Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

    Już na początku maja, kiedy kwitnąć będą bzy, na świecie pojawisz się Ty!
    A mianowicie moja kochana bratanica, która zostanie również moją chrześnicą. Rodzice skompletowali dla niej już prawie całą wyprawkę, brakuje jednak super pojazdu na długie spacery. A wyjście z taką furą marki Mima to nie lada gratka, z pewnością obejrzy się za nim sąsiadka. Z wózkiem w tak energetycznym kolorze, niezapomniane będą i niezwykle wygodne wycieczki w góry i wakacje nad morzem. Nawet jak niebie pojawią się burzowe chmury, ten wózek sprawi, że humor nie będzie ponury. Ja z przyjemnością go też poprowadzę, na wyboistych drogach porządnie sprawdzę. I kto wie, być może będę nim tak zauroczona, że wkrótce pojawi się i u nas dla synka mego, siostrzyczka wymarzona.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

      W kółko słyszę tylko „ mamooo ja chcę różową sukienkę”, „mamoo czy mogę tą różową Barbie”, „tatoo przecież wiesz, że różowy to mój ulubiony kolor”. Mówię Wam, mieć DWIE starsze siostry nie jest łatwo. Wiem to już teraz mimo, że wciąż od jakichś 38 tygodni siedzę w brzuchu mojej mamy. Już się boje, że będą ubierać mnie w różowe body bo jak kiedyś słyszałem - o tak! Słyszałem na własne uszy – „Nie ma po co kupować aż tylu nowych ubranek dla chłopca przecież te po dziewczynach będą dobre”. Niestety ja wiem, że w różowym wcale nie będzie mi do twarzy. Jeżeli dodatkowo przyjdzie im do głowy zabierać mnie na spacery w tym zapewne RÓŻOWYM wózku po moich siostrach to obiecuję wszem i wobec, że będę płakał najgłośniej jak potrafię!

      Dlaczego to właśnie do mnie powinien trafić tak wypasiony, wyjątkowy, niepowtarzalny i w końcu nieróżowy wózek marki Mima? Dlatego, że właśnie wtedy udałoby mi się przekreślić widmo panującego wszędzie różu a moja mam miałaby cudownie grzecznego syna (przynajmniej na spacerach).
      Pozdrawiam serdecznie Michał.

      Skomentuj


        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

        Mamy juz jedna coreczke, ktora bardzo chce miec siostrzyczke.
        Mamusiu, co zrobic by to byla siostrzyczka, od czego to zalezy czy bedzie braciszek czy siostrzyczka?
        To zalezy od Bozi kochanie - powiedzialam jej pewnego wieczoru.
        Mamusiu to ja bede sie modlic kazdego dnia zeby to byla dziewczynka.
        A co sie stanie jak jednak zajdize pomylka i bedziemy mieli chlopczyka? - zapytalam ja pewnego wieczoru.
        To zostawimy go w kosciele mamusiu! Bo to oznacza, ze Bozia zle slyszy - stanowczo przedstawila mi swoj plan B.

        Coreczka uczestniczy w wyborze wyprawki dla swojego rodzenstwa.
        Nie dopuszcza do siebie mysli, ze moze to byc chlopczyk.
        Pokazalismy jej wozek marki Mima.
        Jego zolty kolor go oczarowal !
        Mam nadzieje, ze posiadanie takiego wozka i wizja spacerow z braciszkiem w takim wozku uchroni nasze drugie dziecko od porzucenia w kosciele

        Skomentuj


          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

          Odkąd tylko pamiętam miałam "hopla" na punkcie wózków... Moje lalki miały najbardziej wypasione wózki na osiedlu, pamiętam jak marzyłam o wózku bujanym "na paskach" ... Moja kochana babcia pomogła mi w realizacji tego marzenia, pamiętam go do dziś -granatowy w kolorowe kropki! Pamiętam też jak obiecałam sobie, że moje dziecko będę wozić w odrenowanym wózku po mnie, był piękny, w stylu retro duże koła, welurowe obicie, stylowa rączka... Niestety wylądował na wsi i ktoś go oddał na złom. Następnie kiedy już nie wypadało mi wozić lalek wózkiem że względu na wiek to zawsze podpatrywałam wózki dumnych mam na ulicy, co sezon miałam jakiegoś "wózkowego faworyta". Teraz odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży regularnie szukam ciekawych modeli w internecie... do dziś! Właśnie znalazłam swoj faworyt - stylowy wózek który wiem że zadowolił by mnie i moje maleństwo! W dodatku robił by furorę na osiedlu jak za dawnych lat moje wózki dla lalek! Myślę, że jest on niedostępny dla mnie do kupienia ze względow finansowych, więc bardzo fajnie byłoby go móc wygrać, bo niestety kochanej babcie już nie mam i nie spełni mojego kolejnego marzenia...

