Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

    Mój mąż należy do osób, którym zrobić dobry i wyjątkowy prezent jest naprawdę ciężko. Nie chodzi tu o charakter, a zamiłowania. Jako fan motoryzacji, lubuje się w samochodowych gadżetach i pierdołach, o których ja, baba nie mam zielonego pojęcia.

    ☃️☃️☃️
    Chcesz kupić prezent, chcesz radość sprawić,
    Drapiesz się po głowie- "Na co tu postawić?"
    Kupię maszynkę, może fajna płyta..
    Nie no bez przesady, choć coś mi już świta.
    Zapach mu kupię, nie byle jaki,
    Luksusowy, firmowy, wydam ze trzy paki.
    Może ten leśny, może ten kwiatowy -
    Wiesz co mam na myśli? Zapach samochodowy!
    Nic tak nie ucieszy jak dla bryki perfuma.
    To jest ekstra pomysł- rozpiera mnie duma.
    Wiem, Ty się śmiejesz drapiesz się po głowie,
    A ja wiem co mój mąż na ten temat powie 👌
    "Mój ty Aniele, mój ty Mikołaju,
    Teraz w samochodzie czuje się jak w raju"
    ☃️☃️☃️

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

      W życiu otrzymałam już wiele drogich prezentów. Wiem, że polegały one na spełnianiu moich marzeń i po prostu można je było zorganizować tylko za takie kwoty, ale daleka jestem od łatwości ich przyjmowania. Sama zdecydowanie bardziej lubię je dawać niż otrzymywać. Wiem, że to nie cena prezentu wyznacza jego wartość. Prawdziwą wartością jest czas i zaangażowanie jakie włożyła w jego znalezienie, stworzenie czy zorganizowanie druga osoba. I właśnie jeden z takich prezentów zapamiętam na zawsze.
      Prezent jaki otrzymałam pod choinkę trzy lata temu łaczy w sobie według mnie wszystkie trzy cechy: wyjątkowość, oryginalność i jest bardzo ciekawy. Wracając wspomnieniami do tamtego momentu, pamiętam, że niczego nie przeczuwałam. Mój narzeczony miewał błyskotliwe pomysły, ale ich wykonanie czasami go przerastało (nie zrozumcie mnie źle, zawsze wychodziło mu to uroczo, chociaż może lepiej żeby nie czytał tej mojej wypowiedzi ), zawsze nadrabiał jednak swoim poczuciem humoru. Dlatego też i tej Wigilii spodziewałam się dość zachowawczego i "statecznego" prezentu. Tym bardziej, że wcześniej żartowaliśmy sobie, że niczego konkretnego mi nie trzeba, bo wszystko już mam, a jedyne czego mi brakuje to umiejętności kucharskich (smutna prawda- niestety jestem beznadziejną kucharką). W mojej rodziny podarkami dzielimy się kolejno po kolacji. Dopiero później uświadomiłam sobie, dlaczego ja zostałam zostawiona "na deser", czyli otwieram prezenty jako ostatnia. Gdy przyszedł czas na prezent od narzeczonego przetarłam oczy ze zdumienia. Bynajmniej nie dlatego, że byłam tak zachwycona. Prezent bowiem miał kształt idealnie opakowanej... PATELNI! Długa rączka i okrągła tarcza były dokładnie owinięte papierem i nie można było tego kształtu pomylić z czymkolwiek innym. Łudziłam się, że być może to coś innego tylko zostało zapakowane w taki kształt, lecz gdy wzięłam prezent do ręki ciężar jednoznacznie wskazywał na zawartość. W moich oczach zaczęły chyba lśnić łzy, bo narzeczony szybko zachęcał mnie do rozpakowania prezentu. Nie bardzo wiedziałam jak się zachować, wszystkie oczy były wpatrzone we mnie, a ja stałam jak wryta z patelnią w czerwonym papierze (papier był ładny, przynaję) w ręku. "Czy faceci zawsze muszą być tacy dosłowni?! Przecież to tylko były żarty!" pomyślałam. W końcu jednak opanowałam się i również postanowiłam obrócić to żart (w głowie oczywiście już układałam plan zdzielenia tą patelnią narzeczonego w głowę, gdy zostaniemy sami). Gwałtownym ruchem zdarłam papier i wstrzymałam oddech. Też do ostatniej chwili mieliście nadzieję, że to jednak nie była patelnia? Niestety- moim oczom ukazał się porządny i solidny przyrząd kuchenny (naprawdę solidny- mam ją do dzisiaj!), ale też... małe czarne pudełeczko. Pudełko było położone w misie patelni, a opakowanie nie zdradzało, że coś tam się znajduje, dlatego nie miałam szansy go wcześniej zauważyć. Drżącymi rękami chwyciłam pudełeczko i je otworzyłam. W środku zalśnił przepiękny złoty pierścionek z rubinowym oczkiem. Pierścionek, który mój narzeczony otrzymał od swojej mamy, a ta z kolei od swojej. Byliśmy już wtedy zaręczeni i nosiłam na co dzień pierścionek zaręczynowy, ale ten miał być równie szczególny. Dziedziczony w rodzinie, stary i klasyczny pierścień (niektórzy pewnie powiedzą, że staromodny i mało nowoczesny, ale ja mam inne zdanie) pasował idealnie. Od tamtej pory zakładam go tylko na wyjątkowe okazje i za każdym razem, gdy pojawia się na moim palcu czuję przypływ niewypowiedzianej energii, a na twarzy narzeczonego pojawia się szerszy niż zwykle uśmiech. Tak więc moi drodzy to prawda, że nie ocenia się książki po okładce, a w tym przypadku też prezentu po opakowaniu (całe szczeście, że wstrzymałam się z tym trzepnięciem w głowę!). Takie oto wspomnienia wyjątkowego, oryginalnego i ciekawego prezentu wracają do mnie ilekroć spojrzę na czarne pudełeczko... albo na patelnię oczywiście!

