Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

    Spotkanie mojego męża było najlepszym prezentem od losu. To on pokazał mi że miłość to szacunek i troska a nie strach i poniżanie. A teraz po siedmiu latach starań dał mi najpiękniejszy prezent jakim jest nasz czteromiesięczny synek.Teraz mogę śmiało powiedzieć, że mam już wszystko.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

      Najbardziej wyjątkowym prezentem od mojego męża, jaki dostałam, są szkraby które mamy. Jest ich niezła gromadka, bo troje, a na wigilię przybędzie jeszcze jeden członek rodziny- córcia. :-)
      Z takich materialnych rzeczy, jakie dostalam od męża, to był złoty pierścionek i nawet mąż trafił w moj gust ;-).
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

        Kolekcja City Girls Maxwell & Williams, nawiązująca stylistyką do modnych obecnie lat 50-tych. Zestaw, który przedstawia najbardziej znane miasta świata: Berlin, Londyn, Rzym, Paryż, Nowy Jork, Sydney to idealny upominek dla mnie: romantyczki, podróżniczki i fascynatki sztuki. Pozwoli przenieść się myślami do najpiękniejszych miast świata i rozkoszować się choćby przez chwilę smakiem i zapachem tamtejszych produktów, ponieważ nawet zwykła kanapka,podana na takim komplecie będzie smakowała wybornie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

          Jestem zdania, że najlepsze prezenty to prezenty te podarowane z głębi serca, a nie kupione w sklepie. Te zakupione mogą być jedynie dodatkiem do fantastycznego rękodzieła. Najbardziej oryginalny prezent dla mojego narzeczonego ? Jestem właśnie w trakcie jego szykowania. Po pierwsze w prostocie kryje się piękno. To myśl przewodnia mojego prezentu, którym jest spersonalizowana rameczka ze zdjęciami ojca z synem wraz z porównawczą metryczką. Niedawno zostaliśmy rodzicami. Jaruś to oczko w głowie taty, dlatego mój prezent będzie przepełniony miłością, oryginalnością a co najważniejsze- wyjątkowością. Jak będzie wyglądał mój upominek ? Ramka koloru białego, w kształcie dużego prostokąta, a w niej same skarby- wspólne zdjęcia wraz z śmiesznymi opisami, które sama wymyślę. Porownawcza metryczka ojca z synem również sprawi, że pojawią się uśmiechy na twarzach. Jaruś- 8 kg /tata Jaruś×10
          Dopełnieniem całego prezentu byłby cudowny zestaw kosmetyków AA Men Sensitive. Kosmetyki wraz z ramką oraz uśmiechem i miłością tworzyły prezent idealny i niezastąpiony 😊

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

            Najlepszy prezent jaki dostałam od mojego męża - wtedy jeszcze narzeczonego był to weekendowy wyjazd do Pragi. Było to trzy lata temu, kiedy jeszcze studiowałam filologię słowiańską - język czeski. Bardzo chciałam pojechać do wymarzonej Pragi i akurat w moje urodziny spełniło się marzenie i wyruszyliśmy na wspaniałą i niezapomnianą wycieczkę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wybierzemy się w to cudowne i piękne miejsce tym razem już we trójkę z naszą córeczką na którą z niecierpliwością czekamy - termin mamy na 5 grudnia, więc kto wie może akurat za rok podróżować będziemy w komplecie

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

              To było podczas naszego pobytu świąteczno-noworocznego w Agadirze. W Sylwestra mąż zabrał mnie w miejsce, o którym marzyłam od dziecka - na magiczny plac Djemaa El Fna w Marrakeszu. Najpierw zrobiliśmy sobie tatuaż z henny, potem obejrzeliśmy występy ulicznych tancerzy, kuglarzy i zaklinaczy węży, następnie zamówił stolik na tarasie jednej z tamtejszych restauracji by z góry móc upajać się niezwykłą feerią barw, delektować orientalnymi zapachami unoszącymi się z wszędobylskich garkuchni oraz rozbrzmiewającą wszędzie muzykę gnawa, której dźwięki hipnotyzują i wprawiają w trans! Po skosztowaniu przepysznego tażina wzniósł do góry kieliszek schłodzonego szampana i wypowiedział magiczne słowa: "KOCHAM CIĘ"!