          Skomentuj


            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

            Dzień 09.09.2017 rok, ten dzień na długie lata zapadnie w mojej pamięci ze względu na dwa bardzo ważne czynniki. Tego dnia powiedziałam na ślubnym kobiercu sakramentalne "TAK" i tego dnia podczas nocy poślubnej w nowo zaślubionym postawiliśmy wszystko na jedną kartę, kartę, która teleportować nas mogła do finału. Już niespełna miesiąc od ślubu nasza sielanka przerodziła się w walkę o przetrwanie, gdyż od organizmu dostawałam niepokojące sygnały, jakoby coś złego się działo- jakież było błędne moje myślenie ! Od lekarza dowiedziałam się, że jestem w Ciąży... Czy to możliwe ? Tak szybko ? Inni starają się przez lata, a nam udało się podczas jednej nocy poślubnej, bo z wyliczeń doktora właśnie mniej więcej w tym dniu doszło do zapłodnienia. Ale do rzeczy... Patrząc stosunkowo na datę, wywnioskować można,że już niedługo na świecie pojawi się mała istota. Istota, którą już kocham ponad życie, a której nawet jeszcze nie przytuliłam. Chciałabym oddać jej wszystko i sprawić, żeby na tym świecie czuła się jak księżniczka... bo to będzie ONA - Katarzyna ! Znacie to, wszystko na ostatnią chwilę ? No właśnie, nadszedł czas na wyprawkę, a główny punkt kulminacyjny to wózek. Marzę o wózku, który jest niepowtarzalny, którego ciężko będzie spotkać na ulicach miasta, bo dopiero wchodzi na "salony". Dlatego w mej głowie zapaliła się zielona lampka, czy to może znak ? Czy może ten piękny żółty wózek stworzony jest dla mojej kruszynki ? Marzę o tym, aby jednym ruchem zmienić gondolę w spacerówkę, oraz aby nasz nabytek był łatwy w obsłudze... Równie ważna dla mnie jest waga, ze względu na swoją budowę ciała ( A jestem drobnej postury ) potrzebuję lekkiego ale solidnie wykonanego wózka. I znalazłam swój ideał... kolor niepowtarzalny... do tej pory nie spotkałam się z tak pięknym wózkiem. Edycja limitowania, a to oznacza, że na ulicach nie spotkam milion takich samych jak mój ( tzn ten wygrany jeśli się uda ). Kiedy na niego patrzę, w głowie mam tylko jedną myśl... ODA do MIMA XARI
            ODA DO MIMA XARI :
            O wózku Mima Xari - Tyś jest wspaniały,
            Ile unosi się wzroków, które Cie dotykały,
            Każdy chce Cie mieć- Ty dbasz o dzieci,
            Solidne masz pasy, nikt z nich nie wyleci.

            O wózku Mima Xari - Tyś tak funkcjonalny,
            A twój image w świecie - jest nie banalny,
            Jesteś unikatem, niewiele osób zasługuje,
            Jesteś wyjątkowy, Ja Ciebie potrzebuje !

            O wózku Mima Xari - Tyś moim marzeniem,
            Możesz być siedziskiem, a możesz leżeniem,
            Pojemne masz dwa kosze, przyda się w życiu,
            A pampersy czy parasol- będą już w ukryciu.

            O Wózku Mima Xari - Tyś poznał pragnienia,
            Jesteś bezpieczny, spełniasz więc marzenia,
            Ufność wobec Ciebie granic nie ma w życiu,
            Ja kocham Cie szalenie, nigdy już w ukryciu !
            --------------------------------------------
            Chciałabym ten wózek, aby spełnić oczekiwania młodej mamy i aby moja kruszynka dostała wszystko to na co zasługuje. Obiecałam sobie, że mojemu dziecku nigdy nie zabraknie komfortu, więc ze względu na:
            - Wygląd
            - Funkcjonalność
            - Bezpieczeństwo
            - Unikatowość
            - Pojemne dwa kosze
            - Zestaw akcesoriów
            oraz
            - wygodę w każdej pozycji ( a masz ich wiele )
            Chciałabym Cie mieć. Dzisiaj, w dniu 31.03.2018 rok, na niecałe dwa miesiące przez urodzeniem pierwszego dziecka, mojej ukochanej kruszynki składam Ci przysięgę ślubną, tak jak zrobiłam to 9.09.2017r... :

            "Ja Sylwia... biorę sobie Ciebie MIMA XARI na wiernego kompana życiowego, i ślubuję Ci oddanie, dozgonne używanie, przecieranie gdy się zabrudzisz, radość z każdego dnia z Tobą oraz, że Cie nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż MamoToJa, który władasz losami mojego wybranka.
            Mima Xari przyjmij moje dziecię , jako znak mojej wierności i ufności, a zamknięte jeszcze w brzuszku.
            Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuje w związek nadziei z Mima Xari i przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze zobowiązanie, było zgodne, szczęśliwe i trwałe."

