Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pierwsza kąpiel czyli pierwsze koty za płoty hi hi

    No i rano buzka ładniejsza ,krostki znikły, jeszcze skórka lekko szorstka ,ale znowu posmarowałam i powinno być dobrze.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

      pierwszym "kosmetykiem" ktory zaaplikowalam maluszkowi byla oliwa z oliwek extra virgine z hodowli ekologicznej ...oczywiscie obylo sie bez reakcji alergicznej ale wiadomo skorka byla tlusta. Plusem jest to ze byla swietnie nawilzona. A dlaczego oliwa...w ferworze zakupów przed narodzinami dziecka zapomnielismy o oilatum czy innym emoliencie polozna ktora przybyla nam na pomoc w I dobie po przyjezdzie ze szpitala zapytala czy mamy wlasnie oliwe...mielismy i wykapalismy maluszka
      Pare miesiecy pozniej dowiedzialam sie ze moja Mama tez kapala nas w wodzie z dodatkiem oliwy.

      Skomentuj


        Odp: skaza białkowa przyczyną suchej skóry i pęknięć za uchem :/

        a czym zawalczacie ciemieniuche?
        Nam lekarka przepisala robione w aptece mazidlo...mysle ze jakies standardowe dobrze znane lekarzom...na pewno w skladzie byl linomag i eucerin...co jeszcze nie pamietam ( ale na pewno bylo to skuteczniejsze niz dostepne w aptekach gotowe kosmetyki do zwalczania ciemieniuchy
        Po 2 stosowaniach skora czysta a bylo tego troche...

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          hejtakze i my mamy za sobia pierwsza kapiel.Musze powiedziec ze emulsja jest rewelacyjna nie przypuszczlam,ze moze ona dzialac cuda....naprawde!!!! moj symus mial podraznone skore taki chrostki mu powyskakiwaly na raczkach i wczoraj okapalm go w emulsji,skora byla bardzo nawilzona i taka mila w dotyku po kapieli nasmarowalam mu raczke kremem i dzis jeszcze widac krostki ale minimalne i widac ze one schoda,jestem naprawde pod wrazeniem ,szczerze mowiac nie wierzylam ze tak to moze podzialacpozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Bardzo dziekujemy za przesylke...stosujemy i cieszymy sie miekka skórka bez podraznien

            Skomentuj


              Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

              Polecam kapiele w siemieniu lnianym.
              5-6 lyzek do garnka ( polowa wody) i gotuje na malym
              ogniu ok 20 minut. Pozniej zlewam gluta lub w calosci z ziarnami
              wlewam do wanienki.
              Polecam oprocz sklepowych specyfików

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Witam wszystkich,
                ja wczoraj dostałam przesyłkę z kosmetykami Oilatum.
                Zaczęłam testowanie od mojego synka. Niedawno skończył 3 lata i od około roku problemy "alergiczne" ze skórą. Piszę w cudzysłowie, gdyż poza diagnozą okulisty, który potwierdził alergiczne spojówki żadne badania krwi alergii nie potwierdziły. Od dłuższego czasu na brzuchu ma "gęsią skórkę" w różnym natężeniu. Po kąpieli często się drapie. Dotychczas smarowaliśmy maścią robioną w aptece, która zdecydowanie łagodzi objawy.
                Wczorajsza kąpiel w Oilatum Soft - na pewno nie było drapania, skóra gładka w dotyku (do kąpieli wlałam nakrętkę płynu i dodatkowo umyłam brzuszek wylaną na dłoń odrobiną płynu).
                Moja dziewięciomiesiączna córeczka jak dotąd nie ma problemów ze skórą -dziś wykąpiemy ją w Oilatum o efektach poinformuję wkrótce

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  My też mamy za sobą pierwszą kąpiel. Skóra rzeczywiście na pierwszy rzut oka wygląda dużo lepiej, nie jest już taka sucha i szorstka. Odzyskała też zdrowy wygląd- nie jest taka poszarzała. Krem doskonale radzi sobie z kolankami, które nie dość, że suche, to wiecznie pozdzierane

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    i ja z bliźniakami będziemy testować :-) już dziś wieczorkiem bo przed chwilką kurier przywiózł

                    Skomentuj


                      Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                      Jestem mile zaskoczona kosmetykami Oilatum Soft Wczoraj po raz pierwszy wykąpałam moja córkę w tej cudownej emulsji.Zawsze po kąpieli córka miała bardzo suchą skórę,musiałam córkę smarować różnymi balsamami i to pomagało tylko na chwilę.Tym razem jest inaczej,wystarczyła sama kąpiel aby wreszcie moje dziecko miało odpowiednio nawilżoną skórę i delikatną jak przystało na niemowlakaJuż teraz wiem jakie kosmetyki do pielęgnacji mojego dziecka będę kupowała.Kremu jeszcze nie używaliśmy ale na pewno zrobimy to dzisiajJuż nie możemy doczekać się następnej kąpieli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

                        Ja używałam Balneum Hermal F, pół parafiny, pół olejku arachidowego
                        byłam zadowolona, dobrze nawilżał i skóra była mięciuteńka

                        Oilatum używałam dopiero raz ale widzę, że bardziej skórę natłuszcza

                        Skomentuj


                          Odp: Oilatum wkracza do akcji

                          Wczorajsza kąpiel z płynem Oilatum suuuper Woda mięciutka jak kaczuszka i skóra dziecka po kąpieli też Sama się w nim wykąpię, a co Na buzię poszedł kremik i pysiaczek również milutki
                          Patrycja

                          ???

                          Skomentuj


                            Odp: zawartość paczki

                            I nam kurier dostarczył paczuszkę z Oilatum krem i emulsja do kąpieli. Mile zaskoczyła mnie wielkość noooo i działamy

                            Skomentuj


                              Odp: zawartość paczki

                              Co do mycia emolsją włosków to też myłam, w Szkole Rodzenia u nas nawet zaznaczali, że jest to bezpieczne dla noworodków więc od samego początku stosuję ją i jako płyn do kąpieli i jako szampon do włosków

                              Skomentuj


                                Odp: zawartość paczki

                                witam ja tylko dostałam emulsję do kąpieli ale i to dobre więc zaczynamy dziś testowanie!!!!!!!!!!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X