Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pieluszki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pieluszki dla dziecka

    Ja początkowo używałam Pampersów,pózniej kupowałam Huggiesy z serii Disney i byłam z jedych a także z drugich zadowolona.Były bardzo chłonne i w dodatku łądnie wyglądały




    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Pieluszki dla dziecka

      A ja właśnie biorę udział w kampanii ***************** opierającej się na marketingu rekomendacji.Polega ona na przetestowaniu pieluszek pampers premium care, podzieleniu się swoją opinią z innymi i zbieraniem opinii również innych rodziców, którzy zetknęli się z tymi pieluszkami.
      Sprawdziłam je już na swoim maluszku (rozm3) i naprawdę bardzo polecam te pieluszki. Są cienkie, dzięki czemu dziecko nie ma problemu z poruszaniem nóżkami(bo nic mu nie uwiera w kroku), a mimo to nadal bardzo chłonne. Do tego zatrzymują wilgoć i moje dziecko przesypia w jednej pieluszce całą noc i nie marudzi, że jest mu wilgotno. Są również bardzo delikatne, bo po całej nocy w 1 pieluszce córcia nie ma żadnych odparzeń, ani zaczerwienień. A dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest specjalna warstwa wyglądająca jak plaster miodu, która naprawdę fantastycznie zatrzymuje luźne kupki maleństwa w pieluszce! Pieluszki moim zdaniem mają tylko 1 minus-cenę
      A czy ktoś z Was lub Waszych znajomych używał tych pieluszek, czy możecie podzielić się swoją opinią?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pieluszki dla dziecka

        Pierwsze pieluszki jakie używaliśmy to Happy - ze względu na fakt ,że takie nasz synek używał w szpitalu. Potem mieszaliśmy Happy z Pampersami New Born ,by wreszcie przejść na Huggies.
        Huggiesy niestety są bardzo sztywne więc po pewnym czasie wypróbowaliśmy Pampers Active Baby i przy Active Baby pozostaliśmy z małą przerwą na Pampers Sleep&Play ,ale po jakiś dwóch miesiącach okazały się najgorszymi pieluszkami jakie do tej pory miałam więc z powrotem na Active Baby i do tej pory na nich jesteśmy.
        Zarówno ja jak i Pan-Jan jesteśmy zadowoleni.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Pieluszki dla dziecka

          huggies -te nowe majtkowe sa super....mielismy okazje wypróbowac
          Attached Files

          Skomentuj


            #50
            Odp: Pieluszki dla dziecka

            Na początku mieliśmy Pampersy New i Aktive Baby, potem przez chwile Haggisy, a jak Zuza trochę podrosła zainwestowaliśmy w pampersy różne dla chłopców i dziewczynek, takie pieluchomajtki własciwie. Były bardzo dobre, tyle że niestety cana mnie zwalała z nóg. Tym sposobem wróciliśmy do Haggisów, cóeczka do teraz je nos i jestem bardzo zadowolona.
            Moja prawie dorosła córka


            Moja wyrośnięta kruszynka

            Skomentuj


              #51
              Odp: Pieluszki dla dziecka

              My używamy Dady premium są tańsze i na serio dobre i nie moge narzekać na jego chłonnośc bo jest na serio super porównywalne do pampers sleep & play tylko nie pachną ale nie jest to potrzebne. Cena oki i dobre dla dziecka.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Pieluszki dla dziecka

                mój synek niedługo kończy 6mies., używałam rożnych pieluch- na poczatku pampers newborn (bdb na początku, gdy są czeste kupki), w promocji kupiłam Huggiesy newborn i jakos zawsze synek miał mokre ubranko gdy ubierałam te pieluchy, kompletnie nieszczelne dla mojego maluszka. Potem próbowałam papres premum care (super, ale dosc drogie), pampers activ ( dobre na noc i na wyjscia), rossmanowskie( dosc grube), happy ( dosc sztywne) , dada - całkiem dobre. Obecnie mamy pampers sleep play i uwazam, ze sa ok, ale nie tak dobre jak pampers akcive i premium. Trzeba wypróbować rożne marki i produkty i znaleźć odpowiednie dla swojego dziecka, często sa promocje i wtedy warto kupić dobre pampersy np premum czy active, bo sa najbardziej chłonne i delikatne, a w domu tez można używać dada- tansze ale tez ok.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Pieluszki dla dziecka

                  Ja zdecydowanie używam pampersa. Na początku newborn a teraz activ baby. Są rewelacyjne, dobrze chłoną. Mały ma kilka miesięcy a ja na palcach jednej ręki mogłabym policzyć ile razy mi przeciekły i to raczej z mojej winy bo np krzywo założyłam. Słyszałam, że dada są dobre, ale nie mam zamiaru sprawdzać. Dzięki pampersowi mały przesypia całą noc, a dobry sen to podstawa w rozwoju malucha. No i nie ma problemów w domu w ciągu dnia i na spacerze.
                  Moja znajoma wypróbowała kiedyś pieluszki happy i mała uczulenia dostała, ale to zapewne kwestia indywidualnych potrzeb małej pupci.


                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Pieluszki dla dziecka

                    Tylko oryginalny Pampers. Odkąd spróbowaliśmy Belli - pieluchy dla krokodyla: twarde, szorstkie, niewymiarowe, mało chłonne, postanowiliśmy nie eksperymentować i poprzestać na tym, co wydaje nam się najlepsze dla naszej Córeczki. Używamy Pampers Activ Baby oraz Premium Care. Polecam także chusteczki z aloesem (zielone). Jeśli chodzi o asortyment Pampers, odradzam stanowczo pieluszki Sleep & Play oraz chusteczki z rumiankiem (pomarańczowe) ponieważ wykazują właściwości silnie alergizujące.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Pieluszki dla dziecka

                      a ja tam lubię pomarańczowy asortyment
                      zielony też
                      no i biały jak najbardziej choć już cena sporsza
                      ogólnie pampers OK
                      ale młoda ma już 13 miechów i czas by poczuła co to siku w majtasach więc wskakujemy powoli w tetrówki + otulacz
                      no i do spania i na spacer wielorazówki
                      aby tylko nie deszczowa wiosna była coby na dworze majty można było suszyć


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Pieluszki dla dziecka

                        My nie tak dawno przetestowaliśmy pieluchy z Rossmana i bardzo żałuję. Bartuś tak nam się odparzył, że leczyłam go przeszło tydzień.
                        Po powrocie do Pampersów Activ Baby wszystko wróciło do normy
                        Jakiś miesiąc temu mąż kupił na spróbowanie Huggies premium. Jak dla mnie rewelacja! Miękkie, cieniutkie, bardzo chłonne, ładne, pupka się nie uczula nie odparza. Mają taką fajną gumeczkę z tyłu, która zapobiega wylewaniu się kupska na plecy, co miało czasem miejsce przy Pampersach.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Pieluszki dla dziecka

                          Fajne i tanie są też pampersy z tesco zielone,tzw teskowe.Mięciutkie jak oryginalny pampers a cena jak za dadę biedronkową.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Pieluszki dla dziecka

                            u nas taka sytuacja ,że synek nie toleruje niczego innego niż pampers .. .

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Pieluszki dla dziecka

                              Tylko i wylacznie u nas jest dada|
                              Jest jak pampers lecz tansza
                              polecam!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X