            Skomentuj


              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

              Oczywiście tym faworytem jest wózek Mima Xari Yellow!!

              Skomentuj


                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                Drogi wózku Mima Xari Yellow!
                Piszę do Ciebie ten list, ponieważ bardzo liczę na Twoją pomoc!
                Jestem już starym wózkiem Adamex Gustaw II, bardzo chciałbym już przejść na emeryturę a tymczasem szykuje się nowa robota do wykonania!
                W swoim życiu przewiozłem już trójkę dzieci, pierwsze w 2008 roku - po tylu latach już trochę nie domagam, poza tym mimo swojej solidności, łupie mnie nieco w stelażu, a i skrętność kół nie ta sama. Pani mówi, że i tak spisałem się na medal przez tą trójkę dzieciaków, które woziłem, a umówmy się - święte to one nie są i nigdy nie były.
                Tak między nami Ci powiem, że jak ostatnio, w 2016 chodziłem na spacer i mijałem te piękne nowe wózki na aluminiowych stelażach, to czułem się jak własny dziadek - zupełnie już odstaję od tych, którzy dzisiaj trzęsą miastem. A może i już nieco wstyd się ze mną pokazywać?
                Długo wybierałem mego godnego następcę i wybór padł na Ciebie - pięknie byś się prezentował na spacerach, na które moja Pani tak chętnie wychodzi. Nie znalazłem ani jednej skazy, która powodowałaby Twą niegodziwość do wożenia kolejnego dzieciątka Państwa B., a pojawi się ono już niebawem!
                Akcesoria, które posiadasz skradły moją tylną kieszeń (a umówmy się - jest tak samo ważna jak serce), a wyobraźnia już podsuwa mi widok malutkiego berbecia skrytego pod piękną parasolką! A ten kolor...! Jaki żywy! Na sam Twój widok aż chce się wskoczyć na Twe siedzenie i jechać w siną dal, gdzie koła poniosą!
                Proszę, rozważ moją prośbę, bo sił na kolejne wojaże już nie mam.
                Pozdrawiam żółciutko,
                Adamex Gustaw II - mam nadzieję, że wkrótce emeryt.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                  Spacery z wnukami - nie powiem, że są mi obojętne, bowiem mimo innego postrzegania przez młodych rodziców, dają mi pretekst do uśmiechu, zatrzymania się na chwilę nad wyglądem naszych wspólnych przygód, poświęcania chwili na obserwację tego co nas otacza jak również zapomnienia o codziennych zmartwieniach i troskach. Już dawno przestałam rozmyślać nad podarunkami, tym co mogę podarować 3-letniej wnuczce Hani, i 5-miesięcznemu wnuczkowi Damiankowi, bo to nie o to chodzi, by rozpieszczać ich tysiącem pluszowych misiów, największym prezentem dla nich są nasze wspólne spacery...a więc dużo ruchu (Hanię noszę na barana, a Damianka na rękach), dużo śmiechu i dużo niezaplanowanych zdarzeń. Na co dzień, w pośpiechu owszem myślę o zakupie funkcjonalnego wózka (w końcu wnukami zajmuję się codziennie - Damiankiem z rana, Hanią po południu!), ale jestem zabiegana, a i fundusze emerytki nie pozwalają na zakup fajnego pojazdu, który odpowiadałby zarówno niemowlakowi jak i starszemu dziecku. Bycie dla mnie Super Babcią wymaga ode mnie ogromnego pokładu siły, dużej rezerwy cierpliwości, a w głównej mierze ciągłego schylania się, dźwigania i podnoszenia. Poręczny, zwinny, lekki i zwrotny wózek Mima Xari Yellow wraz z zestawem akcesoriów byłby dla mnie ogromną pomocą (zwłaszcza, że w drodze jest kolejna wnuczka). Dawno przestałam marzyć o bezczynnym grzaniu fotela! Od kiedy na świecie pojawiły się moje wnuki czas spędzam właśnie z nimi. Wysłuchuję tego o czym myślą, dostrzegam co ich interesuje, i dzięki wózkowi Mima Xari Yellow będę mogła z każdym z nich obierać własne marzenia podążając rożnymi ścieżkami (czy to po lesie, polnej dróżce, kamienistej dróżce nad jeziorem czy chodniku) bez kontroli czy się pobrudzimy, bez limitu na świeżym powietrzu, w upalnym słoneczku i w ulewnym deszczu. Po to, by na spacerze z mapą w dłoni poszukując skarbów natury, odkryć, że największym skarbem jaki mamy jest czas, który razem spędzamy. To będą dni w realnym świecie babci, chwile spędzone razem z wnukami, wygospodarowane ze skrawka życia wydzieranego mi przez obowiązki i doskwierające zmęczenie, walce o aktywne spędzanie czasu i nasze wspólne chwile

