Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testerka Julka z mamą

    Produkty Oilatum są świetne.Skóra mojej córeczki z szorstkiej zmieniła się na cudownie miękką i delikatną.(I przy okazji moja też, ponieważ testujemy wspólnie z córeczką w jednej wannie) Nawet nie miałam pojęcia,że jest produkt tak idealny dla naszych ciał. Do tej pory nie mogłyśmy znaleźć produktu tak idealnego jak Oilatum Soft.Płyn świetnie natłuszcza skórę, ale jednocześnie nie zostawia na niej tłustego filmu.Jest po prostu idealny,już nigdy nie zamienimy go na żaden inny.Nie zawiera barwników- i tu duży plus,jest bez zapachowy- nie drażni noska mojej kruszynki.Krem także polecam, córeczka po długiej i męczącej podróży samochodem z wakacji brzuszek córeczki pokrył się czerwonymi plamami i potówkami, a że córeczka uwielbia w siebie wsmarowywać kremy-musiałam ją posmarować.Ku mojemu zaskoczeniu po dwukrotnym posmarowaniu kremem plamy zniknęły a skóra na brzuszku znów zrobiła się delikatna i mięciutka.Kosmetyki Oilatum Soft zostały chyba stworzone z myślą o mnie i córeczce.Jeszcze nigdy nie trafiłyśmy tak dobrych kosmetyków do pielęgnacji nas obu.Dziękujemy bardzo za efekty stosowania Oilatum Soft i mięciutką skórę.Teraz kąpiemy się wspólnie testując świetne kosmetyki przy czym dobrze się bawiąc.Jeszcze raz dziękujemy.
    Agnieszka- mama 1,5 rocznej Julki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Witamy,
      Dzięujemy bardzo za przesyłkę.
      Pierwszy dzień testowania za nami.
      Julcia (3,5 miesiąca) po kąpieli z Oilatum Soft ma skórę gładszą, bardziej nawilżoną i delikatniejszą.
      Użyłyśmy również kremu Oilatum Soft na nóżki i rączki. Krem bardzo dobrze nawilżył skórę.
      Po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolona.

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        U mnie równiez pierwsza kapiej zaliczona . Daniel(6m-cy) skóra o wiele gładsza i meciutka . Kremik sie przyda, bo ma suche łuski na twarzy . Poczekamy jeszcze kilka dni na efekty

        Skomentuj


          Odp: Testujące maluszki

          a skąd można dostać takie próbki ? mój maluszek też z checią został by testerem

          Skomentuj


            Odp: zawartość paczki

            jestem mile zaskoczona zawartoscia paczuszki a Lila juz poobgryzala korek od kremu

            Skomentuj


              Odp: Testujące maluszki

              Napisane przez gaga1805 Pokaż wiadomość
              Moje maleństwo ma na imię Marcinek i ma prawie 5 miesięcy. U nas podobnie nie mamy problemów skórnych oprócz jednej przygody z nowalijkami zakończonej w 3 tygodnie dzięki Oilatum krem i emulsja. Szorstka i sucha skóra zniknęła i póki co nie chcemy żeby wracała, więc prewencyjnie kąpiele tylko w Oilatum...
              Cześć Marcinku!Mam nadzieję,że Twoja skóra będzie od dzisiaj gładka i nawilżona

              Skomentuj


                Odp: Testujące maluszki

                Napisane przez sheilakita Pokaż wiadomość
                a skąd można dostać takie próbki ? mój maluszek też z checią został by testerem
                Konkurs już niestety się zakończył. Teraz wybrane osoby testują produkty Oliatum Soft. Informacje o konkursie można było znaleźć na forum mamacafe. pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy testujących maluszków

                  Witam serdecznie

                  Skomentuj


                    Testowania dzień drugi.