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                Drodzy Panowie i drogie Panie,
                ten prezent zaskoczył mnie 2 lata temu niesłychanie.
                A jeszcze bardziej wręczania oprawa,
                Uważam, że zarówno dla męża jak i dla mnie była to zabawa.
                Mąż Paweł przebrał się w strój Mikołaja Świętego,
                Choć trochę w zmodyfikowanego.
                Dresowe spodnie - oczywiście barwa czerwona,
                Czapka bez pompona,
                Kurtka czerwona zapinana na rzepy i pas,
                I worek z prezentami sięgający po pas.
                Moje czerwone buty na koturnie,
                i choć trochę wyglądał durnie,
                To z tego olbrzymiego wora,
                Wyciągnął małego potwora.
                Był nim latający budzik,
                Który każdego śpiocha rano zbudzi.
                Ze mnie to śpioch wyjątkowy,
                który zawsze rano doprowadza mnie o zawrót głowy.
                Gdy tylko godzina nastawiona wybije,
                Śmigło po całym pokoju się wije,
                By nastąpiło jego wyłączenie,
                moim zadaniem jest tego śmigła na budziku umieszczenie.
                Taka jest oto tego budzika działania zasada,
                Każdego śpiocha to zagłada.
                Śpioch już będzie rozbudzony po takiej akcji,
                Taki latający budzik daje mężowi mnóstwo satysfakcji.
                Ach ten prezent mnie bardzo zaskoczył ,
                I sposób wręczenia wprost mnie zauroczył.
                Już na ten rok coś dla męża planuję,
                mam nadzieję że tym razem ja Go oczaruję.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                  Choć minęło już kilka lat, z uśmiechem na twarzy wspominam wyjątkowy prezent jaki dostałam od swojego mężczyzny z okazji półrocznicy naszego związku. Warto dodać, że oboje jesteśmy pasjonatami dobrej kuchni, co jednak nie zmienia faktu, że drzemie we mnie duch romantyczki... Spodziewałam się kolacji przy świecach czy długiego spaceru pod niebem pełnym migoczących gwiazd... Tymczasem mój ukochany stawił się u mnie z ... idealnie płaską, ceramiczną patelnią doskonałą do wypieku pancake'ów, które w tamtym czasie tak chętnie zajadaliśmy Jak mówi klasyk, przez żołądek do serca...

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                    Na 15 rocznicę ślubu mój mąż podarował mi voucher na kolację.Pomyślałam no dobra chociaż liczyłam na coś innego.Zaznaczył ,że będzie to wyjątkowa kolacja i ,że zapamiętam ją do końca życia.Ubrana w elegancka sukienkę wsiadłam do samochodu i mąż zawiązał mi apaszkę na oczach i powiedział o nic nie pytaj.Wysiedliśmy pod restauracją oczywiście ślubny nie zdjął mi apaszki tylko wziął pod rękę i zaprowadził.Usiedliśmy przy stoliku i wtedy mąż zdjął mi apaszkę a tam niespodzianka kolacja odbywała się w ciemnościach.Odcięci od bodźców wzrokowych, w całkowitej ciemności rozpoczęła się uczta. Nie jedliśmy oczami, tylko pierwszym planie wskoczyły pozostałe zmysły - smak, węch, dotyk.
                    Wyśmienite aromaty oraz wyjątkowy smak potraw to niezapomniane przeżycie. Prawdziwa eksplozja doznań. Dzięki tej romantycznej kolacji w ciemności to zacieśniły się Nasze relacje i dostarczyło nam to niezapomnianych wrażeń.Dziękuję Ci mężu za wszystko Twoja kochająca żona

