakiekolwiek 'nieprawidłowości'. Obecnie jesteśmy w trakcie testowania kremiku Oilatum, więc na razie mogę powiedzieć, że jest ok -ale jeszcze nie wypróbowany w skrajnych 'warunkach'.
                              Wracając do Bepanthenu - poleciła mi go położna w momencie, gdy krążkami laktacyjnymi (krótko po porodzie, gdy mleko samo wypływa a brodawki jeszcze nie przyzwyczajone do ssania malucha) ściągnęłam sobie skórę z brodawek i była sobie ranka - dość bolesna. Wygoiło się w ciągu 2 dni. Jeśli chodzi o małego - w momencie pojawienia się nieziemskiego odparzenia w pachwinach, mosznie i okolicach pupci - smarowanie średnio co 2 h grubą warstwą dało efekt prawie natychmiastowy - połowa dnia i już było z grubsza ok, po dniu nie było już śladu. Kosztuje ok 17 zł. Napisałam o skrajnych i 'wrednych' zmianach skórnych jakie mogą wystąpić u mam i maluchów. Jeśli chodzi o twarz - jak najbardziej nie ma przeciwskazań - nie jest on tak 'gęsty' jak sudocrem.
                              Stosowałaś krem czy maść z Bepanthen??????????????

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                A i jeszcze co do odparzeń synka pod szyjką, znikają po oilatum krem smarowałam 2 razy dziennie dość grubo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X