                    W zasadzie wieczór drugi... Po ciężkim i długim dniu, pełnym wrażeń, czas na kąpiel... Podtrzymuję to samo, co napisałam wcześniej- skóra miękka, bardzo miła w dotyku, a do tego nie musiałam i nie smarowałam dodatkowo żadnym balsamem. Emulsja działa od razu, czyli robi swoje. Nie wiem, czy nie wlewam go za dużo. Jutro użyje nieco mniej.
                    Co do kremu- jak pisałam wczoraj, efekty były widoczne dnia następnego, czyli dziś. Buziunia gładka i delikatna. Kremik nakładałam nie tylko po kąpieli wczoraj i dziś, ale też rano po śniadaniowej toalecie. Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, czyli też "robi swoje".
                    Mój maluszek często myje buźkę i to nie tylko wodą, bo przecież na spacerze o wodę trudno. Stosuję chusteczki nawilżane, ale nie każde zdawały egzamin na 5, więc policzki były przesuszone. Dzięki temu kremowi mam gwarancję, że zadbam o właściwe nawilżenie i że ten krem zmniejszy suchość skóry (po stosowaniu niektórych chusteczek). Póki co użyłam go dopiero 3 razy, ale już spodobał się.
                    Synek dotąd przyzwyczajony był do dużej piany w kąpieli, ale nie protestuje, jak jej nie ma. Wspominałam wcześniej, że lubi odmiany i tak rzeczywiście jest
                    Do jutra!

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Napisane przez iguana00 Pokaż wiadomość
                      U mnie równiez pierwsza kapiej zaliczona . Daniel(6m-cy) skóra o wiele gładsza i meciutka . Kremik sie przyda, bo ma suche łuski na twarzy . Poczekamy jeszcze kilka dni na efekty
                      Kremik polecam chociaż użyliśmy go kilka razy od wczoraj. Mój synek ma atopową skórę, w nocy budził się i drapał po buziuni, stosowaliśmy wiele kremików oraz maści jednak one nie pomagały a po posmarowaniu Kremem Oilatum dziś w nocy nawet raz się nie obudził. Szorstkie policzki jeszcze są ale to zbyt krótki czas aby wszystko poznikało.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Witam Wszystkich!
                        Ja również z synkiem wczoraj otrzymalismy kosmetyki Oilatum i zaczynamy testowanie.Synek jest alergikiem i często pojawiają sie uczuleniowe zmiany na skórce.Zaczynamy Testowanie

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          witam
                          dotarł do mnie zestaw do testowania i już jesteśmy po dwóch kąpielach, działanie jest rewelacyjne, skóra nawilżona, gładka, przyjemna w dotyku, po prostu super, POLECAM a wiem, co mówię bo już dużo kosmetyków przetestowaliśmy tego typu, bo co jakiś czas synek ma problemy ze skórą...

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            już po pierwszych kąpielach w oilatum i jakie pierwsze spostrzeżenia?

                            Dani jest bardzo wrażlliwy na ukąszenia komara - ma paskudne olbrzymie czerwone place w miejscu ugryzienia, wiadomo smaruje feinistilem, ale odkad zacząłam regularne kąpiele w Oilatum widzę ze miejsca po ugryzieniach nie są takie czerwone i nie nabieraja tak wielkich rozmiarów.Zobaczymy jak będzie dalej

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Wczoraj była pierwsza próba z Oilatum. Póki co mogę powiedzieć tylko tyle, że kosmetyki faktycznie praktycznie zapachowe, krem ładnie się rozsmarowuje- posmarowałam szorstką skórę na rączkach i nóżkach. Co do działania, poczekam kilka dni i zobaczymy jak się będą sprawować te kosmetyki

                              Skomentuj


                                Test Oilatum Soft

                                Moja córeczka nie ma problemów ze skórą,ale po kąpieli z Oilatum Soft jej skóra jest gładka i nawilżona.W zeszłe lato mała miała potówki na klatce piersiowej,kąpałam ją w Oilatum i krostki zginęły.Oilatum Soft-polecam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X