      Skomentuj


        #63
        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

        Mój mąż niestety nie umie robić niespodzianek, nie jest typem romantyka - jakie więc było moje zdziwienie kiedy po ogromnym wysiłku i stresie jaki włożyłam w obronę pracy magisterskiej- wróciłam do domu, a tam czekała na mnie romantyczna kolacja 😂 Zapalone świece, moje ulubione słoneczniki i... Kotlet schabowy z ziemniakami i mizeria 😂 Mój mąż nigdy nie gotowal więc wzruszyło mnie to niesamowicie, zamiast rozsmieszyc, dodatkowo okazało się że to nie koniec atrakcji. Otrzymałam najpiękniejsza bransoletkę na świecie - z zawieszkami przedstawiającym malutkie stopki i imiona naszych synkow

        Skomentuj


          #64
          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

          Najbardziej oryginalnym prezentem od mojego męża był prezent gdy wyszłam z synkiem ze szpitala. Podarował mi bransoletkę z wisiorkiem stópki z datą urodzenia i imieniem naszego synka. Tak chciał podziękować za trud porodu itp.
          ohne-rezeptkaufen

          Skomentuj


            #65
            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

            Najlepsze prezenty od męża są gdy mi mówi - wyjeżdżamy dowiesz się na miejscu. Wyjazdy niespodzianki często szalone nie zaplanowane . Ostatnim była noc kabaretowa uśmiałam się po pachy i o to w życiu chodzi aby odetchnąć od dzieci choć na chwilkę mimo wielkiej miłości należy się kilka godzin beztroski dla rodziców W ramach rekompensaty walczę o ten zestawik dla mężusia. Ja wole prezenty skromniejsze a częściej