                  Skomentuj


                    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                    Od kiedy zostaliśmy rodzicami ( czyt. Dowiedzieliśmy się o ciąży), mąż mówił do mieszkańca mojego brzucha Słoneczko. Teraz wprawdzie do mamy może powiedzieć conajmniej SŁOŃica, ale czemu ja o tym... otóż za miesiąc będzie z nami Franek. Franek to bardzo żywiołowy chłopak. Franek lubi kopać po żebrach, pływać z jednego boczku na drugi, czasem poskakać jak na piłeczce po pęcherzu. Franek bardzo sie cieszy, kiedy tata mówi do niego słoneczko. Teraz bardzo sie ucieszył, kiedy dowiedział się, że już niedługo zobaczy te na niebie i być może swoje prywatne, gorące, tropikalne i to na kółkach.... Chyba nie można odbierać Frankowi tej radości...

                    Skomentuj


                      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                      Kiedy wybieraliśmy wózek dla naszego syna przed jego narodzinami spędziliśmy długie godziny na forach internetowych w poszukiwaniu tego idealnego. Wygląd, waga, funkcjonalność, trwałość i wygoda - wybraliśmy model, który wydawał nam się perfekcyjny. Gondola sprawdzała się idealnie, ale kiedy przyszedł czas na spacerówkę, okazało się, że nasz syn jest typem "niewózkowym". No cóż... pogodziłam się z tym z bólem serca i noszę go na rękach przez większość czasu Kilka dni temu na wspólnym spacerze z przyjaciółką usłyszałam od niej propozycję, żebym posadziła synka w ich wózku - Mima Xari Snow White. Stwierdziłam, że mogę spróbować, ale wiedziałam, jak to się skończy... Chwilę później "zbierałam szczękę z chodnika" mój syn siedział w wózku uśmiechnięty i na dodatek pozwolił sobie zapiąć pasy! Nie wiem co jest takiego w tym wózku, ale moje dziecko, a tym samym i ja, jesteśmy pod jego urokiem. Po powrocie do domu zaczęłam szukać informacji o Mimie i znalazłam ten konkurs - To coś dla mnie, przecież doskonale wiem, dlaczego to do mnie powinien trafić ten wózek! I na dodatek ten świetny kolor i wzór wersji limitowanej Mima Xari - jest niebanalny i niepowtarzalny - idealny dla mojego wyjątkowego synka!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                        Słonecznie żółty wózek Mima Xari to byłby dla nas wymarzony prezent od zajączka. Żółty jak słońce, jak kolorowe pisanki w koszyczku, jak radośnie piszczące kurczaczki.

                        Może najpierw się przedstawię. Jestem mężczyzną, przyszłym tatusiem !! To słowo - „tatuś” napawa mnie dumą. Ale od początku. Kiedy kolejny kolega oznajmiał: „wiecie co, chłopaki? Będę ojcem!” Gratulowałem, cieszyłem się. Mimo to, dla mnie to był odległy świat. Pewnie, zawsze chciałem mieć dziecko, najpierw syna! Dlaczego syna? Jestem fanem motoryzacji, uwielbiam „dłubać” w samochodach, motocyklach. Wyobrażałem sobie, że nauczę mojego synka wszystkiego czego nauczył mnie mój tata. Razem będziemy „siedzieć na kanale”. Pokażę mu co jest pod maską. Nauczę go prowadzić, doradzę przy wyborze pierwszego samochodu. Wyobrażałem sobie, że przyjdzie do mnie po pieniądze na kino i pizzę, na którą będzie chciał zabrać swoją „sympatię”. Do mnie, nie do swojej mamy. Zawsze chciałem być wzorowym ojcem, ale też przyjacielem, aniołem stróżem.

