Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oilatum softa z zdrowa skóra dziecka

    Stosowaie kremiku rozpoczęte i tak po trzech dniach stwierdzam, że nawilża ciałko na dłużej, nie pojawiają się żadne zaczerwienienia w fałdkach mojego 4-miesięcznego grubaska, co miało miejsce w trzydziestostopniowe upały, były topręgi lekko zaczerieneione dziś nic takiego nie ma a było pnad 30 u nas na słońcu, zobaczymy jak będzie się sprawował dalej hihi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

      Witajcie Dziewczyny(Chłopaki też )
      Oilatum przetestowane
      Pierwsze moje spotkanie z tymi kosmetykami było 3lata temu.Synuś miał suchą skórę,parę kąpieli i jak pupcia niemowlaczka gładziutka i do schrupania
      Teraz stosuję Oilatum Soft emulsję na 5miesięcznej Córeczce-REWELACJA,ale tego chyba nie muszę powtarzać,natomiast kremem smaruje się sam mój 3 letni Synek,bo jak mówi lubi mieć mięciutkie ciałko.
      Jednego mi tylko brakuje w tych kosmetykach-tego delikatnego zapachu z poprzedniego Oilatum-ponieważ jestem gigant zapachowiec,to po wyjęciu tego mojego Bobasa myślałam,że Go przewącham-uwielbiałam ten zapach.Ale zdaję sobie sprawę,że są dzieciaczki uczuleniowce i nie dla nich takie zapaszki.
      Mamusi też coś się należy i też zrobiła sobie chwilkę,dosłownie chwilkę relaksu i zanurzyła się po szyję w "mleku"-smakowita uczta.POLECAM!!!

      Skomentuj


        Odp: Testujące maluszki

        Marcinek pozdrawia wszystkich malutkich testerów

        Skomentuj


          Odp: Marcinkowe Oilatowanie

          Maleństwo wymasowane śpi... Super zabawa z kremikiem Oilatum...

          Skomentuj


            Odp: Kąpiel Wiktorka

            Witam wraz z Wiktorkiem.

            Codziennie stosujemy OILATUM SOFT do kąpieli i szczerze mówiąc jesteśmy nim zachwyceni. Mały miał lekkie krostki podskórne które po 3 dniach kąpieli w płynie zupełnie znikły.
            Ja również na sobie wypróbowałam ten rewelacyjny płyn i jestem nim zachwycona!!!
            Na pewno na dniach pobiegnę do apteki i kupie jeszcze jedną buteleczkę tego płynu. Jesteśmy jednym słowem zadowoleni z rezultatów. Mały nie musi być dodatkowo oliwkowany (strasznie tego nie lubi) gdyż jego skórka po tym płynie jest bardzo delikatna, mięciutka.
            A jak Wy drogie mamuśki???
            Nie ma żadnej negatywnej opinii więc przypuszczamy, że każdy jest bardzo zadowolony

            pozdrawiamy

            Skomentuj


              Odp: Testujące maluszki

              Kolejny tester
              Wiktorek - jutro skończy 15 miesięcy
              jego skóra niej jest najgorsza leciutko mu się wysusza i nieraz ma podskórne krostki.
              Niestety z obawy o jego zdrowie (tatuś ma łuszczyce a jest to choroba genetyczna) staramy się aby jego skóra była zawsze dobrze nawilżona

              Skomentuj


                Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

                Po kilku dniach stosowania Oilatum Soft zauważyłam, że podrażnienia na skórze synka są mniejsze. Konsystencja kremu jest bardzo przyjemna w stosowaniu, nie trzeba mocno wcierać, co dodatkowo nie podrażnia skóry dziecka. Trochę się obawiałam, że opakowania kremu i emulsji są takie małe i moment się skończą, ale to bardzo wydajne kosmetyki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujące maluszki

                  Mój mąż, ojciec Poli także ma łuszczyce.Mam nadzieję jednak, że Pola nie odziedziczy po nim tej przypadłości...(mimo że mojemu mężowi udało się ją zaleczyć)

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy testujących maluszków

                    Ja także i zapraszam do częstszych dyskusji

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy testujących maluszków

                      Ewelka21 masz słitaśną córeczkę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujące maluszki

                        No to chyba też jesteśmy w klubie, bo w rodzinie męża mam pełen wachlarz alergii począwszy od skórnych poprzez pokarmowe (celiakia) i oddechowe... mam nadzieję, że Marcinek odziedziczy zdrowie po mnie, bo mama zdrowa jak przysłowiowy koń!!

                        Skomentuj


                          Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

                          Oliatum daje raze z pokrzywkami. Wszystko powoli znika dzieki emulsji i kremikowi

                          Skomentuj


                            Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                            Ardzo pozytywnie zaskoczył mnie krem

                            Skomentuj


                              Odp: Paczuszkę czas otworzyć

                              PACZUSZKA BARDZO FAJNEA

                              Skomentuj


                                Odp: odparzenia i krostki

                                U nas tez wszystkie krostki i odparzenia znikaja. Kosmetyki rewelacyjne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X