Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Adusia Testerka

    Witam faktycznie dodałam tekst nie zastanawiając sie czy moge to zrobić.Napisalam o zgodę na jego umieszczenie i na czas jej uzyskania tekst usówam.Pozdrawiam I przepraszam autora
    Last edited by juita89; 16-07-2011, 22:02. Powód: Złe sformułowanie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

      Napisane przez natuskka Pokaż wiadomość
      Mojemu synkowi wyskoczyło ostatnio parę krostek, bo coś mu nie podpasował dżem z morel, posmarowałam kremem i po dwóch dniach nie było śladu Krem szybko się wchłania i łatwo rozsmarowuje. Na udach wiecznie ma przesuszoną skórę i po kąpieli w emulsji widzę różnicę na plus oczywiście
      tak jeśli chodzi o szybkość działania to działa błyskawicznie na takie krostki

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Dziś wykąpałam Natalkę w płynie Oilatum i nie potrzeba już dziecka oliwić, tak skórka jest nawilżona

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          I ja opiszę naszą przygodę z Oilatum... Do tej pory smarowałam twarz Malwinki diprobazą. Aż do dziś, bo gdzieś mi zginął ten specyfik. A twarz wyglądała kiepsko :/ Zatem postanowiłam wypróbować krem Oilatum. Nie mogłam uwierzyć, jak rewelacyjnie zadziałał! Posmarowałam twarz dwa razy, w odstępie trzech godzin i efekt jest świetny: suchość zniknęła, lewy policzek wygląda idealnie, prawy jeszcze jest trochę zaczerwieniony, ale on zawsze niestety gorzej wygląda - ale może jutro - po kolejnym smarowaniu - okaże się, że cała twarzyczka jest gładka i nie czerwona dzięki Oilatum? Oby, zdam relację jutro

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Przy egzemie i innych poważnych schorzeniach skóry Oilatum Soft jest zalecany niestety wcale nie pomagał aż tak bardzo.Emulsja Oilatum nawilża,rozmiękcza skóre ale przy AZS nie działa cudów podobnie jak krem nie sprawią że zabaczymy magiczną poprawę.

            Skomentuj


              Odp: odparzenia i krostki

              Mój grubasek ma podobny problem, oilatum stosujemy od urodzenia raz mieliśmy dwutygodniowa przerwę, eksperymenty z innymi firmami i zauważyłam wtedy że skóra a raczej fałdy po szyją, w pachwinach, pod kolanami i tym podobne są zaczerwienione a kąpiąc w oilatum nie miało to miejsca i wróciliśmy do tego kosmetyku.

              Skomentuj


                Odp: Adusia Testerka

                CZWARTY DZIEŃ TESTU
                Dziś jest już naprawdę dobrze.Nie widać podrażnien skóry na pupie ani wysuszenia na nóżkach.Chciałabym uzyskać opinie którejś z Pan, która używala szamponu.Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                  Ja z kolei lubię najpierw na sobie wypróbować to co nałożę moje kruszynce i tak otrzymując paczuszkę z Oilatum posmarowałam kremem swoją twarz i tu po trzech dniach stwierdzam ,żę jest mniej wysuszona delikatniejsza a mam skórę strasznie suchą. Więc kobiety to działa hihihi

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy i my

                    Oilatum jest dobry niewątpliwie, co do jego konsystencji to jest idealna ja z tym płynem w czasie kąpieli radzę sobie tak, że na spód wanienki kładę pieluszkę i już się tak nie śliska moja dziecina

                    Skomentuj


                      Odp: Adusia Testerka



                      Co polecacie na wzmocnienie i lepsze rozczesywanie włosków dla dziecka?Córeczka nie ma jeszcze skończonych dwóch latek.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Adusia Testerka

                        Pytanie do wszystkich mam:

                        Co polecacie na wzmocnienie i lepsze rozczesywanie włosków dla dziecka?Córeczka nie ma jeszcze skończonych dwóch latek, a strasznie jej sie kołtunią włoski.Próbowalam już różnych preparatów i niewiele dają.Rególarnie podcinamy włoski.Nie chce zcinać ich na strasznie krótkie.Pozdrawiam i czekam na pomoc.
                        Last edited by juita89; 16-07-2011, 22:16.

                        Skomentuj


                          Odp: oilatum soft

                          My stosujemy Oilatum - emulsjęod urodzenia, synek ma 4 miesiące i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że warto w niego zainwestować, spełnia swoje zadanie, chroni skórę dziecka, nawilża i jest wydajny ))))

                          Skomentuj


                            Odp: Paczuszkę czas otworzyć

                            Inaczej stwierdzić nie można emulsja nawilża a kremik chroni dzieciątka, i starsze brzdące teżż hihihihi dobry jest dla nas

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy testujących maluszków

                              Pozdrawiam wszystkie mamy testerki!! miło poznać

                              Skomentuj


                                Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

                                Kremik ładnie się wchłania co nie wymaga zbyt mocnego wcierania w skórę a przy tym jej podrażniania, ładnie nawilża skórę dziecka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X