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                      Najbardziej oryginalny prezent od Mojego Męża dostałam rok temu na Gwiazdkę. Staraliśmy się już wtedy o dziecko. Oprócz głównych, praktycznych prezentów pojawiło się malutkie pudełeczko ze srebrną zawieszką. Na pierwszy rzut oka wyglądało to jak malutki aniołek ze skrzydełkami, ale po dokładnym przyjrzeniu się okazało się, że zawieszka to....smoczek! Mąż wręczając mi zawieszkę powiedział, że gdy okaże się, że nasze starania dały efekt i będę w ciąży, to mam to po prostu zawiesić na łańcuszku i założyć na szyję, a on już będzie wiedział:))) Taki ciekawy, tylko nasz indywidualny system przekazywania najlepszej informacji o dziecku wymyślił mój Mąż

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                        Mam cudownego męża. Zawsze chciałam zrobić mu niezwykły prezent, dwa kółka od harley jednak los sprawił, że nie to było jego największym marzeniem. Turz przed świętami w 2014 roku odostal ode mnie najwspanialszy prezent, informacje, że zostanie tatą po 7 latach walki o dziecko. Doczekaliśmy się cudu świat Bożego Narodzenia. Dwa o pół roku później w 10 rocznicę ślubu dostał drugi taki sam. Myślę, że nie jestem w stanie dać mu nic wspanialszego.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                          Są chwile, w których można pójść na wojnę z pełną świadomością tego, że poleje się krew! Powodem tej siermiężnej i odwiecznej wojny jest nienawiść do golenia i chęć posiadania ekstrawaganckiego zarostu bez wojennych ran, zadrapań i skaleczeń. Polem walki mojego męża jest twarz! Jego zbroją – woda po goleniu ! Kolczugą- pianka do golenia! W ręku dzierży jednorazową maszynkę, która jest jego jedyną bronią. Zasadą, która musi się kierować to brak podrażnień na skórze i komfort przy stylizacji zarostu. Codzienna musztra polega na zacięciu podczas golenia i uronieniu kilku kropli krwi. Żaden z jego wrogów w postaci nieokiełznanego zarostu, nawet trudno dostępnego, nie przetrwa takiej akcji, a on będzie wiernie trwał w swojej misji do skutku. Ale chciałabym nieco ulżyć jego cierpieniom i podarować mu sojusznika w postaci golarki z trymerem, żeby zakończyć tę wojnę, i aby w końcu mój mąż sam mógł ostrzyc swój zarost na zbuntowanego bad boy’a i by mógł poczuć wiatr w brodzie w swoim sportowym cabriolecie

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                            Najlepszym prezentem od męża był Test Ciążowy. Dostałam go w prezencie we wigilię ubiegłego roku. 24 grudnia 2017 roku, mąż po przyjściu do domu wręczy mi prezent. Patrzę.... test ciążowy. Rozmawialiśmy kilka dni wcześniej, że jest możliwe, że jestem w ciąży. Tak... dwie kreski. Dzisiaj Nasza córka ma 3 miesiące i 10 dni <3

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                              Najpiękniejszym i najbardziej zaskakującym prezentem, nie tylko dla mnie ale i całej naszej czteroosobowej rodzinki były wisiorki z wygrawerowanymi imionami, które mąż sprezentował nam gdy byłam w drugiej ciąży. Po narodzinach synka, jego imię również ozdobiło biżutrię. Ten prezent był o tyle wyjątkowy, że taki romantyczny gest jest zupełnie nie w stylu mojego męża, choć to nie pierwszy raz kiedy mnie zaskoczył. Równie urocze były róże po powrocie ze szpitala, lody które kupował mi na ciążowe zachcianki każdego dnia posprzątanie mieszkania na błysk łącznie z uporządkowaniem moich fatałaszków, gdy byłam w szpitlu. Bardzo chciałabym mu się pięknie odwdzięczyć za ten czas

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                                Najlepszy, najwspanialszy, najukochańszy prezent dla mnie to nasza córka. Jego obecność w trudnych chwilach podczas ciąży i podczas samego porodu. Jego szczęście, moje szczęście! Wsparcie i pozytywne nastawienie to było najcenniejsze dla mnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X