            Skomentuj


              #66
              Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

              Nigdy nie zapomnę prezentu, jaki dostałam od męża na Mikołaja. To były nasze pierwsze mikołajki jako mąż i żona więc liczyłam na jakieś szczególny prezent. I się nie przeliczyłam. Gdy rano 6 grudnia zobaczyłam paczkę na nocnym stoliku, szybko usiadłam na łóżku, przetarłam zaspane oczy i zabrałam się za rozpakowywanie prezentu. W środku znalazłam kopertę i... młotek. Wzięłam go do ręki, obejrzałam dokładnie ze wszystkich stron i zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie zaszła jakaś pomyłka. Po co mi młotek? Następnie wzięłam do ręki kopertę i wyjęłam z niej mały liścik, na którym napisane było "Kochana Żono, wybij sobie prezent z głowy. Po ślubie prezenty się skończyły. Ps. Skarbie, zajrzyj pod łóżko." A pod łóżkiem znalazłam skrzynkę z narzędziami mojego męża, do której schowałam pasujący do kompletu młotek oraz wielkie pudło, w które zapakowana była wymarzona przeze mnie, markowa torebka. Trzeba przyznać, że pomysłowości i poczucia humoru to mojemu mężowi nie brakuje

              Skomentuj


                #67
                Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                Prezent od ukochanego, który w pamięci mi pozostanie,
                to piękne, złote kolczyki z mieniącymi się cyrkoniami,
                od razu się w nich zakochałam.
                To była niespodzianka dla mnie znakomita,
                w moich oczkach była łezka ukryta.
                Z prezentu byłam zadowolona,
                cieszyłam się, jak szalona.
                Poprzednie kolczyki niestety przypadkowo złamałam,
                potem strasznie tego żałowałam.
                Ale ukochany jakby wyczuł sytuację,
                sprawił mi niespodziankę i czekał na moją reakcję.
                Uwielbiam biżuterię i dodatki złote,
                na takie zawsze mam ochotę.
                Ten prezent był on dla mnie wyjątkowy,
                bo otrzymałam go od ukochanej osoby.
                Lubię prezenty, które na długo pozostają,
                takie zawsze wartość dla mnie mają.
                O nich się długo pamięta,
                każdego dnia, nie tylko w święta.
                Złote kolczyki do dzisiaj mam,
                bo stale i systematycznie o nie dbam.
                To one moim najpiękniejszym
                prezentem na święta były,
                wtedy mnie wzruszyły i bardzo uszczęśliwiły.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                  Jednego prezentu nie zapomnę nigdy. To był piątek, mąż wrócił z pracy, powiedział tylko żebym spakowała jakieś rzeczy bo wyjeżdżamy na weekend.Tajemniczo się uśmiechał ale nie chciał nic powiedzieć, ani gdzie jedziemy ani czy daleko .Okazało się, że zabrał mnie nad jezioro do uroczego małego domku nad samym jego brzegiem. Malownicze krajobrazy, wspaniałe zielone wzgórza dookoła, bardzo kameralnie, cudownie przytulny domek w którym po wejściu na stole czekał na mnie ogromny bukiet kwiatów, butelka ulubionego wina, mały prezencik z karteczką i koperta. Okazało się ze prezencik to były kolczyki, które od dłuższego czasu chciałam kupić ale zawsze szkoda było mi kasy, na karteczce było napisane "Dla Ciebie wszystko" a w kopercie dwa bilety lotnicze na Dominikane. Opadła mi szczeka do samej podłogi i na zmiane śmiałam się i płakałam, nie wiedziałam o co chodzi... Rocznicę ślubu juz mieliśmy, urodziny dopiero za pół roku. Zapytałam z jakiej okazji te wszstkie prezent... usłyszałam ze z miłości do mnie oszalał już dawno i jest w stanie nawet gwiazdke z nieba mi dać... Do dziś nie mogę uwierzyć że to wszystko się wydarzyło... :-)