                        Pewnie zapytacie co w związku z tym. Już tłumaczę. Niedzielny poranek, przygotowałem śniadanie dla mojej narzeczonej, pojechaliśmy na zlot kultowych samochodów. Wyjątkowo sami, bez znajomych. Przystanęliśmy obok niebieskiego modelu. Uwierzcie, albo nie, nie pamiętam marki! I wtedy usłyszałem te magiczne słowa: „będziesz tatusiem”. Zacząłem wariować, oczywiście w pozytywnym znaczeniu – ciągle miałem w głowie to, że będę miał synka.

                        Kilka tygodni później od lekarza usłyszeliśmy: dziewczynka. I wiecie co? Oszalałem ze szczęścia! Bo kto powiedział, że dziewczynki nie interesują się motoryzacją? Mam nadzieję zaszczepić w mojej córeczce miłość do samochodów, wszystkich pojazdów. Chciałbym zacząć już od pierwszych dni. Dlatego właśnie Mima Xari dla nas byłby perfekcyjny. Moja córa musi wiedzieć, że liczy się dobra amortyzacja, lekkość składania, bezpieczeństwo, wygoda, przestronność. A z racji tego, że dziewczynki i kobiety potrzebują ze sobą wiele niezbędnych drobiazgów, dwie obszerne torby pod wózkiem są koniecznością! Nie wiem czy znam się na kobietach, przypuszczam, że częściowo tak. Przynajmniej na tyle żeby wiedzieć, że kobiety zwracają uwagę na wygląd. W takim razie soczysty kolor przyciągający wzrok i niespotykany design odgrywa tu kluczową rolę! Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni i moja córeczka też polubi motoryzację. W niedzielę może piec z mamusią ciasta, ale soboty należą do nas!

                        Skomentuj


                          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                          Jesteśmy młodą, pełną energii i kolorów rodziną - trochę multikulti mój mąż jest Brazylijczykiem a siostrzyczki różne jak jing i jang Tak jak ten wózek jesteśmy nowocześni ale i praktyczni dużo podróżujemy i staramy się naszym dziewczynkom pokazać piękno i różnorodność tego świata Z tym wózkiem nasze podróże, przygody te małe jak i duże na pewno będą nie tylko weselsze ale i wygodniejsze wykorzystamy w pełni wszystkie atuty tego cudownego wózka

                          Skomentuj


                            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                            Rodzice Grzesia przez lata zwiedzili razem pół

                            Skomentuj


                              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                              Powinnam wygrać dla swojej córeczki wózek Mima Xari, ponieważ zachwyca on:

                              1. swoim oryginalnym designem i kolorem. Z takim wózkiem tata mógłby pojechać na spotkanie z kolegami i pochwalić się, jakie cztery kółka ma córka. Prestiż, szpan i szacunek gwarantowany.

                              2. swoimi kompaktowymi rozmiarami po złożeniu - teraz mama bez żadnych skrupułów może na podróż wziąć całą swoją garderobę i wszystkie kosmetyki, a jeszcze zostanie trochę miejsca na rzeczy maluszka i KARTĘ KREDYTOWĄ TATY;

                              3. swoją stosunkowo niewielką wagą - teraz tata bez problemu wyciągnie z bagażnika i zaniesie do hotelowego pokoju - NA RAZ - wózek, turystyczne łóżeczko, walizkę maluszka, walizkę z butami mamy, drugą walizkę z sukienkami mamy, trzecią walizkę z pozostałymi rzeczami mamy, kuferek z kosmetykami mamy i SWÓJ PORTFEL (oczywiście z kartą kredytową);

                              4. funkcjonalnością i prostotą działania - teraz tata bez problemu (czytaj - bez czytania instrukcji obsługi i zbędnego bluźnienia) złoży, rozłoży wózek lub zamieni go w gondolę i to tak łatwo, że mama bez obaw i wyrzutów sumienia będzie mogła pójść na zakupy, bo tata sobie z wózkiem i dzieckiem poradzi; poza tym, żeby było tacie lżej, mama zawsze może go odciążyć, zabierając od niego kartę kredytową;

                              5. wyglądem - z tym wózkiem mamie i maluszkowi do twarzy, tak jak tacie z torbami pełnymi nowych zakupów mamy.

                              Skomentuj


                                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                                Wózek przywodzący na myśl słońce, radość, zabawę, ale także odpowiedzialność i nasycenie emocji, które towarzyszą mamie patrzącej na uśmiech dziecka. Jest oryginalny i pełen optymizmu. Jak ja

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X