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                    Kiedy dostałam ten prezent, jeszcze dłuuugo nie byłam mamą, bo dopiero randkowałam z moim już teraz od 6 lat Małżem. Doskonale wiedział, że jestem okropnym łasuchem, a za tabliczkę czekolady z orzechami pewnie sprzedałabym nawet Jego, więc przygotował dla mnie własnoręcznie... hmmm, jak to nazwać - zamek? fortecę z różnych słodyczy! Ta słodka budowla to była konstrukcja jego własnego pomysłu, za materiały budowlane posłużyły mu batoniki, czekolada, cukierki, żelki, pianki... ach, no cudo dla każdego łakomczucha! Ale w tym wszystkim nie te słodkości były dla mnie najważniejsze, tylko "robocizna", bo musicie wiedzieć, że mój Facet posiada wiele różnych talentów, ale do jakichkolwiek manualnych prac, które wymagają choć odrobinę zręczności kompletnie się nie nadaje, ma dwie lewe ręce... nie, to zbyt słabo obrazuje sytuację - ma wręcz dwie lewe stopy! :P Mógł nakupić po prostu furę słodyczy, ale wolał włożyć w ten prezent trochę swojego czasu i serca <3

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                      Mój partner nie jest typowym materialistą i nie patrzy na prezenty , które ode mnie otrzymuje przez pryzmat ich wartości. Ciekawym , oryginalnym sposobem na zaskoczenie i pobudzenie jego zmysłów było zaaranżowanie " Wycieczki po miłość @ , której głównym celem było poszukiwanie miłych niespodzianek i upominków, które związane są z naszymi wspólnymi chwilami. Był w niebo wzięty, uśmiechnięty i kipił radością przez całą podróż. Po nazbieraniu tych prezencików wkroczył w klimetyczne miejsce , gdzie czekały na niego kolejen niespodzianki. Zatem pomysłowość i kretywniość jest u nas na pierwszym miejscu. Ponadto chciałbym zadbać o jego look i wygrać zestaw kosmetyków specjalnie dla niego! Klasyka też jedt zawsze w modzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                        Mąż obiecał mi cudowne i mądre dziecko. I to mu się zdecydowanie udało. A taki prezent zostanie ze mną do końca życia.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                          Mąż chyba chciał zdążyć ze wszystkimi prezentami przed moimi urodzinami i dał mi prezencik w listopadzie - były to dwie kreski na teście ciążowym (nie jednym, wtedy zrobiłam chyba z sześć różnych testów!). Wiadomość, że zostaniemy rodzicami to był najwspanialszy prezent, jaki mogłabym sobie wymarzyć.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                            Mój mąż nie jest zbyt oryginalny
                            najczęściej wybiera prezent banalny
                            pluszowe misie i czekoladki
                            tym byłam zasypywana w każde mikołajki
                            czasami jakiś kosmetyk, perfumy mi podarował
                            raz nawet męską próbkę perfum darował
                            lecz największym zaskoczeniem bielizna dla mnie była
                            choć trochę w rozmiarze ekspedientka się pomyliła
                            ale mam ten biustonosz do tej pory schowany
                            choć nawet nie używany
                            choć w pierwszym momencie nie wiedziałam
                            co mam myśleć bo zamiast rozmiaru A - C dostałam

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                              Pomysłowy zdecydowanie, swego czasu dostałam od mojego ukochanego męża...zestaw śrubokrętów ;P Wyobraźcie sobie moje zdziwienie...byliśmy co prawda wtedy w czasie remontu, ale nie sądziłam, że może wpaść na taki pomysł. Uargumentował to faktem, że: "teraz już będziesz mogła na spokojnie podokręcać listwy przypodłogowe". To był faktycznie niezapomniany prezent rocznicowy. Kocham GO za takie podejście do życia

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                                Mój mąż jest typem pomysłowego romantyka (choć sam w życiu tego nie przyzna).

                                Najbardziej wyjątkowy, oryginalny i zarazem ciekawy prezentem jaki mi podarował była talia kart (oboje kochamy gry karciane i planszowe). Nie była to zwykła talia, bowiem przedstawiała listę powodów dla których mnie kocha.
                                Nie były to też walentynki - tym bardziej jego prezent mnie rozczulił. Upominek ten do dziś przechowuję w swoim kuferku ze skarbami i co jakiś czas gdy na niego trafię robi mi się jakoś tak ciepło na serduchu. I wtedy, mimo tego, że trochę starsza i bardziej zmęczona- spoglądam na ukochanego wzrokiem tej dopiero co zakochanej dziewczyny





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X